Visit english version: Magizzle.com / Auf Deutsch MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je neděle, 5.2.2023
Svátek slaví Dobromila, zítra Vanda.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je neděle, 5.2.2023
Svátek slaví Dobromila, zítra Vanda.


Cikánský výklad Kříž
Klasická věštba pomocí cikánských karet.
více...
Osobnost podle zvěrokruhu
Vliv znamení na rysy naší osobnosti.
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

duch?

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

duch?

cizinka
10.12.15
11:34
Nereg.

IP: 94.125.219.*
Zdálo se mi, že jsem byla se skupinkou lidí, muži i ženy někde na párty, když se chlapi rozhodli, že půjdou na "výlet" do opuštěného domu kousek na kopci. No a my holky jsme se po chvíli rozhodli, že pojedeme za nimi. Byly jsme asi 4, sedli do auta a jeli. Cesta nás vedla do kopce po louce, kde jsme potkávali svatební fotografy, kteří fotili nevěsty a ženichy. Foukal strašný vítr a těm nevěstám rval šaty i závoje. Pomyslela jsem si, že jim to focení vůbec nezávidím. No a pak už nešlo jet dál, takže jsme zastavili. A zničehonic se nám v autě objevila další žena. Prostě se tam zjevila a sápala se po mě. Měla černé oči a neustále něco drmolila, nevím co. Šermovala mi před očima rukama a křičela. Byla jak posedlá. A když už jsem toho měla dost, tak jsem otevřela dveře a ona na mě vykřikla: "Nemůžeš vystoupit, jsi stále připoutaná," tak jsem se na ni usmála a odvětila: "Já nevystupuju, ale ty ano." chytla jsem ji, vyhodila ven a bouchla ji dveřma do hlavy. Pak se auto rozjelo zase dál.

Když jsme byly na kopci, vystoupili jsme a šli dál po cestě. A já se ohlédla za sebe a spatřila jsem podivné postavy, jednou z nich byla i ta žena z auta. A najednou jsem si všimla, jaká je tma. A tak jsem si pomyslela, kdy se vlastně setmělo. Došli jsme k domu, ke kterému jsme mířili a najednou jsem nemohla jít dovnitř. Věděla jsem, že je to špatné. Něco mi zabránilo tam jít. Bylo by to ošklivé. Tak jsem se probudila.
 
Dracizena
20.12.15
23:40
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Cizinko, raději bych zde viděla Tvé jméno, potřebuji se chytit lidské jmenovité vibrace, lépe se napojím... nebere mi to tolik energie, asi tak... Tvůj sen je duchovně zaměřený a není to sen, který by se měl vyhodit do koše... Napiš si ho, i s datem, kdy se Ti zdál... Uschovávej si všechny sny, které si stačíš zapsat, je to pro Tebe důležité... Ta žena s černýma očima Tě vlastně zadržela před vstupem do zóny, která by Tě psychicky ničila... Ta žena, to se takto zhmotnil Tvůj Anděl Strážný a tys ho snově udeřila... naprav to... vejdi do snového děje a té ženě poděkuj a nastartuje se Ti živá vize kde bude pokračování... Ta žena se Ti pak ukloní... .To, že sis uvědomila, že do domu nesmíš vstoupit, tuto myšlenku Ti poslala ta žena... přemýšlej si o tomto snu a on se Ti ještě rozvětví...
 
cizinka pro dračíženu
28.12.15
21:13
Nereg.

IP: 213.191.100.*
dračíženo, cizinka se jmenuje Lucie. Jak se mám vrátit zpět do toho snu? Jak se naladit na tu správnou vlnu? Nedaří se mi tam vrátit zpátky, ale začínají se mi zdát dost zvláštní sny. Jako třeba že jsem doma sama v obýváku a v patře nade mnou slyším kroky, které nemůže nikdo vydávat, protože tam nikdo není. A pak se to něco plíží dolů po schodech a já to nevidím, jenom cítím chlad a přítomnost něčeho, z čeho mám strach. Vždycky když je to blízko, tak před sebe natáhnu pravou ruku, jakoby mě to mohlo ochránit. někdy se modlím a někdy to jakoby zaklínám a ono se mi to směje. Co to je?
 
Dracizena
31.12.15
18:39
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Lucí odpověděla jsem, ale neodeslalo se... proto mi napiš na meil, jsem seznam.cz...
 
« zpět \ Přidat komentář

Nebo pokračujte třeba na:
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Zvířecí horoskop
Znalost astrologického znamení vašeho mazlíčka vám pomůže porozumět jeho osobnosti.
více...
Runy lásky
Runová věštba lásky a vztahů.
Novinka!
více...
Čtyřlístek štěstí
Věříte na štastné čtyřlístky ?...
Novinka!
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)