English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Cikánská Magická sedmička
Výklad budoucnosti pomocí cikánských karet. Novinka!
více...
Kariéra podle zvěrokruhu
Jaké je ideální zaměstnání pro jednotlivá znamení?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

je to vubec možne?

Kouzla a magie
I ten, kdo věří na čáry a kouzla dostal od nás místo se "rozepsat". Proto neváhejte a svěřte se se vším, co vás tíží v oblastech magie, ať už černé nebo bílé.

« zpět \ Přidat komentář

je to vubec možne?

wuah510
22.02.14
19:40
Reg. před 2016

zdravim všechny a chci se zeptat na malou otazku... moje kamaradka nejspiše umi vypnout lidskost... v te chvili totiž neciti nic je prostě bezcitna..nedavno jsme se pohadaly a řekla mi poněkud zvlaštni věci které by mi nikdy neřekla ani při hadce a teď to nejduležitější... nevim jestli to mam přesně nazvat že je "čarodějka" ale určitě něco podobneho... umi brat a davat energii zhasinat plamen pohledem a tak podobně..někdy se jí zjeví vize... a myslim že dalši co umi je pravě vypinani lidskosti..dost se o ní bojím a moc mě mrzí že se hadame a ona mi řika tak hnusne věci... prosim pomozte!
 
Theodor
22.02.14
19:58
Reg. před 2016

Zdravím,

to není vypínání lidskosti, neboj. Myslím, že je to prostá psychologická obranná reakce, kdy se člověk pod náporem odsekne od empatie a společenskosti. Při napětí používá každý jiné mechanismy úniku, jedna z mých známých se například začala nekontrolovaně hlasitě smát, což zrušilo jakoukoliv diskusi.

Může to zničit přátelství, to ano. Pokud se spolu často hádáte a ona ti říká nepěkné věci, je lepší přehodnotit, jestli je přátelství mezi vámi hodno kultivace. A jestli ti jde o to, že je čarodějka? Toho bych se nebál. Vlastní strach a negativní emoce ti ublíží víc.

Promluv si s ní otevřeně a buď se přes to překlenete, nebo si najdete jiné přátele.
 
Sardox
22.02.14
23:45
Nereg.

IP: 213.220.232.*
Theodor má pravdu, je to obranná reakce, kterou znám na vlastní kůži. Říkám tomu, že mi někdo "kopnul do páčky". Většinou se to stane v okamžiku, kdy je situace pro mě emocionálně neúnosná, hluboce se mě dotýká a působí mi velkou bolest. Pak se "vypíná" soucit, empatie, laskavost... Jsem schopná jednat bez citu, říkat věci, které bych za normálních okolností nikdy neřekla, bránit se zuby nehty. Většinou v tomto stavu vydržím několik dnů až týdnů. Pak se "páčka" přepne a vše je, jak má být. Naštěstí se to v životě stalo snad jen třikrát nebo čtyřikrát, naposledy tak před deseti lety. Nejsem na to nijak pyšná, naopak, ale ovládat vůlí to bohužel nešlo.
 
wuah510
23.02.14
13:03
Reg. před 2016

To chápu, jenže tady šlo o to že jsem se snažila naše kamaradstvi zachranit a ona uplně bezsoucitně mi řekla že jsme ani nejlepši kamaradky nebyly... Hrozně jsem se rozbrečela a strašně mě to štve. taková psychologická obranná reakce by být neměla. Protože jí to možná nebolí ale mě jo.:( Ale děkuji za radu.
 
Hankabvbcbcv
03.03.15
23:05
Nereg.

IP: 81.200.48.*
Vím, že už si to asi nepřečtete, ale možná tě to bolí, ale musíš si uvědomit, že přátelství jsou emoce, cokoliv co člověk cítí, jsou emoce a pokud je někdo pod návalem vypne, tak pro něho to přestane mít smysl... klidně i přátelství.. Zkus ji pomoct, evidentně prožívá nějakou emoční krizi... Není to její vina, je to obrana, kdybys byla její kamarádka vzala bys to a pomohla jí. Člověk co řekne ve zlosti někdy ani nevnímá co říká, může být naštvaný na celý svět, ale stačí, aby mu někdo přišel do rány a když ten kamarád, se na to přátelství nedívá stejně a nepomůže mu... Nejprve bych začala s psychiatrem.. nejsem zastáncem léků, ale pokud vypíná své emoce, tak už je to vážné :(
 
Katerina
15.06.21
21:38
Nereg.

IP: 185.91.171.*
Dobrý den rada bych potřebovala radu...
Muj kamarad se nedavno rozesel s pritelkyni protoze neustake se hadali atd... Rozesli se spolu a ona po nem chtela aby se zmenil ze mu da sanci jenze mu tu sanci nakonec nedala i kdyz se zmenil a muj kamarad kvuli takovy krave vypnul svou lidskost...
Nevykazuje zadne znamky citů... zadna radost... Zadny smutek... Proste nic... Ani lasku driv je to asi 4 dny zoet co rekl ze mu ta jeho pritelkyne chybi a od te doby ani ťuk, muzete mi poradit jak ho dusevne zlomit aby lidskost znovu zapnul? Protože padla od nej výhrůžka ze pokud se pokusime mu lidskost zapnout ze si ublizi a ze zazijeme peklo
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Keltský kříž
Oblíbený způsob, kdy tarot odpovídá deset otázek.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Domino
Věštba budoucnosti podle kostek domina. Novinka!
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)