English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Karta dne
Na každý den jiná karta a jiná věštba.
více...
Babka Doňa radí
Odpovědi z karet na nejčastější otázky Novinka!
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

druhá šance nebo nový vztah

Láska
Znáte nějaká kouzla, pomocí nichž lze očarovat milovanou osobu? Pak právě na vaše zkušenosti a rady všichni čekáme.

« zpět \ Přidat komentář

druhá šance nebo nový vztah

regi 666
08.07.14
13:30
Nereg.

IP: 89.102.231.*
Dobrý den, můžete mi prosím poradit, zda může mít novou šanci vztah, ze kterého jsem pro jeho pití odešla koncem května a on nyní leží v nemocnici a dává mi o tom vědět? 15.5.1966 ve 23.55, já 7.9.1965 v 7.15. Nebo zkusit seznámení s mužem 29.9.1964 v 6.30, který je ale 100km daleko ode mne. Ja by to bylo s tímto?
Nevím proč jsem po skoro 10letech samoty přitáhla muže, který pije, když jsem již za mlada musela žádat o rozvod pro alkohol muže po smrti naší 1.dcery. Má ještě šanci prožívat lásku s mužem? Děkuji Vám
 
Camie
17.07.14
16:13
Reg. před 2016

... regi moje rada je poslat tomu v nemocnici SMS "Brzo se uzdrav" a pryč od něj. Vztah s alkoholikem opravdu není tak romantický, jak to popisují v některých amerických seriálech, ani po vyléčení. Sama to víte. A nesnažte se věřit, že se změní. Každá "další šance" se podepíše jen na Vás.

Proč jste ho přitáhla? Na to zkuste přijít sama, zkuste se zamyslet nad tím, co měl společného s Vašim manželem, případně doporučuji i pomoc terapeuta, který to s Vámi rozebere, abyste zbytečně nespadala do těchto vzorců chování, tedy neinklinovala k alkoholikům.

A ten druhý - zkuste to. V dnešní době Pendolín a jízdenek Praha-Ostrava za 99,- zas těch 100 Km není nepřekonatelná hranice. Hlavně neočekávejte, nechte se překvapit a pozor na zamilování do Vaší představy o tom muži, která může být velmi odlišná od toho skutečného chlapa. Přeju štěstí
 
regi666
17.07.14
20:41
Nereg.

IP: 89.102.231.*
Děkuji, představy- má konj.Mars Neptun ve Śtíru? aha vlastně i ten alkohol.
Bože dokdy? copak nemohu sdílet lásku s mužem? Není mi shůry dáno? Velmi prosím o odpověď, trpím s Asc. ve Vahách.co dělám špatně? byla jsem 10let sama a věnovala se jen dětem.
Můžu se zeptat, co mi v takovém případě přinese zač. roku 2016 a opo Ur a Venuše? Zajiskření a opět klam, známost jiskřivá, okouzlující, nepravdivá a opět ne láska? děkuji Vám
 
Camie
24.07.14
16:59
Reg. před 2016

... ach Regi.Nejraději bych Vás teď vytáhla na víno, abyste neležela v těch horoskopech.

Zkuste místo do hvězd se chvíli dívat kolem sebe. Nechtějte vědět, co bude. Někdo vám vyloží úžasné věci na rok 2016 a jak Vám bude, když se to nesplní? Chápu a znám to, že člověk když něco moc chce, dokonce to potřebuje, tak opravdu hledá a chytá se stébla. Vidí znamení, a to ve všem, věří, že se už blíží změna. A ono nic. Pak upadá do hlubší a hlubší deprese.

Regi, ta nejlepší rada, kterou můžete dostat je - Mějte oči i srdce otevřené, doufejte, ale připravte se i na možnost, že ten The One prostě nepřijde. I to je život. Je to spravedlivé? Já nevím. Ale určitě bych zkusila toho stokilometráka. Když to nebude láska, třeba získáte kamaráda.
 
MILKA47
24.07.14
21:09
Nereg.

IP: 109.81.74.*
dobry den muzete mi rici vztah mezi mnou 2.10.1965 a pritelem 29.10.1958.pokud by to neslo mam jeste sanci se zamilovat a verit?
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Karta dne
Na každý den jiná karta a jiná věštba.
více...
Babka Doňa radí
Odpovědi z karet na nejčastější otázky Novinka!
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)