Please visit english version of this site here: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je pondělí, 17.2.2020
Svátek slaví Miloslava, zítra Gizela.

Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Gramatické okénko

Literatura
Zde máte možnost podělit se o zkušenosti s různými druhy literatury, týkající se věšteb, magie, léčitelství nebo i různých východních náboženství.

« zpět \ Přidat komentář

Gramatické okénko

Krista 23
(08.01.20 / 21:33)
IP: 85.216.206.*
Dobry den,vsetkym! Rada by som tu otvorila take drobne gramaticke okienko, nakolko mam velmi blizko k cestine a som s nou verne zzita, vyskytol sa u mna zaujem “preluskavat” slovicka archaickejsieho ci poetickejsieho charakteru. A sice, vedel by mi niekto z vas poradit, ci je mozne vytvorit 3. osobu mnozneho cisla (v basnickom vyjadreni) zo slovesa nevědomět o něčem, netušit—- takto NEVĚDOMÍ, alebo je nutny tvar nevědomějí? Vdaka vsetkym milovnikom reci a slova

Gama
(21.01.20 / 15:42)
A ták, to je čeština, omlouvám se ale nepoznala jsem to.

Krista 23
(24.01.20 / 22:46)
IP: 85.216.206.*
Vážená Gamo!
Myslím si, že Váš výsměch není namístě, češtinu ovládám velmi dobře, pochybuji, že Vy tak ovladáte slovenštinu.
Můj příspěvek byl otázkou v oblasti jazykové problematiky,jestli se v ní nevyznáte, nebo se o ni nezajímáte, alespoň nereagujte ponižovačně.
Děkuji.

« zpět \ Přidat komentář

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu.
Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)