English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Duch doby
Dotyk ducha doby - emoční síly, inspirace a posilovače dovedností.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner17.04.24 / ALENA v Láska
Má cenu o vztah bojovat02.04.24 / Luzius v Praktické věštění
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny



Lidé touží po nesmrtelnosti, a přitom mnohdy nevědí, co mají dělat, když v neděli odpoledne prší.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Získat peníze mi půjde snadněji. ”


Myšlenky moudrých

Montesquieu

Francouzi o svých ženách skoro nikdy nehovoří. Bojí se, aby o nich nemluvili před lidmi, kteří je znají lépe než oni sami.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Je to jen náhoda?

Láska
Znáte nějaká kouzla, pomocí nichž lze očarovat milovanou osobu? Pak právě na vaše zkušenosti a rady všichni čekáme.

« zpět \ Přidat komentář

Je to jen náhoda?

Ewiisek
25.08.14
17:32
Reg. před 2016

Asi před půl rokem jsem vyšla z hodně nepříjemného vztahu s mužem, který mě opakovaně podváděl. Za poslední asi 2 měsíce jsem si velmi přála potkat muže, se kterým bych byla konečně šťastná. Před pár dny se mi bratr zmínil o jenom muži, říkal, že mě s ním seznámí. Tak se stalo, že jsem ho potkala osobně a já mám z toho setkání velmi zvláštní pocit. Přijde mi, že jsem toho muže měla potkat. Jeden můj přítel mi ale řekl, že teď žádnou ženu nehledá, že jeho poslední vztah dopadl nějak podobně jako ten můj. Ale já i přesto mám pocit, že tohle není jen náhoda. Co myslíte? Za sebe můžu říct, že mě ten muž velmi přitahuje.
 
Camie
25.08.14
21:18
Reg. před 2016

... Ewiisek- hlavně netlač na pilu. On není připraven a Ty ještě taky ne. Oba jste prošli vztahy hodně destruktivními, tak to nechte chvíli léčit. Scházejte se, pokud si rozumíte, choďte na kávu a nechte to plynout. Čas sám ukáže, jestli si toho muže měla potkat jako kamaráda, nebo jako partnera. Velmi často si posly pleteme s poselstvím.
 
Venušanka
26.08.14
22:58
Reg. před 2016

ano, je to tak, jak píše předchozí příspěvek: nechte věcem volný průběh. Čím více něco chcete a soustředíte se na to, tak si to paradoxně přitahujete, bohužel v tom negativním slova smyslu. Už dopředu jste tento tento vztah tak trochu odepsala, a osud Vám dá jen to, co vysíláte a na co myslíte... .
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Archandělé
Podrobný přehled dvanácti Archandělů a jejich duchovních paprsků.
více...
Cikánská Magická sedmička
Výklad budoucnosti pomocí cikánských karet. Novinka!
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Kalkulačka lásky
Výpočet vztahu podle jmen dvou zamilovaných osob. Novinka!
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)