English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je sobota, 27.4.2024
Svátek slaví Jaroslav, zítra Vlastislav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 27.4.2024
Svátek slaví Jaroslav, zítra Vlastislav.
Cikánská Magická sedmička
Výklad budoucnosti pomocí cikánských karet. Novinka!
více...
Cyklický horoskop
Vliv přírody na osobnost podle cyklického horoskopu.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Hledám učitele

Kouzla a magie
I ten, kdo věří na čáry a kouzla dostal od nás místo se "rozepsat". Proto neváhejte a svěřte se se vším, co vás tíží v oblastech magie, ať už černé nebo bílé.

« zpět \ Přidat komentář

Hledám učitele

Uzumaki-Naruto-S.
15.01.12
10:37
Nereg.

IP: 89.103.54.*
Prosím, hledám učitele. Nechci učitele přes internet. Hledám někoho kdo bydlí poblíž Krupky na Teplicku. Sem 13 letá, cíle vědomá dívka a hledám učitele dobré magie. Sem ochotná se tašce učit, abych mohla pomáhat. Umím základní teorii, ale mám problém se cvičeními, proto potřebuji učitele, který mi řekne co mám dělat a ukáže mi co je špatně. Prosím pokud bydlíte poblíž a byl byste ochotný mě učit, tak mi napište email a dohodneme se na osobním setkání. Děkuju
zimickove@seznam.cz
 
Merit
16.01.12
13:48
Reg. před 2016

Uzumaki ahoj :-)
jestli jsi ochotna jak pises "tašce" se ucit, tašku se opravu naucis..
dobre si zkontroluj svuj text, co posles na sklo..

o ucitele by mel clovek poprosit vnitrne, pak mu pry do zivota prijde ten spravny.. Krupka preci neni tak velka, aby se tam o nekom nevedelo, co? Jestlize o nikom nemas povedomi, mozna je to i signal, ze mas jeste cas.. ze si necim musis projit.. z internetu a seznameni skrze nej bych mela ve tvem veku obavy a myslim si, ze by o tom meli vedet hlavne tvi rodice, kteri se o tebe staraji a urcite jim nebude jedno s kym si o techto vecech chces/budes povidat a co bude probihat dal.. vedi o tom? ..
Jsi ve veku, kdy cloveka toto pritahuje.. laka ho to, touzi poznavat, coz chapu, otazkou je, co a koho si tim privolas.. davej si na sebe pozor devce.. mnoho odpovedi na ruzne otazky najdes ve svem nitru..
vlitni treba na youtube, pust si treba pana Duška a jeho film "kdyz kamen promluvi".. nebo si ho nekde stahni.. to co zije, to co zijeme je krasne divadlo, matrix.. a on to umi.. jestli ti jde o carovani? o kouzleni?.. co konkretne te zajima?..
kdyby jsi byla moje mala, tak si s tebou sednu a pustime si prave Duska.. lidi ho maji moc radi, nebo se zajimej o jogu.. muze se totiz stat, ze si zacnes "hrat" s ohnem, a kdo si hraje s ohnem, mel by pocitat s tim, ze se popali.. a neni ti uz zase tak malo.. aby jsi nevedela, ze se to muze stat..
deti sem chodi, hledaji odpovedi, touzi se stat upirama, chteji byt nesmrtelne a v pozadi je hlavne to, ze hledaji lasku, ktera jim treba chybi, zajem tech druhych, protoze se citi byt opustene... a nechaji se vtahnout do sveta, ktery jim neco takoveho prislibi..
zapomenou zit realitu a sni o necem, co je naplni temi pocity blaha, ze nekam a k nekomu patri a ze jim dobre, ale v realite ustat vsedni dny se jim nedari..
je to na tobe, co si vyberes.. mas vzdy na vyber..
jsme opravdu spolutvurci svych osudu..
pokud mas prozit "neco", mohu ti sem napsat dalnici (spoustu pismenek), neodradim te, udelas to vse po svem.. nebudes naslouchat, s tim nic nenadelam.. co mohu udelat je bud to, ze se te budu snazit ochranit tim, ze text smazu, nebo se pomodlim, aby te Buh ochranoval, udelam to druhe.. takze "Boze opatruj tu malou, at ji nic spatneho nestane, at prozije to co prozit ma a pokud je to mozne, at je v poradku, chranena" ..

mej se krasne :-)

aby jsi nemela pocit, ze jsem na tebe prisna, ja jsem mela taky v mladi problem, protoze jsem taky hledala.. ale ja jsem nastesti brasku poslechla.. prislo stejne vsechno, prislo to samo a spravne nadavkovano v ten spravny cas.. a v tom je ten rozdil..
cus :-)
 
Dracizena
17.01.12
14:12
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Uzumaki... napiš mi na meil dracizena@seznam.cz... mám stejně starou vnučku a také velmi vnímavou jemnohmotného duchovna, vlastně je léčivou formou i pro spolužáky...
Anděl hvězdný mě vede k opatrnému posuvu těchto magicky silových dětí do duchovních dimenzí...
Proto holčino, na nic nespěchej, jak radí Merit, vše přijde a v čase pro tebe dobrém, neboj... nesmí se ti otevřít vnímání v nesprávný čas.Dá se to přirovnat, jako bys otevřela domabsvé dveře ven na ulici a v noci, přemýšlej, co všechno by ti vlezlo do domu, krysy, brouci, zloději... a něco podobného, ale ve formě duchovní naleze do člověka který je netrpělivý...

Merit, už tím, že se ji všímáme, naši andělé ji budou strážit a proto se za ni modlím ÁMEN+ÁMEN+ÁMEN***

Uzumaki, jezdím často za vnučkou do Teplic, určitě tě pozveme v Teplicích do cukrárny, i s mamčou. Co ty na to... jsi také léčivou formou, ale bez náležité vibrační ochrany, protože se za Tebe nikdo nemodlí světelnou modlitbou a to je moc potřeba….Má vnučka z Teplic se také za tebe pomodlí do toku opakovaného jmenování, je to modlitba světelná…zdraví tě Alena –AKS-
 
Nike
17.01.12
17:55
Reg. před 2016

hmm, takže se právě stalo to, před čím Merit varovala….
Namísto toho, aby holka byla sama sebou, nasadí se jí do hlavy spoustu šílených entit a pro tento život zastaví vývoj své duše. Přesně to svět potřebuje, další andělíčkářku...

Uzumaki, nechtěla by ses nejdřív trochu ptát?
Já chápu, že to na Tebe všude útočí. V dnešní době…
Ale jsi si jistá, že je to magie, co lidi potřebují? Čím se jim má pomáhat?
Čemu vlastně říkáš dobrá magie? Kde se to vzalo, kdo a za jakým účelem to původně vymyslel? A jak se co časem překroutilo? Jaké to může mít důsledky? Čím se za to platí?
Opravdu se o učitele žádá vnitřně. Když je žák připraven, učitel se dostaví.
 
Uzumaki-Naruto-S.
17.01.12
18:28
Nereg.

IP: 89.103.54.*
Děkuji za modlení Merit a Dracizeně. Nike magie je to co chci použit a ovládnout, jen proto abych mohla pomáhat. Životy sou to nejcennější co máme a znamená-li, že když se budu muset něčeho zdát a ohrozit se, že jim budu moc pomáhat, tak to ráda udělám. V životě lituji mnoha věcí a to teprve začal:D, ale téhle věci nelituji a i když přeháním tak si myslím, že to bylo moje nejlepší rozhodnutí. Už jako malá sem chtěla být výjimečná a to je možnost jaksi sny vyplnit. Dobrá magie je pro mě ta, která nikomu neublíží, ale naopak pomáhá. omluvám se ale na zbytek otázek dneska nemám čas odpovědět :D a kdybych o něj žádala vnitřně, kdoví kdyby mě vyslišl, protože já mám a budu mít mít v životě hodně smůli (to mi přečetla kamarádka z ruky)
 
Nike
17.01.12
18:49
Reg. před 2016

Uzumaki,
ty otázky jsem nenapsala proto, abys je zodpovídala mně, přeci.
Dostaneš to, o co si řekneš.

Jinak i v té Tvé poslední větě je magie. To je sugesce. Smůlu budeš mít tak dlouho, dokud si to budeš říkat. Jinak na to :)

 
Uzumaki-Naruto-S.
17.01.12
19:02
Nereg.

IP: 89.103.54.*
Já si to neříkám, ale jen si z toho dělám legraci. ,,Ten kdo se kouká jenom zpět nikdy nepozná svět, ten kdo se kouká jen vpřed ten rychle zapomene na sny a naděje, které měl. Někteří lidí žije alternativou- dneškem. To je, ale ta nejhorší věc, protože zapomeneš na minulost a zároveň tě nezajímá budoucnost.Já se snažím koukat jak na minulost, tak i na budoucnost, to je ale stejně těžké jako se koukat dopředu i do zádu. Ale to je stejně těžké jako se koukat doleva i doprava najednou.´´
To je můj citát kterým se snažím řídit. :D
 
Merit
18.01.12
01:18
Reg. před 2016

Uzumaki :-), dopadne to tak, jak to dopadnout ma ;-)
jestli se mate videt s draci zenou, uvidite se :-), popovidate si a mozna ti mnohe osvetli :-)..

draci tak ti tudy aspon zamavam a je fajn, ze jsi dosla.. to snad ani neni mozny, jak to je propojeny, ze mas vnucku v Teplicich :-))..
no to nema chybu :-)..

cus :-)
 
Nike
18.01.12
08:47
Reg. před 2016

Zlatíčko,
to mě nezajímá, citátů Ti můžu vyblít stovky, jeden lepší či "lepší", než druhý. Já zase raději mluvím sama za sebe, vypomůžu si tím jen výjimečně. Souvislost máš kde? Mluvil tu někdo o hledění do času?

Každý má svobodnou volbu a po cestě si nasbírá zkušenosti. Když si vybere objížďku, jeho chyba, sbírá dýl. Já Ti nemůžu nic vymlouvat, zasahovala bych do Tvé vůle, můžu Tě jedině upozornit a je zbytečné, abys mi to obhajovala.
Z toho, cos napsala mi stejně vylézá pořád totéž, co tady čtu dokola i u ostatních. Touha cosi OVLÁDAT a být VÝJIMEČNÝ. Promiň, ale na ta dvě slova jsem zvláště po pobytu ve Věštírně alergická. Ráda helfnu lidem, kteří z toho vyrostli a hledají něco jiného. Teprve ti jsou výjimeční a je jich tak málo, že se dají spočítat prstama na rukách. Zbytek je tak akorát výjimečné stádo.
Přeju Ti hodně štěstí. :)




Jak nám ta kazatelka lásky rázem zapomněla na černou kuličku, jen když bude mít spojence :D :D
 
Kata-rína
18.01.12
09:35
Nereg.

IP: 94.199.199.*
Po dlouhé době jsem nahlédla na Věštírnu. Intuice.
Áchjo, už zase!
Uzumaki: řiď se intuicí. Nejlepší učitel je pro sebe každý sám.
Dávej si pozor na lidi, kteří mají jen touhu ostatní ovládat a chtějí se jevit jako výjimeční - bývají jedovatí.
Merit, Dračí:
 
Merit
18.01.12
15:25
Reg. před 2016

pro Nike:
toto jsi smerovala ke mne?
kopiruji:
Jak nám ta kazatelka lásky rázem zapomněla na černou kuličku, jen když bude mít spojence :D :D

jestlize ano..
- co pro tebe mohu udelat?
- co ukoji tvuj hlad?

jestlize ne, ber to jako bezpredmetne :-)
 
Dracizena
18.01.12
19:14
Nereg.

IP: 213.151.77.*
I já touto cestou děkuji Merit za vroucnou, ale vroucnou modlitbu za Uzumaki, cítím ji... Toto děvče potřebuje ochraňovat andělskými křídly které jsou skryti v každém člověku... Jde o to, najít tu správnou modlitbu, ta správná slova a vyslovit je ke hvězdám s tou upřímnou touhou, aby nabrala rychlost do hvězd a tím se rozsvítí... Neupřímná slova také tečou do hvězd, ale atmosféra /přítažl. zemská/ je vrátí jako těžký balvan k tomu, kdo je vypustil…
A o to jde, pak i druhému dobře směrujeme život... Nikdo nesmí být sám voják v poli, pak je snadným cílem pro negativní vibrace kterými je lidské zlo a nepřejícnost...
Mám mnoho lidí kolem sebe s kterými se držíme, i tím světelným slovem Ámen+Ámen+Ámen a léčíme a uzdravujeme, koho potkáme...

Uzumaki, jsi rozumné děvče a jdi si za svým. Velice ráda ti pomohu tvou cestičku zametat, abys neklopýtala... a mnohdy stačí jen prostá modlitba, a tou jsou slova laskavá v lásce k bližnímu...

Nike se musí ještě učit slovům světelným a proto stále na ni budou padat její slovní kameny do úmornosti, protože jsou tak těžké, že se od ní neodlepí dál, jak slepice která vzlétne..není to urážka, ale je to skutek... Ale i ta slepička umí snést zlaté vejce...
 
Nike
19.01.12
09:29
Reg. před 2016

Dračí ženo,
tak se nějak rozhlížím po těch kamenech, kde jsou... .a nic.
Tak kde a u koho je ta maniulace?

Na mě to neplatí. Líbí se mi tato Tvoje větička z jiného příspěvku:
"A proto jsou pohádky, aby člověk je následoval, ale nenásleduje.."
Celou tu dobu mě to napadalo. Ani současná fantasy mi nedala zapomenout na klasické pohádky a legendy, kolikrát starší, než lidé tuší. Právem se v nich vzpomíná na draky ve zlém. Ryze astrální bytost, která kdysi sestoupila, aby balamutila lidi.
Nikdo, kdo by byl ve styku s opravdovým andělem, by si nevzal takové jméno. Říkej si, co chceš. Kamení, zlatá vejce, můj osobní mimozemšťan, cokoliv... na mě to neplatí.
Tvrdá slova můžou být zrovna tak útočná, jako jen burcující.
 
Kata-rína
19.01.12
10:52
Nereg.

IP: 94.199.199.*
Nike, sakra, dej pokoj alespoň dětem. Budiž, pokud se potřebuješ furt do někoho navážet, tak to čiň - asi to neumíš jinak. Budiž - nick Dračí je podle Tebe temně dračí /ale každý to tak vidět nemusí/.
Tak si třeba analyzuj svůj nick. Pokud jsi měla záměr být alespoň takto bohyní, tak je též Tvým symbolem - v tom případě Tvá slova o tom, jak jsou nedůveryhodní lidé, kteří chtějí ovládat a být výjimeční jsou pro Uzumaki opravdu namístě a smekám před Tebou: umíš se podívat na sebe opravdu objektivně /ale každý to tak vidět nemusí/.
Vím, že ryju - ačkoliv Tě zároveň zdánlivě chválím... ... .přiznávám to, je mi líto, pokud se ubližuje i dětem, které mohou chápat ledasco jinak, bez životních zkušeností, které se získávají věkem.
Přibrzdi alespoň někdy, mám pocit, že se nedíváš, kam míříš své rány.
Ale samozřejmě vím, že by jsi mi to opět měla jak vyvrátit. Naco je furt boj a trestání svého okolí tvrdými slovy? No, třeba to víš.
Měj se dobře.
 
os
19.01.12
11:27
Nereg.

IP: 46.13.78.*
Dobrý den Katarino, čemu vy se věnujete-myslím v esoterice? Děkuji
 
Dracizena
19.01.12
14:59
Nereg.

IP: 213.151.77.*
I já mávám všem, kdo mají své srdíčko ve středu svého myšlení***a pak máme jasný pohled i na druhého***
AHOJKY... .
 
Uzumaki-Naruto-S.
19.01.12
15:10
Nereg.

IP: 94.112.159.*
Prosím, nechci abyste se hádala li! Nesnáším, když se někdo kvůli mně hádá.
 
Uzumaki-Naruto-S.
19.01.12
15:10
Nereg.

IP: 94.112.159.*
Prosím, nechci abyste se hádala li! Nesnáším, když se někdo kvůli mně hádá.
 

Dracizena
19.01.12
22:25
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Uzumaki, někteří lidé jsou jako děti kteří vidí u druhého větší hračku, rozbulí se protože ji také chtějí a to je případ Nike...
Budu mluvit ze sebe, nemá právo mě komentovat když se věnuji svými vibracemi někomu. V tomto případě tobě a Nike se vsouvá mezi nás jako had jedovatý... Duchovní lidé mají táhnout za jeden provaz, ale Nike ten provaz svou zlobou kouše a kouše...
Uzumaki, koukám, že Anděl Tě hodil rovnýma nohama mezi dospěláky, abys poznala a viděla lépe nástrahy všedních dnů...
Nikdo se zde nehádá, jen jeden človíček je kousavý, protože je plný nespokojenosti, ale to nic a žije se s úsměvem dál...
 
Uzumaki-Naruto-S.
20.01.12
15:10
Nereg.

IP: 94.112.159.*
 
Nike
20.01.12
17:08
Reg. před 2016

Uzumaki, toto není kvůli Tobě. Koho si vybíráš je Tvoje věc.
Jestli Tě zlobí, že se tak stalo na Tvém vlákně, pak je mi to líto. Třeba to nečti.


Dračí ženo,
mám právo komentovat Tvé praktiky, v tom se tedy mýlíš.
Jsem-li tady nazvána jedovatým hadem, pak musím připomenout, že jedovatý had promlouval hlasem sladkým a vemlouvavým. To je nebezečnější, než upřímný kopanec.
Na tom, jakým způsobem "čistíš" paranormální jevy, není duchovního vůbec nic. Nejen, že se můžu podívat, ale bohužel máš zběhlíky, kteří podali svědectví, jak se jim začala měnit osobnost.
Pozdravuje Tě Svatý Jiří :)


Kataríno,
nebuju nic vyvracet člověku, který vytrvale hlásá mír, všude vidí boj, nenávidí cokoliv, kde je zaznívá slovo boj, ale sám tak nežije. Jsi jako vybarvený lakmusový papírek. Svůj nick si můžu analyzovat, to jo, ale reklamovat se to musí u mého otce. I Ty se měj dobře.
 
Kata-rína
20.01.12
22:51
Nereg.

IP: 94.199.199.*
os: Zdravím. Nevykládám karty, nevěnuji se ani magii.

Nike: áchjo.
Neznámou a na dálku mě "znáš" víc, než já sama sebe... ... ..Máš obdivuhodnou schopnost rozesmát.
Namoč /čistej/ ručník do studené vody, vyždímej a dej si ho na čelíčko.
 
Merit
20.01.12
23:45
Reg. před 2016

nemuzu najit spravna slova, vyjadri to za me pisnicka..

je to sice tvrdarna, ale za vsim tim co se deje je jenom mr. strach ;-)
kouzla, cary mary, ano, do jiste miry, my tu mame hlavne zit, mit se radi, dojdeme k tomu jednou vsichni, i kdyby to bylo na smrtelne posteli (coz je velka skoda), ale je to tu o lasce, sdileni, toleranci.. a je to moc smutny, kdyz se sype vsechno..
kam se clovek podiva..
starci do hrobu, postizeni - dobry zdroj vydelku, zneuziti charity, dobre vule, cigani do lagru, kdo pichne prase a da z nej sousedovi, hrozi mu statisice pokuty :-) .. sklidme co jsme zaseli, Nike, to plati i pro tebe, pro me, pro vsechny..

Nike proc jsi tak "vystrasena"? my te bereme, jaka jsi, vime, ze jednou dojdes k tomu, ze nas pochopis.. pred nami nemusis bejt mistryni sveta.. nam staci, ze jsi.. a ze kopes? staci, aby dosel ten spravnej lev a zakousl se ti jako lev lvici do sije.. a nesmi bejt slabej.. prootze jinak pohori..

ceho se boji tma? ze si lidi zapali svicky.. a ona se rozplyne..

youtube.com/watch?v=bv1IEi4_SH8


 
Kata-rína
21.01.12
08:31
Nereg.

IP: 94.199.199.*
Taky přidám něco, třeba to někomu kopne:
youtube.com/watch?v=ApDUjctpVwk
 
meel
21.01.12
12:29
Reg. před 2016

Nike: Ty jsi stejně strašně zvláštní.. Když to tu čtu.. pořád se mi vrací jedna otázka na Tebe která mi už strašně dlouho vrtá hlavou..

Ty dáváš spoustu dobrých rad, hodně o té problematice víš, jsi kreativní a dokážeš ze základních axiomů co znáš vytvořit lehko inspiraci k řešení.. máš nějakého mistra co vyznává nějakou východní filozofii (falun gong? nebo tak něco ne? už nvm.. na tom nesejde.. všechny jsou vhodný).. karmicky by jsi měla být někde řekněme hodně vysoko.. ale pořád máš tendenci reagovat na příspěvky, které nejsou určeny tobě.. Samozřejmě na to máš právo o tom se bavit nechci.. je to dobré, rozvíjí to diskuzi.. sice né úplně správným směrem, ale neni nuda.. no jde mi o to,

že když se někdo zeptá skupiny lidí a každej mu řekne svůj názor on prostě podvědomě přijme ten který je pro něj momentálně karmicky nejvhodnější a ty s tím neuděláš vůbec nic.. a i kdyby jsi mohla.. proč by jsi mu měla strkat ten svůj spíš než jiný? proto že je správný? a jak to víš? a třeba i kdyby jsi to věděla.. přece nechceš někomu bránit v jeho svobodné vůli? nebo ano? Myslíš, že dobrá rada je omezování svobody rozhodnutí? Já vím že ne, ale chci se zeptat tebe a teď opravdu, nejen k zamyšlení.. jsi si jistá, že je karmicky pro tebe správné to kdy, jak a proč se vyjadřuješ?

Zajímá mě tvůj názor.. proto že já jsem momentálně v situaci kdy jsem jak mnich.. skoro nemluvím, jen když jsem tázán.. nebo když se potřebuji na něco zeptat.. a zkrátka věřím, že dělám dobře proto že stačí to co vyzařuju a ostatní se se svými problémi musí hold nějak poprat sami ne? Mno a zkrátka chci znát tvé důvody abych si ověřil jestli já teď jednám správně nebo ne..
 
Dracizena
21.01.12
21:03
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Tak já také Nike povím své...
Přeběhlíci? Co tím myslíš? Já píši pro lidi a kdo si vyčte u mě to své, tak jde dál. A kdo nerozumí co mi diktují bytosti světla, tak hledá jinde...
Každý jsme knihou a nikdo nezůstává u jedné knihy... Jsme ve větvení a kdo není z Tvé větve, tak se Tě nevšimne. Tito lidé se nesbližují, jsme zrnkama a kdo je kukuřice, nevyhledává pšeničku a kdo je hráškem, pozdraví ječmínka, ale jde dál za svými a na své pole. Ale ano, jsme z jednoho STROMU ŽIVOT a měli bychom si rozumět a ne jeden druhého pomlouvat...
Zde odpovídáme mladé dívce a Ty jako dospělá mě začneš stírat. Copak ve škole se učitelé hádají před dětmi? Měla jsi svůj nesouhlas mě napsat na meil. Jsi netaktní a zapšklá, vyloupni se z této slupky, už máš svůj čas...
Já na Tebe nereagovala a nereaguji, proto i Ty mě přehlížej...
Ale pohled z druhé strany je, koho probíráme, toho naši andělé čistí. Budeš na čas aspoň trochu se cítit odlehčená, ale začni na sobě pracovat abys to své zlaté vejce mohla věnovat i druhým…
Vím co v Tobě je a vím proč jsi nafouknutí zlobou…Nečistíš se náležitě…a to je vše, co k Tobě mám…

Věta od Tvého Anděla z hvězd…a važ slova…
Nech dýchat druhé, aby ses sama nedusila…
Zacházíš do hloubky kterou neznáš…
Míříš tam, kde jsou nezralé plody…
Maříš to, co jsi zmařila v minulém životě…
Nasloucháš sobě, ale nevíš kdo v Tobě dnes je zabydlen…
Zbloudilí duchové Ti buší na srdce a Ty nedbáš …
Zavíráš okno které zavřít nejde a proto ten únik energií…
Nestydíš se, protože stud Tě studí a proto se rozčílením zahříváš…
Žár těla není Tvým Andělem, ale peklem, které neumíš ještě uklízet…
Mám zde pro Tebe připravené i klady, ale to až příště a je jich více jak záporu a proto jsi zde.
 
Nike
22.01.12
09:38
Reg. před 2016

Melle,
já se s tím píšu jako debil a zas mám narvaný nějaký východní směr. To mi jen stvrzuje, že psát dálnice je na houby. Tři čtvrtiny čtenář nevnímá vůbec a ze zbytku si pamatuje jen něco. Tak co teď? Mám to odbýt pár řádkama ano-ne? Nebo to mám rozbrat? Co?

Copak pohledává mlčenlivý mnich v netové diskuzi? Vyzařuje na ostatní? No ne, protiotázka, rozumíš…
Což o to, já Tě cítím celkem zřetelně, Tvoje příspěvky dostávám o den dřív, než je napíšeš. Tentokrát mám i důkaz, jestli to čte, tak se usmívá. Ale to jsem tak jedna ze dvou v momentální sestavě.

No, tak když jsi křesťan, zeptám se: byl Ježíš mlčenlivým mnichem? Myslím, že ani ne. Kolikrát se s tím moc nepáral. Přišel udělat upgrade po Mojžíšovi. Neodpovídalo to době a vývoj váznul. Tím na sebe bere břemeno a dělá si karmu. Maličkou sice, ale nevyhne se tomu. Jakmile je dole vystaven pnutí, negativní energii některých lidí, případně davu, musí k tomu zaujmout postoj, musí občas jako učitel ťuknout pitomce do čela, aby se dotyčný vzpamatoval. Někdo taky musí dělat tahouna.
Když o tom ví, může pracovat na tom, aby si karmu co nejdřív odčiňoval, zbytky karmy se dají vyreagovat přes utrpení, s tím jsem dávno srozuměná. Je taky možné, že ve finále Inteligence část karmy odpustí. Za normálních okolností to nejde, porušila by se rovnováha, ale na konci se tak stát může.

Když jsi plánoval svůj stát, uvažoval jsi nad tím, jak by ti elitní duchovní pracovníci byli přijati, až by vyšli mezi chátru? Většinu by provokovali už jenom tím, že vůbec jsou. Ale dejme tomu, že by to dopadlo dobře. Jak dlouho by si asi vystačili s pasivní indukcí? Ta zabírá na vyzrálejší duše, a to v okruhu nejbližších, kde jsi schopný dozářit. Do jakých obtíží se dostávají avataři? Taková Lasana je pravý avatar a docela je má. Její matinka navíc nezvládla ego, koho to přivedla na svět a vytváří kolem ní něco, co věci neprospívá. Nic není jednoduché.

„Nahoře“ mají zájem na urychlení. Civilizace postavená na konzumu sice na jedné straně přinesla technický rozvoj, jaký tu touto dobou ještě nebyl, ale taky přibrzdila rozvoj duší. Ti, kteří to nestihli vůbec, tam se toho moc nenadělá, ale u těch balancujících…
A když se konečně dostanu k Věštírně. Tady nejde o to, že bych lidem mlátila o hlavu, že si čtou místo světové literatury Rytmus života. Celý můj život se setkávám s nebezpečím povrchní konzumní esoteriky. S její odvrácenou tváří. To už je osudová záležitost, všechno k tomu vedlo, abych to použila. O nesmyslnosti kartaření řeč byla, o „léčitelích“ taky nemusím mluvit, víkendový šamanismus, taky není šaman jako šaman. Ten, který pracuje s energiema a živly vždy napřímo, může to dotáhnout slušně daleko. Jakmile se zaplete s astrálními pomocníky, je to cesta do pekel a může být vyloženě nebezečný. Jsou zde techniky, které si škaredě pohrávají s lidským podvědomím, ale je neuvěřitelně snadné získat na to lektorské papíry. Když držíš v náručí trosku, která byla před 12 lety na holotropním dýchaní a „nevrátila“ se z toho, tak máš dost. Totéž rodinné konstelace, regrese… Devíti lidem to pomůže, nebo si jen namlouvají, napíšou o tom knížku, nebo příspěvek do diskuze a o tom desátém v blázinci se nikdo nedozví. I tohle je zkušenost pro duši, jistě, ale zbytečná. Prostě blbá chyba.
Pokud si myslíš, že příspěvkem v internetové diskuzi si dělám karmu za omezení svobody, pak mi přisuzuješ docela velkou moc. Copak něco přikazuju? Jsou to rady, varování, že mince má 2 strany, ať si to pěkně rozmyslí. Někdy se s tím fakt nepárám, ale nikomu nic nenakazuju. Otevřít mu oči smím. Vždyť mám o to telisko obavy. Stejně jako o jiné.
Vylezl tam taky další efekt, který vůbec nebyl úmyslný. Asi mi to nebude uvěřeno, ale co... Když říkáš lidem, co nechtějí slyšet, pravdu považují za útok, začnou dost blbě reagovat. Ti zralejší jsou schopni si to uvědomit a dokonce s tím něco dělat, i když se třeba ze začátku vzteknou. Párkrát jsem byla na odchodu a vždy v tu chvíli mi někdo zaklepal na dveře a zastavil mě.

Já to nehodlám dělat furt, jen přes tu nejhorší dobu.
Období uzavřeného mnicha mám za sebou, ale určitě si ještě svůj klídek vyberu.
Nevidím důvod, proč by bylo Tvoje mlčení a záření špatně. Vůbec ne. Je to otázka volby, někdy dokonce úkolu, o který jsi požádán, zda se břemenem zatížit.
 
Merit
23.01.12
00:05
Reg. před 2016

 
meel
23.01.12
01:40
Reg. před 2016

Má pozice mnicha byla ze začátku spíš pokus.. zjistil jsem totiž, že karma na to ihned reaguje.. pokud soustředíš svůj čas na aktivní žití.. karma ti ukazuje chyby v aktivním žití.. pokud jej soustředíš na myšlení.. karma ukazuje chyby na myšlení.. myšlení je pro mě pohodlnější.. tak že asi tak.. ano otázka volby souhlasím..
 
Vlkoš
23.01.12
08:31
Reg. před 2016

Zdravim, vim, že se tu neprojevuju, ani Vás tolik neznám, ale tu se musím krapetko zastát Nike. Nic ve zlým, Dračí ženo, ale v tyhle záležitosti ti nevěřím. Zažil jsem už pár takových podobných lidí, vždycky to bylo o lákání nezkušenejch, mladších lidí a pak to končilo špatně. Vždycky to začíná medovejma slovama... . I když toto nemusí bejt ten případ, sama určitě víš, jaký jsou tyhle cesti okolo lidskýho duchovna nebezpečný a plný pastí:) Uzumaki, chceš pomáhat lidem? Poznávej je a sama sebe. Naslouchej druhejm i svýmu nitru, nauč se co doopravdy chceš, buď druhejm oporou, případně di do psychologie, medicíny jak budeš starší. Pokud i tehdy bude nutkání na něco víc, proč ne:) Ale takto to bude mít z čeho vycházet a navíc budeš pevnějc stát nohama na zemi. Jinak se může stát lecco, kdysi sem takto pohořel já, nedávno jedna dobrá kamarádka, ba skoro moje duševní sestra zmizla v sektě s vymytým mozkem, a my co jí máme rádi sme s tím v koncích.
Ještě jednou, nechcu nijak útočit na Dračí ženu, přecejenom ju neznám, ale budu radši když další dobrej mladej člověk nezkončí tak, jak to znám ze svýho života.
 
Maty
23.01.12
17:41
Nereg.

IP: 93.99.65.*
Uzumaki, souhlasím s Vlkošem ... poznávej sebe, své pocity při setkání s lidmi, své hranice, za které už nechceš jít, chvíle, kdy se cítíš pohodlně a kdy jsi v napětí atd. Poznat tyto věci je pro Tebe mnohem důležitější, než někoho kopírovat jen proto, že Ti ukáže nějaká "kouzla". Většinou žádná magie není zadarmo, už jenom stagnace ve vývoji (nemožnost dál se vyvíjet) je dost velká daň za to, že Tě někdo do něčeho zasvětí. Jít přes poznání sebe, pozorování, trpělivost se sebou, soustředění, ohleduplnost je mnohem čistější a bezpečnější, než se vzdát do rukou člověka, o kterém nikdy nemůžeš vědět všechno. Opatruj se
 
Merit
23.01.12
18:53
Reg. před 2016

Vikosi cus :-)
neznam te, mir s tebou :-).. to myslim vazne a takhle pristupuju k pismenkum..
pises o Nitru a citeni sveho i Niter tech druhych..

tak te tedy poprosim, vcit se do Nitra sve kamaradky, bez toho, aby jsi ji zasahoval do jejiho zivota, jeji svobodne volby, se vsi uctou a respektem k jejimu Bozstvi.. jsi toho schopen?..
aby jsi citil jak ji je
aby jsi citil, jak vnima tvuj/vas strach, obavy o ni
jak ji je, kdyz si myslite, ze je v nejaky sekte, co se v ni potom odehrava..
umis to?.. zkus to..

pokud toto dokazes, pocitis i to, ze neni zapotrebi se zastavat Nike, nikoho.. protoze jestli se tu neco cisti a to se cisti..
odejde to nezdrave.. neni zapotrebi litosti..



Nike, nasla jsem tu dve slova, holka zlata, slova "chatra a elita" :-)
jsi mistrem slova psaneho..
ja v tom citim kastovani.. dela tohle duchovne zalozeny clovek?
pak jsi jako vsichni ti, kteri potrebuji svoje ovce a neustale kazani.. :-), to uz radeji toho kopeckeho ze svejka, ten se nadral, byl lidskej :-D a byl svuj :-))..


nemohu ani uchopit a to rozumem :-) (moc ho nemam).. proc pises o prebehlikovi? ci jich bylo vic? od draci zeny? :-)) ..
vis, zrala bytost se muze i na ucitele (pokud nekoho tak vnima) nastvat, muze rict "co si mysli a co citi" a praskne dverma a ve vsi ucte odejde :-), je ta bytost zrala? :-), proc nenapsala ona sama? proc se draci nevyjadri do oci? :-)
ja si to s ni taky poresila, my jsme nehledaly valecnou sekyru :-), na to uz je nam opravdu dost let :-)
je to ztrata casu :-), cas o lejne :-)

to neni o tom, ze bych si draci zeny zastavala, proste jsme si to vyresily, pochopila jsem ji..a "clovece, jakmile se clovek pusti strachu a obav, zacne toho druhyho citit" :-) a dostane se pod jeho slupku, kterou tak vnimal :-) .. to mr. strach nas stavi do te opozice, ze by v nas ta bytost mohla neco zmenit, bojime se i nastaveneho zrcadla.. co? :-)
nelanari me, nepremlouva, at jdu s ni :-D, divny ne? :-)
pokud potrebuju rozebrat sen, ci nakou situaci, pomuze mi, dostane za to pismenka o diku.. nic vic a tu energii vdecnosti :-)


strach si hleda vzdy nakou skulinku, kudy k cloveku a jak se v nem usidlit..
z toho prameni valky?.. chut a vladnout a byt panem situace..
slysel jsem, ze na nas chteji napadnout, meli bychom se pripravit a ozbrojit.. spojime s kymkoliv, at je zatluceme..
jde nekdo, aby se tech lidi zeptal? jde tam nekdo s tim, ze naciti nitra? :-)
mohu se divat na fotky politiku, jak se objimaji a podavaji si ruce :-), ja to dokazu nacitit "ze to je lez".. moje chytra pulka to vycte a vi, ze ona je ta chytra a ja ji to neberu, diky Bohu za ni :-)

cim vic v sobe clovek prepisuje prirozenost tim "naucenym", tim prepisuje to co je jednoduchy, lehce k mani :-), ale protoze je to pro lidi moc malo.. tak hledaji jinak :-)

umet tak dobre nacitit energie situaci, lidi okolo sebe, nekteri to umi, radeji to zabalili :-).. protoze lide nenaslouchaji, nechteji zmenit sebe, jde jim o ty druhe.. "vy se zmente, abych mohl/a lip dejchat" :-)

co vlastne chcete zit? co zit potrebujete??? :-)
vybirate si, vybirame si v podstate sami, at uz vedome ci nevedome..
muzu byt o pozitivnim mysleni, duvere a vire k Bohu a mohu zmenit svuj zivot v souladu s Bozim planem a neni to jednoduche (ne vzdy) a presto se muze stat "zazrak" :-)
mohu chodit svetem nestastna, jak se to vsechno vyviji.. a ten smutek pociti kazda bytost, rozeseju ho..
mohu chodit v nadeji a nemam silu to prenest do realneho zivota..


nikdo z nas preci neni svatej, neni uplne spatnej, jsme pritom ti nejlepsi z nejlepsich, kteri zivot tu dostali za odmenu..
je min "chatra".. co kdyz se upsala k tomu, aby tu chatru zahrala?
o cem je elita?..
zivit neci ega? na co? :-).. ty jsi ta elita, ty jsi velitel/ka .. reditel/ka zemekoule.. chytte si mi drazi koule.. nebot potom prijdou casto rany, sramy .. boule :-)
nic neni tak, jak se to jevi.. jednou se nam pravda zjevi.. ze jsme jedno, sestry.. bratri, meli bychomm tu zit, jak se patri :-)


zit v klidu a miru sam/a se sebou, je to prvotni, pokud se o sebe takhle zacnou lidi starat, nebudou mit cas resit vselijaky zbytecnosti, ono ustat praci, pak jeste domov (jeho provoz), konicky apodobne.. a jestli si k tomu nekdo prida i duchovni cestu a svuj rust, je to takovej zahul, ze nema cas resit zabomysi valky o tom, zda je nekdo elitni pracovnik, ci je chatra, byt by v ty "nase" veci neveril..

poznejte svuj strach.. odhalite pak priciny co se vam deje..
i toho proc zrovna zijete jak zijete..
a nenechte se nikym ovladat.. nicim, ani nikym..
jakmile clovek rozpozna puvod strachu.. muze s tim neco delat..
strach muzeme do cloveka vlozit i tim kastovanim..
ze jsem jinej, jina? neodpovidajici predkpokladum? :-)..
nejsem pro nekoho dost dobra/dobrej? :-)
kdyz je clovek nad veci.. nechce nikomu ublizovat, to je fakt, ale je mu uz sumak, jestli je pro nekoho nepostradatelnej, nejchytrejsi, nejlepsi :-)

jste "svobodni" :-).. jste "milovani"..
jenom malo lidi si to chce pripustit.. :-)

a nemusi vam to rict zadna bytost, clovek.. jsme totiz vsichni Bozi deti :-)..

mejte se .. cus :-)
 
Kata-rína
23.01.12
22:55
Nereg.

IP: 94.199.199.*
Tak si to tady čtu a přemýšlím o "učitelích" a o učení.
Takže k tomuto tématu něco málo - jak to vidím s identifikací dobrého učitele:
Učit někoho znamená zároveň učit sám sebe - u procesu učení získávají obě strany, pokud se k tomu každý má poctivě.
Dobrý učitel /z mého pohledu/ to, co umí, nediktuje, nenařizuje, nevnucuje - funguje jako předávač informací, vědomostí - vysvětlí učivo co nejvíce srozumitelně - ale nechává žáka, studenta přemýšlet po svym, přijít si na své závěry co nejvíce "po svých" a zpracovat je tak, jak je to v souladu s jeho osobností - aby učení bylo cestou k sebepoznání, otevírání svých netušených schopností a možností. Současně se tím učitel sám obohatí - získá možnost nahlížet na věci i odjinud, z pohledu svých žáků, přes jejich pocity, přes jejich vnímání - tudíž poznává též sám sebe /přičemž sebepoznání je nekonečné - trvá celý život/. Učitel a žák by měli být partneři, měli by spolupracovat a tvořit - nikdo z nich by neměl zastávat pozici šéfa, nadřízeného, trestajícího, kárajícího atd.
Pokud učitel svým žákům říká, že jsou debilové a hlupáci, tak je nic užitečného naučit nemůže. Může "naučit" papouškovat, mít strach z trestu, ze špatné známky, z ponížení - anebo učitele kreténa nenávidět, revoltovat proti němu, ignorovat ho atd.
Pokud je učitel dobrej, své žáky chápe, vcítí se, respektuje je, má je RÁD - i kdyby se mu pokoušeli pít krev... ... Záleží mu na nich. Nenechá je padnout - udělá pro ně maximum - nejenže naučí svůj předmět, ale zajímá se o jejich osobní život, starosti, problémy a pomáhá jaksi "navíc", kde jen může. Tím pádem může vzniknout atmosféra vzájemného pochopení a spolupráce - aniž by kdokoliv ztrácel pocit svobody, není potřeba žádná manipulace, funguje prostě DIALOG a mohou vznikat užitečné výsledky.
A vůbec to není o žádných sladkých anebo nesladkých řečičkách jako atributech pro rozeznání nebezpečí.
To pravé je někde uvnitř, vibruje ve vzduchu, je to skutečné, pravdivé, žádná faleš, nikdo si na dokonalého nehraje, všichni jsou rovnocenni a respektováni takoví, jací jsou.
S ponecháním svobodného vyjádření svých pocitů, názorů, ať jsou jakékoliv.
Nedovedu si představit SKUTEČNĚ DOBRÉHO učitele, který své lidičky ponižuje, řve na ně, plive, šikanuje - a tvrdí, že jim tím činí jedině dobro.
Něco takového je NĚKDO OUPLNĚ JINEJ, než za koho se vydává.
Žeby vidět to takto byla nějaká naivita?
Já se takovéto naivity držím fest a zůstanu u tohoto názoru, i kdyby si všichni kolem mysleli něco jiného. A nevnucuji tento názor nikomu - pouze ho tady sděluji - i když se mi to možná vyvedlo na dálnici, stále je to pouze část z celku. Snad i tak to postačí - a když ne, tak ne. Co nadělám... ...

 
Nike
24.01.12
08:06
Reg. před 2016

Merit,
slova elita a chátra byla nadsázka, která to měla rozlišit. Asi tomu nerozumíš. Tvoje kamarádka zase třebas mluví o armádě debilů, zatímco jenom ona jediná stojí opodál. Ehm, ehm...
Kde byla paní pedagožka chránící týrané děti, když si tu Upírka ošklivě pohrávala s dvanáctiletýma. Že ji ani nevadí, když na tyhle děcka s mozkem vymytým fantasy tvorbou, houkne někdo jiný. To ani nevytahuju, jak si představovala smír. Vy dvě jste se hledaly, až jste se našly... OK
Já si z vašeho otevřeného nepřátelství a kampaně nic nedělám. Ale Vlkoše nechte na pokoji.

Dračí žena je nebezpečná. Sama není psychicky v pořádku, sama se vlastní svobodné vůle zbavila, už neudělá krok bez direkce svých andílků. Sama by potřebovala pomoc. Kdyby si tu jen něco plácala, ale loví. Když loví děti, těžko se na to dívá.
Zajímavé, většina dobrých léčitelů má tak narváno, že by spíš zalezli pod zem, než by museli takhle spamovat.
 
Kata-rína
24.01.12
08:32
Nereg.

IP: 94.199.199.*
Nike: Pokud jsi pochopila má slova"jen já stojím opodál" tak, že jsem tím myslela sebe, hodně se pleteš. Bylo to myšleno tak, že si to takto myslí ze svého pohledu snad KAŽDEJ. Pouze jsem to zřejmě formulovala málo jasně. Při svých hlubokých schopnostech vnímat a znát by jsi něco takového měla umět opravdu odhalit. Vidíš, neodhalila jsi - a dřív, než dnes, jsem Ti to ani nevyvracela, ač to používáš na rejpání fest - protože Tobě vyvracet cokoliv je naprosto zbytečné. I teď je to zbytečné. Nikdo Ti Tvé pravdy nevymluví. Jsme na tom stejně, mně též ne.
Skládat účty o tom, kde jsem byla, když jsem nezachraňovala podle Tebe děti, nebudu ani Tobě, ani nikomu jinému. Mysli si, co chceš, je to Tvoje věc.
Od zachraňování jsi tady Ty, všichni vyvolení jsou tedy v nejlepších rukou.
 
Merit
24.01.12
13:11
Reg. před 2016

cus Nike :-)
budu kopirovat..
Merit,
slova elita a chátra byla nadsázka, která to měla rozlišit. Asi tomu nerozumíš.

Ne Nike, tomu opravdu nerozumim.. chodis i jinam na diskuze? aspon jsem te jinde nasla, takze ano.. na pozemske diskuzi.. takze vis, jak to nekde "vře".. co nekde, da se rict, ze skoro vsude..
to je jako s novinarema, nejsi tim nacichla?.. ;-), tak trochu? :-)
co? :-)
napises slova "chatra" a "elitni pracovnici" a to neni kastovani?
z hlediska duchovniho?..
aby ten matrix byl jakej je, nekdo tu "chatru" zahrat proste musi.. nekdo se k tomu upise.. tohle nechapes?..
- nektery duse nemaji na to, aby neco pobraly, ty duse nejsou o chatre, to je jako by jsi rekla nekomu, kdo je "chromej", aby vstal a sel s tebou "na turu".. muze? nepostavi se na svoje nohy a nepujde vedle tebe "neni toho schopen"..
a) skola pro tebe = dik Bohu, ze ty na tech nohach stojis..
b) diky tobe bratre/sestro, ze mi nastavujes tento pohled, je to tva pomoc pro me, moji dusi..
c) mir se vsemi .. mir mezi vami/nami ..
ja poznam a to mi nevezmes, kdyz nekdo krmi ego, nebo pouzije prirovnani.. tolik nacitit umim.. a ze jsi delala u novin, to jsi tu nekde psala, vy novinari, meli by jste preci byt "nestranni".. ne?..
jste v tomhle jako politici "ulovek", je vam sumak, ze je na druhe strane "nekdo, kdo si potom to vase pismenkovani prozije"..
navic je tu poptavka "lidi ty drby, ty prujmy cist chteji".. lidi jsou v podstate z velke casti radi, kdyz se tim strachem i nakrmi (nekteri), utvrdi je to v tom, ze to "negativni" je ta spravna potrava.. nekdo z toho rad i zije a ze jsem takovych "lidi zazila dost".. neda se vedle nich dejchat.. sami sebe vyzdvihuji k nebesum, sami sobe zapaluji svice na oltarich :-).. coz ani nevidim jako spatne, ale toto si v tom pripade "tu velkou uctu" zaslouzi i ti ostatni, no ne? :-)..
nebo se porad citis jako ta "vyjimecna", ktera vsechno vi a vsude byla?.. ja preci netvrdim, ze vis prd proboha.. necitim z tebe respekt k lidem.. kdyz nejde nekdo s tebou, okamzite je proti tobe?.. proc to tak mas nastaveny? je to na "vulgarismus"..
nakonec to stejne v Nitru ublizi jenom hlavne tobe, citis se byt pro ostatni dost dobra?.. musis bejt pro nekoho "dobra, chytra, nemylici se, vzdy nastartovana" :-) ..

proc bytost "prebehlik" (nevim je jich vic?) neprijde a nerekne sama co a jak ma postaveno s draci zenou? proc to vytahujes?
je dospela? :-)), at si zjedna poradek sama ve svem Nitru, je tvou zackou/zakem? mela by jsi ty lidi takhle vest, nebudes preci resit neco za nekoho.. i deti si jednou musi zit svuj zivot samy a za sebe, maji se to naucit, at v zivote obstoji.. k tomu jsi se nevyjadrila.. a to mi prijde docela dost dulezity..
lidi nepotrebuji prostrednika.. ne stale.. at pujdes do jakekoliv poradny (k psychologovi), pouzije anonymnich bytosti..?
kdyz se potom neco duleziteho resi a "jedna pani povidala", vydrzi s tim to reseni problemu chvilku, pak te s tim kazdej posle vis kam.. pokazde posilam lidi "zeptej se jeho/ji", jestli chces neco vedet o nem/o ni.. s ni/ s nim mluv.. nauc se to :-) ..
protoze muzu natahnout "brka"... a lidi maji dospet..



Tvoje kamarádka zase třebas mluví o armádě debilů, zatímco jenom ona jediná stojí opodál. Ehm, ehm...
Kde byla paní pedagožka chránící týrané děti, když si tu Upírka ošklivě pohrávala s dvanáctiletýma. Že ji ani nevadí, když na tyhle děcka s mozkem vymytým fantasy tvorbou, houkne někdo jiný. To ani nevytahuju, jak si představovala smír. Vy dvě jste se hledaly, až jste se našly... OK

Katarinka je pro me "pani ucitelka" :-)).. protoze "citi".. vis co je mi k smichu.. ze ty toto "neumis" a nevim proc, nesmeju se tobe, ale jak ty to bud dany nemas, ci to v sobe nepestujes schvalne?
musela by jsi totiz neco zmenit v sobe.. to by byla velka bolest..
kdyz je mi "na exkrement".. Katarinka to citi :-D :-D a ja se tomu pak tak rehnim, protoze ona si to vubec neuvedomuje, kam az dosla, je ji to "divne".. nevi nic, nenapisu ji nic, sedim sama a neco resim a prijde mail "neni ti neco?" :-D .. takze Nike, ja vim svy, tohle mam ohmatany, jak Kata funguje .. na 100% :-)..
nic nevi, zadne oznameni = presto dojde otazka :-))
takze u ni vim, ze je dobra ucitelka, bere lidi v plny palbe, myslim si, ze by dokazala naucit noty dokonce i me samotnou, kdybych ji o to pozadala, v tomhle zivote to uz nepotrebuju, potkat ji jako mlada :-) mmm.. tak do muziky delam, nebyla bych jenom zpivajici konzument :-) .. a taky vim, ze by to pro me udelala rada, bez toho, abych se ji na to musela ptat.. ma to v sobe..
ze nezasahuje do tech upirskych vlaken, ty jsi to zkusila, uspela jsi? :-).. pohorela jsi?.. ja jsem z te situace nacitila sve, o cem jsou ta vlakna.. nestastny deti, hledajici lasku, ktera tu bude za vsech okolnosti a nesmrtelnost (strach ze smrti).. sama jsem driv delala magii lasky :-), zahravala jsem si s ohnem a nic dobreho z toho nevzeslo = manipulace, pochopeni, prijmuti.. obraceni se na druhou stranu = se to nedela a tudy nechci jit.. nepujdu..
tecka! nekdo se mozna musi prozrat tou dobou upirstvi, aby dosel taky nekam, tam kam ma a do toho ja nikomu kecat nebudu..
1) ty deti maji svoje rodice
2) maji svoji celou rodinu
3) ja nejsem povinna nekoho zastupovat, muzu neco sdelit = to jsem udelala, angelika si hrala dal, muj smich, jak to funguje, zkouska? udelala jsem co jsem mohla, vic udelat nemuzu.. mam ciste svedomi.. vic, jinak a lip jsem to udelat neumela..
to same udelala Katarinka.. u ni vim, ze lidi citi, vim to, mam to s ni odzite.. proc by se tim dal mela trapit?
4) web patri Redovi, je to "jeho" web, ma-li tu potrebu, ma-li to postavene tak, citi-li to on a necha to tu? je to "jeho vec".. a myslim si, ze ty deti takhle dospeji i driv, nez by je odnekud clovek porad kopal..
5) pomodlim se, at je Buh ochranuje, at se situace vyvine tak, at je to pro blaho jejich, nas vsech.. opravdu vic udelat neumim..
a nebudu s nekym manipulovat, prevlikat se a lanarit je na schuzky, dozvedet se o nich vic apod., od toho maji sve rodice..
je tu doba, kdy by meli "funkci" rodiny uchopit spravne..
aby za rodinu nemuseli fungovat ostatni..


Já si z vašeho otevřeného nepřátelství a kampaně nic nedělám.
Draha.. o jakem otevrenem nepratelstvi to tu pises?.. o jake kampani?.. ach, ze by jsi byla Avatar a ted prozivas napadani sve bytosti?.. tak to stavis? :-).. vis, kazdej Avatar to vi, ze to nebude mit lehky, kazdej Avatar vi, ze bude zit pravdepodobne zivot bez partnera (a vubec mu to nevadi, ne tolik, aby to resil, je tu pro druhy :-) ) .. to jen, kdyby jsi citila, ze jsi Avatar.. a Avatar nestavi lidi proti sobe, vi, jak veci funguji, lidi propojuje, hleda soulad a skrze Lasku a Nitra, toleranci.. Avatar by vedel, ze neco nemuzeme treba pochopit, ze nam to neni dano a mel by nas rad i tak.. nepouzival by slova jako chatra, elita.. a nevyvolaval by strach (skryte)..
Proc mas porad dojem, ze jsem tvuj nepritel? ze jsme tvoje nepritelkyne? ze s tebou nesouhlasime? ze ne ve vsem?
pokud potrebujes partaka, kterej s tebou za kazdou cenu bude souhlasit.. WOE, PORID SI PSA :-).. jestlize to totiz ma clovek postaveny takhle, nejde s nim vydrzet, protoze neznamena to, ze kdyz jsem s nekym "kamoska", ze musim pokazde citit to same, ze musim rikat to, co chce, abych rikala "papouskovala" :-)
to nepestuju .. a tohle od tech co me miluji "neocekavam"..
co by to bylo za pratelstvi?.. musela bych se za to stydet..
kdyz s nekym nemame nic spolecneho, dame preci pravidla (v souziti).. a jde to i tak.. kdyz jsem s tebou chtela probirat vareni, nechtela jsi, nic jinyho, jsme spolu probirat nemohly :-)
a drby me nezajimaji.. ani spekulace..


Ale Vlkoše nechte na pokoji.
kdo mu tu co dela? nebo v nem chces podnitit opet "ty zeny ti neco delaji, udelaji, ty zeny mi neco delaji, ublizuji mi".. ach Nike.. jsi jako had :-).. naseptavas ..?
tohle mam v realu ve svem dosahu.. prijde, naseptava.. poslala jsem ho s tim do rite.. hleda jine usi, do kterych by naseptaval..
at si Vlkos dela co chce, zije jak chce... hlavne, at je mu dobre :-)
je to jeho zivot, jeho volba.. je to svobodna bytost..



Dračí žena je nebezpečná. Sama není psychicky v pořádku, sama se vlastní svobodné vůle zbavila, už neudělá krok bez direkce svých andílků. Sama by potřebovala pomoc. Kdyby si tu jen něco plácala, ale loví. Když loví děti, těžko se na to dívá.
Zajímavé, většina dobrých léčitelů má tak narváno, že by spíš zalezli pod zem, než by museli takhle spamovat.

taky mam ten dojem, kdyz si vzpomenu, ze jsi tu byla jako Honzicka a pak se vratis jako Nike, ze "neco" neni v poradku..
na rozdil od tebe, je pro me draci zena hmatatelna.. znam jeji jmeno a kdybychom se chtely videt, neni to problem :-).. zatim co s tebou to problem je :-).. co? :-)) ..
v jinem vlakne by jsi ji nejradeji navlikla do sveraci kazajky, taky by to mohla brat tak, ze jsi jeji nepritel :-) .. co? :-)
a pak, kdo tu do koho prudi, kdo tu koho napada, jakmile jsi v uzkych vytahnes "citove vydirani"..
jednou nadclovek, podruhe "chudera", ktere se tu ublizuje, chudera, proti ktere tu stoji sane :-)

co vlastne chces? co potrebujes?
vetsina dobrych lecitelu ma narvano? :-)).. mas narvano? co tu pohledavas?.. zadny exorcismus (narcismus) v dosahu?..

na skype jsi nechtela, psat si "v klidu a miru" to nam taky neslo.. drby me fakt neberou.. stavet proti sobe lidi, s tim se jdi bodnout..
kastovani lidi mi je taky proti srsti.. upirama se zabejvat nebudu, pokud mi moje Nitro nenahlasi "alarm".. nemam pocit, ze by tu nekdo z nas sani Uzumaki udelal neco spatneho.. co citim ja jako spatne.. a co bych mela a nemela se tebe ptat nebudu..
protoze si to vyberu sama.. a ma na to plne pravo kazdy.. i "ty" :-)
neznas osobne me, neznas ani jednu z nas (sani).. a stale naseptavas..
protoze "ti nepapouskujeme, neklanime se pred tebou k zemi"..
Nike, to preci neni vubec zapotrebi.. nebo jo? :-)
zamysli se nad tim.. co te ve tvem Nitru boli.. co tam mas ukryto a cim to prekryvas.. prijdes na to, proc s nami totiz neustale souperis a pritom neni duvod :-) ..
neni souperit preci o co.. o nekoho to uz vubec ne :-)

muzes mit dojem, ze tedy stojim/stojime proti tobe a ze te nemame rady :-).. je to syndrom spraskanyho psa, kterej neveri, ze ta ruka/ty ruce ho chteji pohladit, nechteji mu dat za usi :-).
a opet je tu jenom "strach"?

neco by ti nase vztahy mely prinest, vyberes si jenom ty sama..
- valecnou sekyru? kterou ja vnimam jako "debilitu" a jeste vykonstruovanou! :-) (vykonstruovany duvody)
- nebo klid a mir na dusi ..

muze to vypadat, ze je to mezi nami dvema "spatny".. Nike, ja sama to tak nevnimam.. hledas bohuzel (pro tebe bohuzel) to, co ti mohou dat "sane" :-( ..
tou sani muze byt jakakoliv zena, ktera je starsi a nenecha se tebou manipulovat.. tomu se rika "prenos"?
neplet si me s nekym, koho ti pripominam, res to s tou osobou, ktere to nalezi.. a nehledej "zastupce" :-)


mej se.. cus :-)

mir s tvou dusi! :-)

 
Nike
24.01.12
14:06
Reg. před 2016

Merit,
byla tady řeč o citátech, přeci jenom s jedním zhřeším. Řekla to jedna dáma, která je ve svém vývoji hodně daleko, rozhodně dál, než nějaká Virtuae a když jsem to viděla, říkala jsem si, že Tě snad musela potkat.

"Pokud někdo umí doopravdy milovat... nemusí o tom mluvit (a neřknu-li kázat), nemusí objímat, vyprávět o lásce, ale prostě - tak žije. Nejsou potřeba slova. Ti lidé, co o tom hlavně mluví, to jsou ti, kteří by takoví být chtěli, ale zatím neví, jak... .hledají cestu a asi největší problém je ten, že nevědí, že ji ještě nenašli :o)... ..
Ten, kdo ví, totiž už nepoučuje, ale prostě je, žije tak... "


Prakticky není co dodat, tu hromadu blábolů jsi psala zbytečně. Kdy už to pochopíš?
Bojovná kazatelka míru dtto.
 
Dracizena
24.01.12
14:20
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Nike já sepisuje vše co vím do knihy která se bude jmenovat samouzdravovací cesta, nebo v tom smyslu... Jsem podle Tebe nemocná?Mám dceru primářku a věř,že by viděla mou nemoc. Má nemoc je, že NE MOC se dnes ještě stavím před lidi. Budu, ale až pak...
pak ale věř, že jsem ve Tvém těle nemocí, jsem v Tobě nemocnou buňkou a je na Tobě jak si mě dokážeš uzdravit...
Vnitřně buněčný svět vyplouvá napovrch v podobě nás lidských postaviček které jsou vedeni bytostmi shůry...
Nebudu se s Tebou prát, ani dohadovat, nechci abys na mě sunula svou váhu potíží, kterými si musíš projít jen Ty sama.
My si můžeme být nápomocni, ale buď si sama ve své pustině, až se vrátíš, budeš jinak uvažovat...
 
Dracizena
24.01.12
14:30
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Nike, nevidíš pod mou pokličku a to je vše a nerozuměla bys, proč mě andělé vedou k tomu spamování... .a jo když proto, abych zakonzervovala lidi kteří vibračně okusují druhé.
Jsi přece KOUSAVÁ ne? S každým se hádáš i pod jinými nicky... Já jsem pro tebe železem co? A proto si na mě lámeš zuby...
Holka, jsi plná záště, závisti, nepřejícnosti a proto nejsi v tichosti svého Ducha, ale v hlučnosti svých nemocných buněk které volají SOS... A proto jsem ráda, že ses mi zde ukázala a sebe v Tobě si budu uzdravovat... .A tomu se říká ŘÁD HVĚZDNÝ***
 
Merit
24.01.12
15:54
Reg. před 2016

Nike... potkala!?!? :-)
a co jako? :-), proc ti porad v zaludku lezi Doreen? :-)
ja vim, ty by jsi o sobe veci jako prozradila ona, neprozradila, pac je to "ostuda".. z tveho pohledu..?
ji to pomohlo..lidi pochopili, ze kazdymu se v zivote muze prihodit neco, co ho smete (na nakou dobu), ale ze to preboli, ze muze poprosit o pomoc.. a zazraky se proste "deji" :-)
ale ani Doreen, nedosahuje tve vyse.. :-), ale to zrejme nikdo.. z tveho pohledu :-)

je mi sumak, co tu pises o tom, jak ja ziju :-), ti co me odtud znaji, ti vedi.. a jestli jsem objimaci :-), jestli jsem dotykaci?
kdyz nekdo "nechce", beru i obejmuti jako znasilneni..to se "nedela" :-) a tolik taktu v sobe snad mam :-).. ti co se chteji objimat se objimaji, ti co chteji valcit, valci :-)
je to volba kazdyho jedince :-)

jak se mas Nike? ja vim, ze se to rovna "tak, jak si zaslouzis"..

draci tahas za rukav s tim, ze tu lovi?.. lovis tu i ty :-)
jenomze u ni je to loveni, u tebe se to musi nazvat jinak :-), co?
proste "novinarka"..
ja jsem draci zenu ani v jednom mailu neprichytila pri tom, ze by proti nekomu postivala lidi.. nebo, ze by to tu delala nak skryte na vestirne.. vyzere si to, ze ji nerozumime.. driv ji to urcite muselo i bolet, proste to "vezme" a jde si po svym :-)
ale nikdy mi nenapsala (ani nikdo jinej z nas sani) neco v tom smyslu, ze je nekdo "pro ni ne dost dobry"..
nerozumim ti.. proc ji takhle vnimas.. proc je neco u ni lov, u tebe "pomocna ruka" :-)

jde ti o jiny metr pro ni, jiny pro tebe.. ?
ale tak to neni draha Nike.. :-)


toz tak :-) ciao
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Andělská pošta
Napište dopis andělům.
Novinka!
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Milování podle znamení
Krátké postřehy o znamení zvěrokruhu.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)