English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Karty Archandělů
Kam směřujete a jaký je celkový pohled na váš osud?
více...
Cikánský výklad Kříž
Klasická věštba pomocí cikánských karet.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Nevěřte všemu, co se říká, prověřte si vše vlastní zkušeností. Buďte sami sobě lucernou na cestě.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Podaří se mi zapomenout a minulost mě nedostihne. ”


Myšlenky moudrých

Rochefoucauld

Podnikaví muži mají u žen mnohem více úspěchu než ti druzí, a to proto, že většina žen nepodlehne z lásky, nýbrž ze slabosti.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

k čemu data narození?

Praktické věštění
Pokud máte zkušenosti s věštěním, nebo jste navštívili kartářku a rádi nám sdělíte vaše zážitky, máte příležitost to udělat právě zde.

« zpět \ Přidat komentář

k čemu data narození?

Swiki
06.08.11
14:37
Nereg.

IP: 86.61.237.*
Ahojky,
asi se zeptám blbě, ale k čemu je při věštnění z karet potřeba datum narození a jak se to používá? Vím že datum je potřeba v numerologii, ale jak se data uplatňují při výkladu karet?
Děkuji za info.
 
Nike
06.08.11
15:54
Reg. před 2016

Ahoj,
vůbec se neptáš blbě. Ptáš se chytře. Po dlouhé době se zas objevil někdo, kdo snad přemýšlí.
Datum není u karet absolutně k ničemu. To jsou jen takové folklórní tanečky. Kdyby kartáři opravdu uměli, vystačili by si v pohodě s linkou, kterou jsi jim natáhla.
 
Teoretik
06.08.11
17:42
Nereg.

IP: 88.208.100.*
Nejsou to jen nějaké tanečky. Pravda dá se pracovat i bez data narození, ale chce-li někdo řešit věci do hloubky, pak se dá i z data narození mnohé doplnit, či upřesnit. To není o numerologii, ale o výkladu samotném. Dobré kartářce to pomůže, naučenému individuu to je k ničemu. Někoho lze oblbnout jednou, jinému není pomoci.
 
Swiki
06.08.11
17:50
Nereg.

IP: 86.61.237.*
díky za info
 
LuLu
07.08.11
11:55
Reg. před 2016

Já si taky myslím, že datum narození při kartách je zbytečný ale zase kartářka ví o koho jde a jestli se někdo neptá snad víckrát. Takže má přehled jestli ji někdo nezkouší.Taky se mi zdá, že není vhodné psát datum narození nebo je to dost soukromá věc.Ale jsou i kartářky co datum narození nevyžadují a věští přesně, ale těch je bohužel málo.Měj se hezky Swiki, přeji hezký den.Lu
 
Teoretik
07.08.11
14:13
Nereg.

IP: 88.208.100.*
Lulu - nesouhlasím s tvým názorem. To by kartářka musela být zázračná aby si data pamatovala. Ostatně je každého věc, jestli přijde jednou nebo desetkrát. Tak jak to cítíš ty, by bylo od ní krátkozraké, jsou různé otázky na různé problémy. Pamatuj. Pokud bude chtít někdo tvoje osobní data zneužít, nebude to pro něho až takový problém. Bude třeba muset počkat, ale věř, že takovíto lidé jsou určitě cílovědomí.
 
nina6
07.08.11
15:17
Reg. před 2016

Při výkladu každá karta má hodně významů,něco jiného značí u dívky kolem 18ti a úplně něco jiného u ženy okolo 40ti nebo 50ti let.proto je datum narození důležité.Při osobním výkladu toho není potřeba.Hloubkový výklad lze také udělat bez dat,ale ten trvá cca dvě hod.Na fóru se pracuje s jednoduchými výklady a to bez dat moc nejde.
 
LuLu
07.08.11
22:32
Reg. před 2016

Teoretiku, že nesouhlasíš se mnou to je mi úplně jedno . Já karty vykládám také a nepotřebuji k tomu žádné datum narození, karty to vědět nepotřebujou, jenom v numerologii je to potřebné, tak je to jestli se ti to líbí nebo ne.A takový názor má i Nike a má pravdu.
 
Nike
08.08.11
12:39
Reg. před 2016

Já chápu, že je všeobecně těžké vysvětlit mechanismus takových věcí, ale když už někdo vystoupí veřejně a tvrdí, že to a to je potřebné, měl by to asi zvládnout. Podle mého předpokladu se tazatelka od zastánců nedozvěděla dohromady nic.
Vypadá to, jako by člověka podle data identifikovali jako v nějaké kartotéce na berňáku.

Numerologii s dovolením ponechám stranou, o tu tady nejde a má stejně smysl jen dohromady s astrologií. Datum narození vyjadřuje základní nastavení mikrokosmu člověka, to jaké na něj působí energie z makra. Co s tím dělá, to už je jeho věc, v reálu některé věci nemusí odpovídat.

Jakým způsobem to datum figuruje v kartách, že se dají řešit věci do hloubky? Nedává to smysl z žádného hlediska, podvědomí očíslované není - do něj se podle data neleze, informace o člověku v astrálu taky nejsou zařazeny pod jedním datem, krom toho tam i čas funguje jinak.
Dá se poznat věk. když pominu, že i přibližný věk se dá poznat bez dvouhodinového (???) rozboru, jestliže nechám stranou, zda je to fakt nutné, tak si i potom myslím, že by mělo v takovém případě stačit jednoduše věk sdělit, a to klidně i přibližně. např. středoškolačka, ve středním věku atd.

No, na tyto otázky odpověď nechci, naštěstí jsem to nebyla já, kdo to do fóra položil :) mějte se



 
Nike
08.08.11
14:15
Reg. před 2016

Pardon, ještě mě tak napadá k tomu zneužití dat. Myslím si, že tam hrozí spíše odhalení ze strany nejbližších.
Asi jako když chlapi rajzují po internetových seznamkách a jsou odhaleni. Stačí neuhlídat historii prohlížení, nebo něco zahlédnou přes rameno, intuice se ozve, červíček zahlodá a hle..pak už mi ani nick nepomůže, až zjistí, že se ptám na trojúhelník :D, a tak.
 

Teoretik
08.08.11
19:56
Nereg.

IP: 88.208.100.*
Lulu i já jsem dlouho karty vykládala aniž bych potřebovala datum narození klienta. V posledním období mi nějak "došlo", že mohu dle data upřesnit více pohledů. Tak proč bych se nezeptala. Pokud by k tomu měl někdo výhrady, nic se neděje, jen se o určité informace ochudí. Jinak si myslím, že ke kartářce musí být důvěra. Pakliže by jí ke mně někdo neměl, tak ať za mnou nechodí a vydá se někam jinam.
Doby kdy si mně chtěl kdosi jakoby vyzkoušet již mám dávno za sebou.
Tito lidé totiž v prvé řadě zkouší sebe.
 
Lostris
11.08.11
06:42
Reg.28.11.18

Ja se pri vykladani karet na datum nikdy neptam, pouze pri numerologii, ale pravda je, ze mi lide vetsinou hned reknou datum narozeni sami od sebe, nevim proc. Nez skoncim karetni vyklad tak vecinou stejne uz poznam, co jsou za znameni.
 
Lord-Salictei
02.09.11
16:18
Nereg.

IP: 213.192.39.*
Já například používám datum narození k určení osobní karty a roční vibrace. I toto mi hodně pomáhá při výkladech. Nebo je používám na vztahy.
Myslím si ale že je to každého věc. A hádat se kvůli takové věci je blbost.
 
Lord-Salictei
02.09.11
16:18
Nereg.

IP: 213.192.39.*
Já například používám datum narození k určení osobní karty a roční vibrace. I toto mi hodně pomáhá při výkladech. Nebo je používám na vztahy.
Myslím si ale že je to každého věc. A hádat se kvůli takové věci je blbost.
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Metoda zvaná "7 dní"
Výklad na nejbližších 7 dní pomocí hracích karet.
více...
Testy lásky
Klasické testy prozradí skutečnost.
více...
Minulý život
Výpočetní metoda pro zjištění vašeho minulého života.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)