English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je úterý, 19.3.2024
Svátek slaví Josef, zítra Světlana.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je úterý, 19.3.2024
Svátek slaví Josef, zítra Světlana.
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Sedmikráska
Miluje Vás... Ano či ne?
Zeptejte se sedmikrásek...
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska
Sny22.02.24 / Renesmee-Jacob v Láska



Přátelství je jako zlatá niť, která když se přetrhne, jde sice ještě spojit, ale uzel už navždy zůstane
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Podaří se mi zapomenout a minulost mě nedostihne. ”


Myšlenky moudrých

Mickiewicz

Každý den pozoruji, jak mládež trpí tím, že neexistují školy, v nichž by se učila žít s lidmi a se světem.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Jsem ujetá na učitelky-je to normální??

Láska
Znáte nějaká kouzla, pomocí nichž lze očarovat milovanou osobu? Pak právě na vaše zkušenosti a rady všichni čekáme.

« zpět \ Přidat komentář

Jsem ujetá na učitelky-je to normální??

u.lalala
12.02.10
18:38
Nereg.

IP: .*
Už je to po čtvrté, ve 12 jsem se pobláznila do mé učitelky HV, ve 13 do učitelky TV, ve 14 už to bylo těžší zamilovala jsem se do mé angličtinářky - kterou mám stále, po dvou a půl letech ráda a teď v 16, mě začíná stále více přitahovat má učitelka němčiny... ..myslela jsem, že je to neivnné, než se to stalo potřetí a teď po čtvrlé... .jak to mám řešit... .to jsem jako lesba, která je ještě k tomu na starší ženy?... na učitelky, je to vadné, ale nemůžu se toho zbavit:(... .přitahují mě jen učitelky, jiní lidé ne:(... .poraďte lidi, stalo se to ještě někomu???????
nejhorší je, že už mi to začíná připadat normální:(... .celkově jsem normální, pohodová, přátelská osoba, ale toto je má třináctá komnata, něco čeho bych se na jednu stranu chtěla zbavit, ale na tu druhou si už život bez tohoto neumím přrdstavt:)... .PORAĎTE LIDI!!..PLS.
U.LALALA
 
Theodor
13.02.10
22:09
Reg. před 2016

Nutně nemusíš být lesbička, i když i to je možné a problém bych v tom tolik neviděl. Ale pokud tě jinak ženy nepřitahují, pak je to na zvážení. Spíš pro tebe reprezentuje učitelka něco, co se nějak odrazilo v tvém pohlavním dozrávání. Učitelé tě nepřitahují? Jiné ženy? Co v bazénu? Když vidíš kluka v plavkách, co to s tebou dělá?

Lidská sexualita je složitá věc a v 16ti letech jsi na počátku jejího zkoumání. Proto, budeš li mít sebemenší pochyby, neváhej navštívit třeba sexuologa. Ostuda to není a pomůže ti ujasnit si spoustu věcí.
 
Lucii
14.02.10
11:30
Reg. před 2016

Nemůže to být spíše než "přitažlivot" obdiv? Má autoritu, přehled, znalosti, třeba je přátelská...
 
Maty
14.02.10
18:05
Nereg.

IP: .*
u.lalala: zkus si zapřemýšlet, jaký máš vztah s maminkou, je-li na Tebe hodně přísná atd. Je možné, že cítíš zájem o Tvou osobu ze strany starší ženy (učitelky) a máš z toho dobrý pocit. Může to být touha po pochvale a uznání, kterého se Ti nedostává. Mnohé mohou napovědět i Tvé sny..
 
u.lalala
16.02.10
17:46
Nereg.

IP: .*
kluci mě nějak nezajímají, ani ženy... jediné co mě přitahuje je, jak říkám učitelky... s mamkou mám nermální vztah, pozornosti mi věnuje dost... nevím, proč je to tak, ale nepřestalo to ani na střední... mě vážně nepřitahují jiní lidé než učitelky, ženy :( ... přátelská... .někdy jo, někdy ne, prostě pokud není autoritativní a neví, co chce, tak se mnou nic nedělá:/
Prostě, je vždy jen jedna a kvůli ní nemůžu myslet na nic jiného, prostě se jakoby zamiluju a trvá to tak dlouho, dokud nezmizí a nevidím ji tak půl roku, ale potom se najde další, jak to tady tak píšu, připadám si jak debil, ale je to tak :(
 
Maty
20.02.10
12:55
Nereg.

IP: .*
u.lalala: rozhodně si za to, co prožíváš, nenadávej. Jsi jaká jsi, a to vůbec nesnižuje Tvoji lidskou hodnotu. Podle toho, co jsi napsala, máš ve svém životě sexuální odchylku (nezaměňuj s úchylkou), kdy Tě vzrušuje direktivní typ starší ženy a Ty sama se nejlépe cítíš v roli podřízené. Vystupovala některá z učitelek v některém Tvém snu? Byly to sny erotické a prožívala jsi orgasmus? Ty poslední dvě otázky si zodpověz sama pro sebe.. Pokud budou kladné, je pro Tebe v nejbližší době důležité, abys přijala samu sebe i s touto sexuální orientací a věř, že to není nic vyjímečného. Ženy se k různým odchylkám velmi těžko přiznávají, raději se provdají a pak žijí smutný nenaplněný život. Budeš-li se chtít někomu svěřit, navštiv v nejbližší době psycholožku nebo přímo sexuoložku, které Ti mohou poradit lépe. Držím Ti palce a hodně štěstí.
 
u.lalala
20.02.10
19:01
Nereg.

IP: .*
maty: děkuji moc, za radu, ale myslím, že pro mě bude těžké o tom s někým mluvit:( Každopádně, ti děkuji za radu... je to těžké mít ji ráda a vidě ji v náručí jejího přítele, se kterým je šťastná, je to hodně deprimující... .pro mě je to tím největším utrpením, co může být:(
 
Maty
20.02.10
20:40
Nereg.

IP: .*
u.lalala: je jedno, jaké je člověk orientace. Utrpení prožíváme podobně.. Bylo mi přibližně 14, byl začátek prázdnin a já se setkávala se senzačním chlapcem. Chodili jsme spolu na koupaliště a tam jsme hrávali minigolf, dokonce se mi vyplnil živý sen, který se mi zdál večer předtím - začalo drobně pršet a my se šli schovat do lesa a tam jsme se líbali (jenom). I přes to..najednou přišel rozchod z jeho iniciativy, a to proto, že jsem prý mladší než si myslel. Pravda - vypadala jsem vždy starší, protože jsem dost vyrostla.. Byla to moje první láska a nedokázala jsem si vysvětlit, proč po tak nádherných chvílích se mi najednou vysmívá- byl to úplně jiný člověk. Týden jsem seděla u okna (za záclonou), koukala se do blba a bulela, jako by mi někdo umřel. A taky jo, umřelo ve mně dětství. Cítila jsem se nemožná, myslela jsem si, že už nikdy nebudu schopna se takto k někomu přiblížit. Myslím, že je pro Tebe opravdu nejdůležitější přijmout samu sebe, podpořit svou sebedůvěru a nechtít se zbavovat myšlenky, že jsi taková jaká jsi. Přiznej si, že si zatím nevíš se svými city rady a přemýšlej o tom. Až Tě napadnou tři slovíčka NO A CO, tak začneš novou etapu svého života..
 

u.lalala
22.02.10
16:58
Nereg.

IP: .*
maty: můžu si říct, no a co, neberu se nějak jinak, zvykla jsem si na to, že jsem taková a je mi to v podstatě jedno, ale nevím, jak se můžu zamilovat a žít normální život, když se mi pořád dokola stává to samé. Nemám šanci být nikdy s žádnou učitelkou, to je nemožné... chtěla bych milovat někoho mého věku, ale je to jako začarovaný kruh :(
 
Maty
25.02.10
19:15
Nereg.

IP: .*
u.lalala: zatím jsi "nepobrala" svou orientaci, protože si myslíš, že je možné se zamilovat do člověka věkově Tobě bližšího. Učitelky Tě přitahují, protože chodíš do školy a jinde zatím tyto typy žen nepotkáváš. Až budeš v jiném prostředí ( např. v zaměstnání), bude to zase jiné.
Představ si, že já bych chtěla ( s trochou nadsázky) být mužem, protože by mi to připadalo lepší nebo normálnější. Myslím, že by Ti opravdu pomohlo popovídat si s odborníkem a nemusí to být ve Tvém městě, kde bydlíš, doktory si můžeme vybrat i odjinud.
 
helfer
01.03.10
19:23
Nereg.

IP: .*
jsi lesbicka takze ti moc nepomohu ale ja bych rek ze bys mela milovat nekoho priblizne stejne stareho jako ty
 
jajanda1243
10.03.10
11:14
Nereg.

IP: .*
hm kdo mi pomuze mam velki probloem? newim co mam delat mam kluka a mislim si ze mne podvadi co mam delat?
 
Michaleta
11.03.10
16:20
Reg. před 2016

u.lalala... Ja si mislim že to je normalni vec ae ze te pritahujou lezba terba nemusis bit ae lepci by to bilo kdyby si zasla za pricholoskou a rekla ji to co te trapi tak by ti pomohla jinaci vichodisko nevidim a nemuzes si nechavat sradit od jinich kteri ani nevi jaki to je kdzy se zamilujes ho starsi osobi ja bych byt na tvim miste tak by sem to sdelima mamne a nebo by sme to udelala tak ze bich zasla za pricholoskou a rekla by sme ji to... .Rada by sme ti pomohla se to ho zbavit ae nevi jak skus to jesli ti to pomuze
 
nějaké.jméno000
29.07.12
00:46
Nereg.

IP: 193.164.219.*
Stává se to. Mám s tím sama zkušenosti. Měla jsem to taky takhle a do dneška mám. Až s tím rozdílem, že u mě to byly jak učitelky, tak i učitelé. Ale normální "smrtelníci" se mnou taky nikdy moc nehnuli. Prostě každý má tak trochu vryto, jací lidé jsou "jeho typ", a tahle věc je maličko na hraně jisté "úchylky", ale můžu tě uklidnit, že je to více-méně neškodné. A opravdu nejsi sama ;-) :-)
 
Wews
24.10.12
17:53
Nereg.

IP: 95.102.121.*
Až na to, že u mňa je to prvýkrát a som do svojej učiteľky chémie zo ZŠ (teraz som prváčka na SŠ) som na tom rovnako ako ty ULALA... tiež mi to začína pripadať normálne a som len na staršie a len na učiteľky... tiež by som potrebovala radu...
 
micio
11.11.12
14:29
Reg. před 2016

může mi někdo odpovědět-jestli budu spokojená s mužem--díky
 
Jitka.19
23.11.12
23:05
Reg. před 2016

ulala:já jsem se zamilovala na střední škole do mojí učitelky odborných předmětů, a to v 19 letech, ale předtím jsem byla zamilovaná, do jedný holky která je o dva roky starší, takže vím že jsem lesbička, a beru to jako normální věc ta učitelka mně pořád uč ale už z jiného oboru, nevim co mám dělat protože se bojím její reakce kdyby se to dozvěděla a nevínm jestli jí to říct nebo ne..
 
úča
02.09.13
23:55
Nereg.

IP: 5.102.48.*
Taky se mi to stávalo - mladé učitelky pro mě byly jako magnet, obdivovala jsem je, pozorovala jsem je a doma na ně myslela. Dnes mám normálně přítele a stala jsem se učitelkou... Zajímavé je, že při hodinách si všímám, že mě pozorují spíše holky než kluci :). Holt bude asi dívčí obdiv k ženám této profese zcela přirozený jev. Přeji hodně štěstí v životě.
 
Wendyyy
25.04.15
11:35
Nereg.

IP: 90.177.39.*
Mám to úplně stejně. Už od mala jsem vzhlížela ke starším ženám, které měly autoritu a zároveň byly vzhledově krásné. Ale necítila jsem k nim sexuální atrakci, spíš jsem měla chuť být v jejich blízkosti, obdivovat je a pozorovat je. Určitě tě má něco společného s ranným dětstvým a vztahem k matce. Občas cítím k profesorce mnohem větší mateřské pouto než k vlastní matce.
Je krásná věc někoho milovat, ale zároveň nejvíc bolí milovat někoho, s kým nemůžete být. Já momentálně zbožňuji moji profesorku na matiku, a vlastně celý den myslím jen na ni, protože jsem si jí strašně idealizovala a neskutečně k ní vzhlížím. Nejraději bych k ní běžela, obejmula ji a nikdy nepustila, ale to nepřipadá v úvahu, protože je taková přísná a nikdo jí nemá rád a i já se jí trochu bojím a možná právě ta její nedostupnost a autorita mě na ní nejvíc přitahuje.
A stejně jako ty, nedokážu se zamilovat do "obyčejných" lidí, vždycky to jsou profesorky okolo padesátky (ale v dobrém stavu ).. bohužel se bojím, jak dopadnu, protože s největší pravděpodobností, všechny moje "lásky" zůstanou nenaplněny.
Do mé matikářky jsem zamilovaná třetím rokem a strašně mě bolí pomyšlení, že za chvíli odcházím na jinou školu a že s ní už nebudu nikdy v kontaktu. Přitom jediné, co by mi stačilo ke štěstí, je být v její blízkosti a naslouchat jí. To je ale bohužel nepřípustné. A Vám, co máte stejný problém, doporučuju se dané učitelce nesvěřovat. Žijeme sice ve společnosti, kdy už se tak nějak všichni smiřují s homosexuálními vztahy, ale vztah žačka/profesorka v reálném životě fungovat nebude (pakliže není náklonnost oboustranná). A vy si tím maximálně ublížíte a profesorka už na Vás taky bude koukat jinak, než dřív.
Tak přeji hodně síly s neopětovanými láskami a nezapomeňte, že v tom nejste sami.
 
bi
17.05.15
21:36
Nereg.

IP: 213.81.178.*
Ja milujem svoju ucitelku 32 rokov.
 
bi
17.05.15
21:38
Nereg.

IP: 213.81.178.*
Ja milujem svoju ucitelku 32 rokov.
 
Anonymus anonymus
09.11.22
15:56
Nereg.

IP: 31.30.161.*
Holky, úplně tentýž problém, akorát už od první třídy a už je to popáté. Já si slibuju, že se na tu školu jednou vrátím budu s ní mít kabinet...
Jestli máte školního psychologa, rozhodně to zkuste...
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Čínský horoskop
Čínská astrologie rozeznává 5 živlů, každý s jeho vlastním významem.
více...
Kariéra podle zvěrokruhu
Jaké je ideální zaměstnání pro jednotlivá znamení?
více...
Koláček štěstí
Nechte se inspirovat tajemnou věštbou z koláčku.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)