English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Numerologie data narození
Zajímá vás, co o vás prozradí vaše datum narození?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Když se jedny dveře zavřou, jiné se otevřou.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Všechny mé chyby se mi podaří napravit. ”


Myšlenky moudrých

Rochefoucauld

V nesnázích i těch nejlepších přátel nacházíme vždycky něco, co nám dělá dobře.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

jak?

Láska
Znáte nějaká kouzla, pomocí nichž lze očarovat milovanou osobu? Pak právě na vaše zkušenosti a rady všichni čekáme.

« zpět \ Přidat komentář

jak?

Zoufalka
02.04.10
18:36
Nereg.

IP: .*
Prosím vás, když se mi šíleně líbí jeden zpěvák který je sice z ameriky, ale kdybych se nák proslavila a na chvíli pozdějš do té ameriky jela.. tak jde to, abych hrála s nim v klipu? Co mám dělat abych se objevila v jeho klipu? Děkuji předem. Jsem do něj šíleně zamilovaná a nevím co mám už dělat, je mu 16 a je o 2 roky starší než já. Miluju hoo hrozně moc a jedno obejmutí na koncertě mi nestačí.. nák bych se s nim chtěla sblížit.. prosím fakt vás šíleně moc prosím, poradte mi :( už si nevím rady lidičky.. :(
 
Zoufalka
02.04.10
18:41
Nereg.

IP: .*
A on se proslavil tak, že dával videa na youtube.. a potom si ho všimli i jiní interpreti a hned ho kontaktovali, a tak se stal hvezdou pres celej svet.. jestli znáte, jmenuje se Justin Bieber. No a já se taky tak chci proslavit.. už se učim hrát na kytaru. Tak youtube už mám, tak až tak za dva roky budu umět hrát na ní pořádně tak tam taky dám videa jak hraju na kytaru, a nebo pozdějš se chi přihlásit do časopisu BRAVO girl na modeling který se konná jednou ročně.. zkusim jestli by mě v 15ti nevzali.. když ne, tak v 16ti, atd.. je to až do 18ti.. takže to mě určitě jednou vemou. Takže bych měla i videa s modelingem, s kytarou a ještě bych nějaké doma nahrála.. třeba s kámoškama. Prosím poradte mi, jak jinack bych se ještě mohla trošku proslavit.. a co všechno dělat aby si mě všimnul atd.. děkuji předem moc za radu
 
Zoufalka
02.04.10
19:07
Nereg.

IP: .*
no a když bych šla na jeho koncert.. tak mi nestačí že ho jednou obejmu vyfotim se s nim a potom už ho nikdy neuvidim.. chtěla bych ho víckrát obejmout a přitisknout..
 
Katarína
02.04.10
20:02
Reg. před 2016

Zoufalko, přejmenovala jsi se? Už jsi psala pod jiným jménem o svém Bieberovi, podívala jsem se na jeden jeho klip. Docela to ujde. Jsem muzikant, tak mám na to i svůj více-méně "odborný" názor - obecně Ti k tomu mohu říct to, že se Tvůj vkus určitě časem a věkem může úplně změnit - co se týká hudby i kluků, zkus se na to podívat trošinku s odstupem. Je skvělé, že se učíš hrát na kytaru. Trénuj, uč se, hudba je krásná a je jí spousta, můžeš z ní hodně načerpat a v ní projevit i svou osobnost. Ukládej do sebe hodnoty, aby pak byl Tvůj projev bohatý, "o něčem", abys měla co ukázat. Někteří muzikanti hrají, mají koncerty, ale nemají "co dát", mají prázdno. Podle mého názoru se na modeling vykvákni /důvody mého názoru nevysvětluji, možná pochopíš někdy později, o čem něco takového vlastně je... /. Muzikantů jako Bieber je určitě hodně, třeba se podívej na YT kanál uživatele Freddie25. Pokud na sobě budeš pracovat, sbírat zkušenosti, poznávat, uděláš pro sebe to nejlepší a dostaneš i svou vytouženou odměnu, která získá časem jasnější obrysy /i když se možná už Bieberovi nebude tolik podobat/.
 
Zoufalka
02.04.10
20:24
Nereg.

IP: .*
Děkujii moc moc.. Ale prej by šel na rande i s fanynkou... No v klipu teda asi nemuzu hrat co.. :-( no jo noo.. a muzu mu dát pusu na koncerte nebo tak nak..? neni to blbe...
 
Katarína
02.04.10
20:52
Reg. před 2016

Dej všemu čas, ten Ti ukáže, zda je hraní v klipu nebo rozhodování se o puse na koncertě skutečně důležité. Uvidíš, co Ti život nabídne, možností máš hromadu, sbírej zkušenosti, přemýšlej, uč se, dívej se kolem sebe. Hodně nejasností se často vyřeší samo a odpovědi na Tvé otázky podobně mohou přijít též. Na téma pusa anebo klip Ti může někdo jiný pouze říct svůj názor, ale rozhodnutí - včetně odpovědnosti za něj - je vždy jedině na Tobě, ve všem. Každé Tvé rozhodnutí má své důsledky, od něho vede další cestička - podívej se "dopředu", kam cestička vede, zvaž, zda takovým směrem chceš skutečně jít, co tam najdeš /dívej se bez růžových brýlí/, zda všechny důsledky Tvého rozhodnutí uneseš / bez cizí pomoci/ a poté udělej to, co je v souladu s Tebou.
 
ANITTE
25.12.10
21:06
Nereg.

IP: .*
MILUJI V PRACI JEDNOHO MUŽE KTERY SE MAMĚ POŘAT KRASNĚ DIVA .A JEDNOU SEM BYLA ODHODLANA MI JIT MEZI STEHNA ALE ODMITL MĚ A PAK PO NĚJAKEM ČASE PŘIŠEL ON ZAMNOU A CHTĚ SI NAMĚ SAHNOUT A TO ZASE JA ODMITLA .TET ZASE SE JEN NA SEBE DIVAME JENŽE KDYŽ JA MU NAPIŠU TAK MI NIKDY NEODEPISUJE ALE CITIM ŽE SEMU LIBIM MOŽNA PROBLEM JE TEN ZE MAM JA RODINU A ON TAKE ALE PŘALA BYCH SI ABY SE MĚ ASPON JEDNOU DOTKL MYSLITE ŽE SE MI TO JEDNOU SPLNI DĚKUJI ANITTE
 
achboze
25.12.10
21:46
Nereg.

IP: .*
a tetko si myslím, jak dobre, ze red neprimo vyhnal odhalil toho uchylaka a on je tu zas
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Andělské karty
Toužíte o komunikaci s anděly? Vytáhněte si andělskou kartu!
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Cyklický horoskop
Vliv přírody na osobnost podle cyklického horoskopu.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)