English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je sobota, 27.4.2024
Svátek slaví Jaroslav, zítra Vlastislav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 27.4.2024
Svátek slaví Jaroslav, zítra Vlastislav.
Andělské karty
Toužíte o komunikaci s anděly? Vytáhněte si andělskou kartu!
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

kartářka Zlata

Praktické věštění
Pokud máte zkušenosti s věštěním, nebo jste navštívili kartářku a rádi nám sdělíte vaše zážitky, máte příležitost to udělat právě zde.

« zpět \ Přidat komentář

kartářka Zlata

Lea
26.04.10
21:27
Reg. před 2016

Chtěla jsem se zeptat?? Kam se poděla kartářka Zlata?? náhodou jsem si asi před měsícem u ní udělala výklad... musím říci, že tedy se hodně strefila do černého... její kartičky pověděly a ono se tak i stalo. Jenže najednou ji tu nemůžu najít... nevíte proč?? co se s ní stalo?? Děkuji L.
 
b,,,
26.04.10
23:28
Nereg.

IP: .*
a proč ji hledáš?
 
Planetweb
28.04.10
00:08
Reg. před 2016

b,,,: cetla jste ten tex???
 
b,,,
28.04.10
11:24
Nereg.

IP: .*
jo četla... .. tak když jí dělala výklad tak musí mít na ni kontakt tak ať se s ní skontaktuje a hned bude vědět kde je, a tak ji najde nejlíp... .
 
lea
28.04.10
15:12
Reg.18.5.21

no mne by spíše zajímalo, proč ji tu smazali, když měla úspěch a lidé si ji chválili... i můj příspěvek zrušili... Proč?? toť otázka ne ani na návštěvníky jak na administrátory... a pokud z vás někdo byl s jejím výkladem spokojen... či nespokojen... napište svůj názor...
 
Planetweb
04.05.10
22:28
Reg. před 2016

Lea: Tak to napiste jako dotaz adminum do sekce pripominky, admini tam i odpovidaji. Ze by nekoho sami jen tak bezduvodne smazli neverim, to uz by tu chybely ruzny Patrusky a dalsi entity
 
red
24.05.10
20:29
Nereg.

IP: .*
Rusim prispevky, ktery jsou reklamniho razu. Pokud nekdo vyuziva vestirnu k obohaceni se, tak se mi to samozrejme nelibi :)

Tento zasah je na zaklade spamovani, ktere se tu jednu dobu objevilo a forum bylo zavsivene odkazy na nekolik konkretnich webu.

Pokud se nekdo zepta a je mu odpovezeno, pak to nechavam (nesmi to byt ale zase do oci bijici, ze si to clovek napsal sam sobe ..)
 

« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Trojka na otázku ANO/NE
Odpověď na jednoduchou otázku pomocí cikánských karet
více...
Čínský horoskop
Čínská astrologie rozeznává 5 živlů, každý s jeho vlastním významem.
více...
Minulý život
Výpočetní metoda pro zjištění vašeho minulého života.
více...
Vrba přání
Vyřčené přání je napůl uskutečněné přání... Novinka!
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)