English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Karta dne
Na každý den jiná karta a jiná věštba.
více...
Karty Archandělů
Kam směřujete a jaký je celkový pohled na váš osud?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Finanční sutuace

Kouzla a magie
I ten, kdo věří na čáry a kouzla dostal od nás místo se "rozepsat". Proto neváhejte a svěřte se se vším, co vás tíží v oblastech magie, ať už černé nebo bílé.

« zpět \ Přidat komentář

Finanční sutuace

Eva12
28.11.11
12:59
Nereg.

IP: 85.135.180.*
Dobrý deň, mohol by mi niekto poradiť ako si zlepšiť finančnú situáciu. S manželom sme spolu 4 roky a za ten celý čas si nemôže nájsť stálu prácu, stále to boli len brigády. Ja som na materskej dovolenke a ešte k tomu s dvojičkami. Takže si viete predstaviť koľko financii je treba. Ja si nesťažujem, som šťastná za zdravé detičky, len keby sa zlepšila tá finančná situácii, kvôli deťom, aby mali aspoň na základne potreby. Ja som narodená 12.12.1984 a manžel 07.11.1974.
Ďakujem za každú radu
 
Vilma
30.11.11
19:49
Reg. před 2016

Pokud nemáte dluhy tak si ještě můžete zpívat. To je horší než být bez práce a memít přitom nikde dluhy. Však pokud váš manžel nemá stálou práci tak vám stejně žádná banka a ni jiný solidní finanční ústav nepůjčí. Aspoň u nás je to tak. Dovedu si ale představit že rostoucí dvojčata budou čím dál náročnější zejména až půjdou do školy, aby nechodily otrhaných šatech a neposmívali se jim spolužáci. Určitě dostává nabídky typu MLM nebo nějaký prodej. Anebo práci pojišťovacího poradce. I tady prostřednictvím Xenie mám novou společnost EQUILIZER, kda se jedná o sjednávání úvěrů, kde klient nemusí nic dokládat jen si musí sjednat životní pojištění. Já teprve začínám a kolega, který potřebuje 400tis na zaplacení bytu mě poslal do háje. Je to proto že na zkoušku nejdřív půjčí do 50tisíc a po roce když poctivě splácí mu půjčí až půl milionu na 10let Ovšem kolega 400tis potřebuje hned. Za jednoho klienta mám mít 8000Kč. V pátek mi vyjde první inzerát tak nevím. Myslím si však že i cizí lidi budou mít stejné námitky jako můj kolega.
 
Eva12
30.11.11
20:13
Nereg.

IP: 85.135.166.*
Ja viem, že pokiaľ nie sú dlhy, nie je sa na čo sťažovať, len mi ide o deti, aby sme sa vôbec dokázali o ne postarať, chceli by sme takú stálu prácu na zmluvu, dajme tomu vo fabrike, to by bolo asi najlepšie. Dúfam, že sa nám v blízkej budúcnosti niečo podarí zohnať.
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Karta dne
Na každý den jiná karta a jiná věštba.
více...
Kariéra podle zvěrokruhu
Jaké je ideální zaměstnání pro jednotlivá znamení?
více...
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)