Please visit english version of this site here: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je pondělí, 22.7.2019
Svátek slaví Magdaléna, zítra Libor.

Metoda zvaná "7 dní"
Výklad na nejbližších 7 dní pomocí hracích karet.
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Jiný dotaz-psychické bloky

Kouzla a magie
I ten, kdo věří na čáry a kouzla dostal od nás místo se "rozepsat". Proto neváhejte a svěřte se se vším, co vás tíží v oblastech magie, ať už černé nebo bílé.

« zpět \ Přidat komentář

Jiný dotaz-psychické bloky

Carcoolka
(12.03.19 / 04:11)
IP: 89.24.50.*
Dobrý den, cítím, a pár kartářek mi napsalo, že mám psychický blok (mám ho hlavně ohledně lidí,přátel, vždy z nich dostanu úzkost, začnu se chovat nepřirozeně, jako kdyby mě přetlačili svojí energií, u mnohých mám chvilku pocit lásky, potom najednou zneužití, odpor, až nenávist, před větší skupinkou lidí, hlavně mladších mužů nemůžu vůbec mluvit,cítím se hlavně furt hrozně trapně , že cokoliv co řeknu je trapné, blbé a td... byla jsem u psychiatra, předepsal mi léky, ale ty brát nechci, a nedělají mi dobře, je to diagnostikováno jako sociální fobie, ale myslím, že to je zakořeněno hluboko, a prášky to nevyřeší... Proto prosím někoho, kdo má zkušenost, nebo by věděl, jak to vyléčit o radu, co třeba dělat, jak to léčit a tak... Předem moc děkuji.

Red
(13.03.19 / 16:41)
Rád bych upozornil na to, že zatímco psychiatr je studovaný a ručí svým diplomem, tak kartářky nemají někdy ani střední vzdělání (natož lékařské) a neručí naprosto ničím.
Vemte si ty prášky. Počkejte měsíc a uvidíte.
Z vlastní zkušenosti bych doporučil poslechnout odborníka. Pokud máte diagnózu už danou, tak u kartářky dostanete jen to, co chcete slyšet a to Vám nikterak nepomůže.

Carcoolka
(15.03.19 / 21:03)
IP: 37.48.48.*
Dobrý den, bavila jsem se o tom s psychiatrem, a řekl mi, že vůbec nevadí, že prášky neberu, že ba naopak je to lepší, že se z toho léčím sama... Ale děkuji.

Dajda
(22.03.19 / 00:04)
Caroolko, možná by ti pomohla hypnoterapie, to je ověřeno.Sice je jedno sezení dost drahé, ale slibují, že pár sezení vyřeší problémy, které se řeší několik let Psychiatři mají tendenci medikamenty zvyšovat a jedny tlučou druhé. Lepší je se obejít bez chemie, protože má vedlejší účinky na zdraví. Zkus nějakého hypnoterapeuta. Např. Libor Činka nebo Jiří Zika.

Martin642
(23.03.19 / 20:11)
IP: 94.23.41.*
Jak se bojuje se strachem? No prece tak ze mu jdeme naproti :)

Carcoolka
(25.03.19 / 04:22)
IP: 89.24.52.*
Všem moc děkuji za odpovědi... Já se strachu snažím chodit na proti, a snažím se mu stavět "tváří v tvář" , jenže někdy to ovládnout nejde, a trochu cítím, že to ze sebe potřebuji vyplenit. Ještě jednou moc děkuji za rady. :)

huhulak
(14.05.19 / 17:10)
IP: 82.113.48.*
Ahoj,

Zkus začít cvičit taiji u nějakého mistra. Otevírá to dráhy a zvyšuje sebekontrolu. Jinak je to se soc. fobii na dlouho trať. Lepší bez léků, ale musíš hodně chtít. Dobré jsou různé koníčky u kterých jsou další lidé, nemusí to ani být zrovna debatní kroužek; klidně ať jsou to taky asociálové. Je potřeba najít osoby, kterým jsi schopná se otevřít a zárověň Tě nestáhnou do nějakých nesmyslů jako jsou drogy(alkohol) nebo sekty a také té důvěry musejí býti hodni (nezneužít toho).

Pravidelná modlitba pomůže také hodně, mluvit u toho nahlas. Na tyto věci je dobrý Archanděl Rafael.

« zpět \ Přidat komentář

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu.
Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)