Visit english version: Magizzle.com / Auf Deutsch MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je pátek, 9.12.2022
Svátek slaví Vratislav, zítra Julie.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 9.12.2022
Svátek slaví Vratislav, zítra Julie.

Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Osobnost podle zvěrokruhu
Vliv znamení na rysy naší osobnosti.
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:

Někdy ti do života někdo vstoupí a zapomene řict: Sorry, jsem tu jen na skok.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Budu přitahovat pouze osoby s dobrými úmysly. ”

Myšlenky moudrých

Murphy

Jestliže jsi zakoupil program, který umožní založit databanku pro vedení informací až o 500 klientech, tak zjistíš, že tolik lidí ani neznáš.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes or No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

zpět

Jsem vlkodlak

Kouzla a magie
I ten, kdo věří na čáry a kouzla dostal od nás místo se "rozepsat". Proto neváhejte a svěřte se se vším, co vás tíží v oblastech magie, ať už černé nebo bílé.

« zpět \ Přidat komentář

Jsem vlkodlak

hafhaf999
06.04.22
09:26
Nereg.

IP: 94.138.121.*
Zdravím, před pár lety jsem zjistila, že jsem vlkodlak a nemám s kým si o tom popovídat. Když jsem to zjistila, bylo mi velmi těžko a měla jsem horečky.
Ještě mi dělá trochu problém se přeměnit. Lov není problém, lovím hlavně srny a divoká prasata. Pokud máte nějaké rady, ráda bych je uvítala.

dracizena
07.04.22
17:29
Nereg.

IP: 178.255.168.*
Žádným vlkodlakem nejsi, jsi obyčejným člověčím tělem, které ale v sobě drží z minulých životů spousty vlčích duchů... Ano, Tvé minulé životy lovily vlky, aby jsi přežila a jejich energie se ve Tvé hlavě nahromadila a těmito živými vizemi Tě ty energie žádají, abys je ze své hlavy vypustila včas, nebo Ti začnou deformovat zdravé myšlení... Víš, proč se určitým lidem říká, že je cvok? protože se k němu přicvočkovaly zvířecí živé energie... Používej mou modlitbu a opakovaně si ámenuj a časem se Ti vyčistí mysl... A sleduj další sny, které Ti budou ukazovat duchovní Cestu...

« zpět \ Přidat komentář

Nebo pokračujte třeba na:
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Biorytmus
Online výpočet vašeho osobního biorytmu.
více...
Runy
Magické runy odkrývají svou tajemnou moc v naší online věštbě.
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...

English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)