English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Andělská pošta
Napište dopis andělům.
Novinka!
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Nevěřte všemu, co se říká, prověřte si vše vlastní zkušeností. Buďte sami sobě lucernou na cestě.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Podaří se mi zapomenout a minulost mě nedostihne. ”


Myšlenky moudrých

Swift

Učení stoiků, že máme svým žádostem odpomoci vyhlazením svých potřeb, mi připadá jako výzva: uřízněme si nohy, abychom nepotřebovali boty!
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Je tu nekdo kdo tomu opravdu rozumi???

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

Je tu nekdo kdo tomu opravdu rozumi???

V.B
14.10.11
00:39
Nereg.

IP: 82.145.209.*
Preji vam vsem dobry vecer.Uz nekolikrat jsem otom psala ale odpoved nedostala.Je mi 23let a zhruba od 14ti let mivam obcas sny ktere se (souhrou nahod??) vyplni.Jednou to byl sen o kamaradovi ze zemrel,druhy den mi prisla smska ze je kamarad po smrti.Zdalo se mi o detech a dospelich videla jsem je mrtve,par dni na to masakr v Norsku atd atd.Mivam pocity ze se neco stane a vzdycky se stane,ze by zase souhra nahod?Jednou jsme s kamoskou hrali prsi a uz z nudy a ze srandy jsem ji JAKO vylozila karty.Nevim co me k tomu vedlo ale vykladala jsem to do krize.A ejhle,ono se to splnilo.Nikdo z nasi rodiny nebyl vestec ani nic podobneho.Nasel by se tu nekdo z Prahy kdo by se semnou sesel a vysvetlil mi to?Predem moc dekuji za odpoved
 
anamor.l
14.10.11
08:13
Reg. před 2016

Ahoj V.B. Já ti moc neporadím, ale malinko ti sem napíšu... .
Máš dar, tak ho využij. Já si taky věštím ze snů, pokud to jde. Ale mívám sny, ze kterých nic nevyčtu, jen mám špatné, nebo dobré pocity tak jen vyčkávám co se stane. Jsem ráda za ten dar, vždycky po snu poznám co se kolem mě děje a na co, nebo na koho si mám dát pozor.
Smrt se u mě ve snu ukazuje svatebníma šatama...
Držím palečky, aby jsi našla nějakou dušičku, která ti o tom řekne víc.
 
XENIE
15.10.11
14:40
Reg. před 2016

Odpověď pro V.B
Pátrala jsem ve snářích, které mám k dispozici - ale jen málo /nebo vůbec/ se tam vyskytuje slovo "smrt, rakev, mrtvý" atd.
Nicméně našla jsem pár hesel, která Vám zde uvádím:
Ve "výkladu snů novodobém" je slovo: MRTVÝ NA MÁRÁCH = zármutek
MRTVOLA OBĚŠENÉHO = pozvání na slavnost
MRTVÝM SE VIDĚTI = štěstí
RAKEV = ZKLAMÁNÍ, TAKÉ ÚMRTÍ
SMRT = budete dlouho živ
UMÍRAJÍCÍ = štěstí
ZMRTVÝCHVSTÁNÍ = neštěstí Vás opustí

Snář chaldejský:

MRTVÝM BÝTI a OŽÍTI = ČEST
MRTVÉHO VIDĚTI VSTÁVATI = DOBŘE
MRTVÉHO SLYŠETI MLUVITI = DOBŘE ZNAMENÁ
MRTVÉMU ROUCHO DÁVATI = ZBOŽÍ
MRTVÉMU NĚCO BRÁTI = ZBOŽÍ
UMRLÉHO ČLOVĚKA OBRAZ VIDĚTI = DOBŘE, ŠTĚSTÍ
UMRLÉHO KORUNOVATI = ŽIVOT NEPOKOJNÝ A PLNÝ STAROSTÍ
UMRLÉHO DÁVNO POCHOVANÉHO VIDĚTI - DOSTANEŠ JINOU MANŽELKU
ZEMŔÍTI = BÍDA A STAROST
ZEMŘÍTI CHTÍTI = DOBRÉ ZDRAVÍ
ZEMŘELÉHO SE VIDĚTI = TĚŽKOST

Nu - z toho je vidět, že když se zdá o těcho shora uvedených věcech lidského života - tak to nemusí vždy znamenat smrt a neštěstí jako takové.

Jinou otázkou je - vlastní Vaše psychika: jak se cítíte, máte-li starosti, nevyřešené problémy, jste-li ve stresu atd.
Mohu-li Vám poradit - snažte se svoji danost věštění využívat pro dobro lidí. Nikomu nesmíte přát nic zlého /i kdyby Vás naštval a rozpálil doruda/, naučte se všem odpouštět jejich provinění, učiněné na Vás. Před spaním asi hodinu popíjejte psychiku zklidňující čaje:mátový, meduňkový, i obyčejný čaj se lžičkou včelího nebo akátového medu,též si můžete opatřit "spací polštářek ze směsi sušeného chmele nebo bukvic.,nárazově /ne pořád/ sklenici mléka se lžičkou medu a kozlíkovými kapkami/. To vše by mělo rozjitřenou psychiku zklidnit a navodit zdravý spánek - a snad i s příjemnými sny... Znala jsem případ jedné takto postižené mladé ženy - ta měla po několika špatných zkušenostech s tím, když se zamilovala do nějakého muže, tak ten muž začal chátrat zdravotně a někteří i zemřeli na zhoubnou nemoc nebo úrazem. Tato žena byla na pokraji sil a již uvažovala o sebevraždě - ale pak našla cestu z tohoto ven a to tím, že se zapojila mezi lidi, kteří vyznávají lásku ke svým bližním a snaží se jim pomáhat. Prodělala kurzy REIKI a svět se jí úplně "otočil" - začala na vše kolem sebe nahlížet pozitivněji, objevila v sobě dar věštění a konečně ustalo kolem ní umírání lidí - anebo je i možná přestala tak citlivě vnímat vlivem pozitivního myšlení. Toto, co se děje Vám - to je zřejmě nějaká pomyslná křižovatka a Vy se budete muset rozhodnout: buď začnete jít po cestě černé magie nebo magie bílé, která nezištně pomáhá lidem. Proto Vám byla tento dar seslán, aby jste se sama rozhodla, kudy dál. To ale opravdu musíte sama a buďte v rozhodování velmi opatrná a zvažte všechna pro i proti. Dnes láká mnoho lidí černá magie, protože její i léčebné účinky jsou kolikrát rychlejší, razantnější a průhlednější A L E - je zde něco za něco . Takový člověk se doslova zaprodá temným silám a návrat z toho bludného kruhu téměř neexistuje... Jen Vy sama máte svůj další život a pohodu své mysli ve Vašich rukou ...
 
Veronique
19.10.11
20:09
Reg. před 2016

Dekuji ti Xenie za vyklad,ale me takoveto obcasne sny nemaji nic spolecneho s moji psychikou.Pises ze to nemusi mit nic spolecneho s nestestim,nicmene nesouhlasim,protoze ty sny se plni.Mela jsem ted nedavno dalsi sen,tak az budou v TV informovat o nejakem vybuchu nebo necem takovem a bude to mit neco spolecneho s lidma kteri budou utikat a schovavat se pred cernym mrakem koure tak si na me vzpomen.Medunkovy caj vetsinou davam dceri kdyz nechce spat a matovy mi vetsinou spis pomaha pri problemech s travenim a na muj spanek nema vubec zadne ucinky.Je jedno jestly cerna nebo bila magie,oboji je neco za neco... Dekuji za vas vyklad ci vysvetleni nebo co to ma byt,ale vubec mi to nepomohlo
 
vestec.andel
19.10.11
20:11
Nereg.

IP: 77.104.243.*
Co to jako ma byt ta Xenie?
 
Adgarka
26.01.12
19:23
Nereg.

IP: 85.161.248.*
Ahoj V.B. děje se mi to samé již hodně dlouho,cca 20 let a dnes i mé dceři.Sny které jsou velmi živé se snažím poslouchat,tj. věřit tomu,že se to stane.Vždy když neposlechnu nebo sen špatně rozpoznám (většinou když se týká mě) se něco stane.Beru to jako dar a jinak tápu asi jako Vy.Jedna kartářka (nic jsem jí neříkala) u které jsem nebyla kvůli výkladu karet mi doporučovala,ať se tomu věnuji,že mám dar,až se rozhodnu,mám se ozvat.Jsou to dva roky,zatím jsem se nerozhodla... píšu aby jste věděla,že je na tom někdo podobně.
 
22iveta
26.01.12
22:53
Nereg.

IP: 2.126.126.*
Pisem ohladom mojho syna uz asi 7rokov sa mu sniva,ze sa nemoze hybat pritom vnima co sa deje okolo,chce kricat ale nemoze.Niekedy ako sa donho chce dostat duch akokeby sa chcel prevtelit..potom ked sa premaha zo vsetkych sil sa prebudit uvidi len obrisy postavy a zobudi sa.Je to prenho velmi neprijemne vie to noekto vysvetlit?Dakujem
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Cikánská Magická sedmička
Výklad budoucnosti pomocí cikánských karet. Novinka!
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Osobnost podle zvěrokruhu
Vliv znamení na rysy naší osobnosti.
více...
Numerologie data narození
Zajímá vás, co o vás prozradí vaše datum narození?
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)