English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je úterý, 19.3.2024
Svátek slaví Josef, zítra Světlana.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je úterý, 19.3.2024
Svátek slaví Josef, zítra Světlana.
Egyptský horoskop
Dokonce i egyptští bohové mohou předvídat budoucnost.
více...
Rodina podle zvěrokruhu
Vlastnosti znamení ve vztahu k rodině i přátelům.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska
Sny22.02.24 / Renesmee-Jacob v Láska



Přátelství je jako zlatá niť, která když se přetrhne, jde sice ještě spojit, ale uzel už navždy zůstane
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Podaří se mi zapomenout a minulost mě nedostihne. ”


Myšlenky moudrých

Čapek K.

Jedno z největších neštěstí civilizace: hlupák - vzdělanec.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Fakt hodně divnej sen

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

Fakt hodně divnej sen

steffanovan
01.06.20
01:05
Nereg.

IP: 37.188.150.*
Ahoj, prosím vás o radu co si z toho snu vyvodit.
Sen je rozdělen do pár etap, které si pamatuji.
1) ležím na posteli ve svém pokoji(ve snu vypadá úplně stejně jako ve skutečnosti) vedle mě leží můj aktuální přítel. Po chvíli přijde do mého pokoje i můj nejlepší kamarád a spolu sním i banda kluků. Pamatuji si že jsem byla hodně naštvaná. Začala jsem řvát, aby z pokoje odešli. Natáhla jsem se pravou rukou na stůl pro cigarety a šla kouřit na balkon. Po chvíli jsem se otočila a vracela do pokoje. Nikdo už tam nebyl, ani můj přítel. Začala jsem se procházet po baráku a jasně si pamatuji že jsem myslela na svého bývalého přítele a hledala ho všude po baráku. Ale kde nic tu nic. Chvílemi jsem cítila přítomnost svého nynějšího přítele. Odešla jsem pak do koupelny a objevil se jeden z bandy kluků a začal mě škrtit. Trvalo než jsem se od něj dostala pryč. Slyšela jsem jakoby hlas svojí mámy co mi pomohlo.
2) druhá etapa pokračuje tím že utíkám městem. Byla už tma. Město vypadalo jak z dob nového středověku. Narazila jsem na jeden barák. Přes okno jsem viděla sedět u stolu oba své rodiče. Dveře byli malé- když jsem do nich vcházela přišla jsem si jako obr v hobitíně.
Sedla jsem si k nim. Matka seděla na levo ode mně a otec napravo ode mně. Já seděla uprostřed. Najednou jsem měla v ruce nějaký balíček- s pocitem že ho mám u debe celou dobu. Ale nevím kde se vzal. Rodiče měly taky balíček, ale trochu jiný. Rozebíraly jsme nějaké finanční problémy, nebo aspoň jsem měla v tom snu takový pocit. Když rodiče otevřely balíček. Byli v něm slupky od arašídů plněné marihuanou :D I mém balíčku jsem zjistila že je marihuana- ale zase ve snu jsem měla pocit že o ní vim. To je poslední co si pamatuju. Prosím někoho co si o tom myslí. Většinou si sny nepamatuji a tohle je na mě trochu moc. Poslední dva měsíce se v mých snech objevuje můj současný přítel, ale mám jen střípky, co si pamatuji. Moc děkuji
 
Gama
01.06.20
14:53
Reg.4.1.18

Zdravím, proč podivný sen? Tvůj život se neodvíjí jak by jsi asi chtěla.
Máš zřejmě mnoho snů a představ. Chybí ti pouze jedno ustálit se a naplnit své tužby. To však musíš udělat jen ty. Tvá energie je poněkud rozkolísaná neboj na změny máš energie dost. Tak na co čekáš?
 
steffanovan
02.06.20
00:18
Nereg.

IP: 37.188.245.*
Děkuji za rychlou odezvu.
No snů a představ mám hodně ... jsem snílek. A v životě mi nepřijde že by mi něco chybělo. Nevím na co čekám protože nevím v čem bych měla dělat změnu :D
Poradila jsem se o tom s kamarádkou co si o vaši odpovědi myslí a co by udělala. Napsala že by počkala. Píšu ji .. nojo ale to dělám furt, čekám. Na čemž u mě nastal aha moment. Nojo sakra došlo ti to? Ta poslední věta v odpovědi? “Tak na co čekáš?” Rozhodně mám nad čím přemýšlet. Děkuji ještě jednou za odpověď :)
 
Gama
03.06.20
17:09
Reg.4.1.18

Tvoje za 1.a)aktuální přítel b)nejlepší kamarád c)další mladí muži d)nespokojenost e)určitý druh koncentrace(cigarety)f) bývalý přítel(hledáš co již není) g)přítomnost (není jak má být proto jsi byla škrcena nebo také v něčem uvězněna
tvoje za 2.a)útěk, tma, město, středověk (podvědomí se brání realitě)b)matka ,otec, ty a pomyslné balíčky potřeba bezpečí i přesto že každý má svou cestu (ten balíček)osud má některé pojmy určeny a některé můžeme měnit: tedy určeno je: narodím se, jsem žena nebo muž, mám určité tělesné a duševní parametry, zemřu. měnit lze: cestu tedy jak prožiju život kruh osudu a jen mi sami určujeme jak obstojíme a co uděláme sobě a ostatním.
Slupky -opiáty : myš v bludišti hledej v minulosti cos tam nechala to ovlivní přítomnost a od toho se bude odvíjet budoucnost je to spojeno s mužským principem.
 
Konstantin
21.06.20
04:21
Reg.3.8.20

-- -- -- --
Uživatel byl zablokován pro opakované porušení pravidel či zneužívání diskuze.
-- -- -- --
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Archandělé
Podrobný přehled dvanácti Archandělů a jejich duchovních paprsků.
více...
Metoda zvaná "Osudová"
Blízká budoucnost z hracích karet.
více...
Čtení z ruky
Kompletní popis a metody čtení z ruky.
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)