English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je středa, 24.4.2024
Svátek slaví Jiří, zítra Marek.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je středa, 24.4.2024
Svátek slaví Jiří, zítra Marek.
Keltský horoskop
Keltové připodobnili podstatou člověka k vlastnostem stromům.
více...
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner17.04.24 / ALENA v Láska
Má cenu o vztah bojovat02.04.24 / Luzius v Praktické věštění
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny



Nehledejte štěstí, buďte jeho zdrojem.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Mému štěstí a bohatství nebude už nic stát v cestě. ”


Myšlenky moudrých

Shaw

Už nemáme právo konzumovat štěstí, aniž bychom ho produkovali, právě tak jako nemáme právo konzumovat blahobyt, aniž bychom ho sami vytvářeli.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Já i snoubenec máme stejné děsivé sny o naš...

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

Já i snoubenec máme stejné děsivé sny o naší chodb

Empatka
18.02.21
22:57
Reg.18.2.21

Ahoj, chci poprosit o radu ohledně mých snů. Víc než 2 měsíce se mě i snoubenci zdají těžké, děsivé sny o naší chodbě v bytě. Vždy jde o to samé, ale jinak. Jenž se zdá, že tam něco je a že snů začne křičet. Mne se zdá, že tam někdo prochází(naposledy to byla moje zesnula mamka), pak že tam něco je jen to nevidím, nebo je tam něco černého a děsivého neviditelného a bojím se jít na chodbu a když tam jsem tak místo toho abych křičela tak úlekem začnu funět (jako když běžíte maraton a nestačíte s dechem, nebo v posilovně když uveďte těžkou váhu) no a pak na to šílené funění se vzbudím že funim a nemůžu pak usnout. Přítel má strach neboli špatný pocit i v reálným životě. Já ne, ale dcera ve všem pokoji loni něco měla... a známá co nám čistila být říkala, že chodba je špatná a koupelna taky... Bohužel nejsme teď v kontaktu a já si nevím rady, ještě se nestalo aby jsme oba(já i snoubenec) měli o stejné věci sny vždy po sobě... Jednou jsem měla živý sen že spím a že od dveří na mne něco skočilo a tížilo a když jsem se vzbudila bylo to úplně to stejné ale neměla jsem paralýzu, protože v jsem se hýbala. Snoubenec naposledy uprostřed noci se vzbudil byl vzhůru ale křičel a třásl se mnou a já s ním protože jsem myslela že se vylekal mne a nevzbudil se. Ale on byl vzhůru a věděl že křičíme a to vše ale byl z krásného snů a klidného snů jen tak vzbuzen a vylekán k smrti a třásl se a měl husí kůži a už neusnul až když byl den... Jsem zoufalá... Se svými sny si väčšinou dokážu poradiť ale teď už ne když sníme oba o tom stejném jen každý jinak... Prosím poraďte... Děkuji moc
 
opatrnost
22.02.21
17:14
Nereg.

IP: 89.177.209.*
Možná že se někdy v tom bytě něco stalo,konkrétně přímo v té chodbě. Někdo tam mohl skonat. Říká se, že zemřelému se má zapálit svíčka. Zkuste to. A nebo vás sny spíše před něčím varují. Právě, že je divné, že se zdají současně vám oběma. Pozor třeba před zlodějem, dobře si zapezpečte byt.Zkontrolujte, jestli nemáte v bytě nějakou závadu.Ve snu se objevila i maminka, možná vás také přišla i ona varovat.
 
Empatka
09.03.21
22:04
Reg.18.2.21

Děkuji za reakci... Nevím co s tím, ale být jsme vysvětlí teď 2x pretože se doma dělí hrozné věci... Ale ještě stále se bojím...
 
hns
11.03.21
12:50
Nereg.

IP: 89.24.46.*
Za jakých okolností to začalo? Přinesli jste si domů nějaký předmět - z bazaru, dar? Nebo přistěhováním do bytu, kde už to bylo?
Pověste si na stěnu nějaký svatý text, nejlépe rukou opsaný. Bude tu negativitu odpuzovat. Pokud nevíte jaký, v zemích mahájánového buddhismu se pro tento účel používají např. Mahá karunikáčitta dháraní nebo Ušníša vidžaja dháraní.
 
Empatka
16.03.21
14:58
Reg.18.2.21

Zdravím, začalo to loni u mé dceři která měla 2 měsíce v kuse noční můry o malém démonů kterému svítili oči a plála mu hlava jak v ohni a byl malý jak dítě a ten ji zabíjel na naší chodbě ... a všude prenasledoval a vyhrožoval ji dokud ji nezabil... Pak sme soli vysypali byt a prešlo to... Ted se to vrátilo mne a snoubenci ale nejhorší na tom je že toho démona jsem natočila na video V bytě bydlíme už několik let a dosud se nic nedělo, až od loňska a taky na špatný pocit můj snoubenec z naší chodby už dlouho... Tak nevím ... Dnes jsem zase měla děsivý sen o něčem co jsem neviděla a přinutilo mě to křičet až mě to vytrhlo že snění...
 
hns
18.03.21
08:13
Nereg.

IP: 37.48.8.*
No jak říkám, chce to odstranit příčinu (démoni přicházejí na nějaký popud či dokonce pozvání) a použít "odpuzovač/e" v podobě svatého textu apod.
 
Empatka
18.03.21
23:39
Reg.18.2.21

Bohužel příčinu nedokážu vypátrat i když se snažím. Taky jsem zvažovala možnost zda to někdo na mne neposlal nebo to omylem nedonesl sebou. Taky máme všude doma kameny v každém rohu a každý z nás dostal svůj osobný kámen, ještě máme 2/1 krystal a kameny na spaní, taky jsem teď sesbírala kameny na energii atd, očistila je a mám je jako svícny...
 
hns
20.03.21
10:50
Nereg.

IP: 37.48.44.*
Příčinu by dokázaly odhalit mantické (věštecké) metody. Ani křížový výslech dcery bych nezavrhoval, pokud je v týnejdžerském věku. Dnes jim tyto věci propapagují časopisy aj.
"omylem nedonesl sebou" bych vyloučil. To ještě tak ducha.
Kameny v tomto případě nejspíš nepomohou.
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Tarotový výklad vztahu
Pokud máte podezření, že se ve vztahu věci mají jinak, než navenek vypadají. Novinka!
více...
Egyptský horoskop
Dokonce i egyptští bohové mohou předvídat budoucnost.
více...
Baculka
Moudra i prázdné fráze pro všechny, kteří se ptají.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)