English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Tarot na 3
Tento výklad je využíván, když je po třeba si ujasnit své touhy a potřeby. Novinka!
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Nevěřte všemu, co se říká, prověřte si vše vlastní zkušeností. Buďte sami sobě lucernou na cestě.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Podaří se mi zapomenout a minulost mě nedostihne. ”


Myšlenky moudrých

Proust

Není-li kniha zrcadlem mocné individuality, je aspoň ještě zrcadlem zajímavých chyb ducha.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Duchové

Kouzla a magie
I ten, kdo věří na čáry a kouzla dostal od nás místo se "rozepsat". Proto neváhejte a svěřte se se vším, co vás tíží v oblastech magie, ať už černé nebo bílé.

« zpět \ Přidat komentář

Duchové

VeronikaJayFrayova
24.02.12
17:29
Nereg.

IP: 109.80.52.*
ahoj potřebuji pomoct s mou kamarádkou nás pronásleují duchové sepsali jsme si věci keteré se nám dějí a není jich málo ... ..např:vruce jsme drželi křídy(na hřbitově najednou mi někdo zatáhnul nohu podzem a ty křídy byly 4 a já nemohla pryč,když sme spolu byli v noci venku ocitli jsme se na několik vteřin v nějakém místě kde byla samá krev pak to zmizelo,v parku je hřistě a ta jsou houpačky toho dne bylo šero a nikdo nikde nebyl a ty houpačky se zničeho nic začali houpata čímdál tim víc začaly blikat lampy ucítily jsme mráz a zanámi stála nějaká postava,ze křoví nás pozorovali červené oči,jednou mi přišla sms přesně ve 00:00 sms a to sem na mobilu neměla simkartu že si mám e ddávat pozor a že už je čas! ,když jsme byli na pc zničeho nic se vyplo a na monitoru bylo... .zabiju vás!,asi pred3 dny jsem přišla domů všude blo ticho stoupla jsem si na chodbu a zmého pokoje se rozehrálo rádijo písnička ale zrovna byla u konce a znělo to ten černý stín ten nese jméno vrah!a vplo se to!,jdeme nikde nikdo a zničeho nic někdo volá naše jména,jedna věštkině mi řekla že já a má kámoška jsme čarodějky mocné že vnás vydí něco co né v ostatních že máme užasnou moc hlavně prý já a že vzkaz od někud je už je čas! a vtom sme utíkali pryč,včera jsme byli na hřbitově dělali jsme kraviny protože tam nikdo nebil jednou jsme tam vyvolávali duchy a ty nám napsali at odtamtud utíkáme jestli se chcem zachránit akrelilo nám to dýku když jsme tam byli včera tak jsme se nahrávali na videu a sme tam uplně býle ten den byla mlha a pršelo ale tím to nebylo chvíly jsme i prosvítaly a vyděli jsme tam obrsi a nebo obras přímo zamnou a neco jako by mi šeptal... ..chtěli jsme v tu chvíly utíct al brána se zavřela nemohli jsme prič najednou sme se začali propadat a vše okolo nás se začalo měnit jako kdyby jsme byli v budoucnosti pak sme byli zpět protože někdo přijel jak otevřel rychle jse běželi pryč!,pořád slyšíme kroky zvuky atd... ... ... ..je too víc ale to by jsem se upsala potřebujeme poradit prosím
 
Merit
25.02.12
12:24
Reg. před 2016

jak potrebujes pomoci?
cus ..
 
VeronikaJayFrayova
27.02.12
18:11
Nereg.

IP: 109.80.52.*
potřebovala bych poadit proč to všechno se děje a co proi tomu... ...
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Měsíční horoskop
Jaký má vliv na náš osud fáze měsíce v době našeho narození a jaký každý den?
více...
Testy lásky
Klasické testy prozradí skutečnost.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)