English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 28.3.2024
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 28.3.2024
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána.
Keltský kříž
Oblíbený způsob, kdy tarot odpovídá deset otázek.
více...
Kostky
Okamžik náhody rozhoduje o naší budoucnosti. Co vám napoví hozené kostky. Nová verze!
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska



Láska přichází po špičkách, ale při odchodu bouchá dveřmi.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Na cestě mě nepotkají žádné potíže a přijedu včas. ”


Myšlenky moudrých

Vědecká př.

Gravitačně udržovaná seskupení telurických plynů jeví se spirituální stránkou nejvyššího bodu přičitatelnosti v souboru primitivně mytologických představ.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Dítě?? Pomoc, prosím...

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

Dítě?? Pomoc, prosím...

Jupix
03.06.11
03:46
Nereg.

IP: 86.49.96.*
Dobrý den (je sice noc, ale nevadí).
Většinou své sny příliš nerozebírám a nepamatuji si jejich detaily. Ale tohle mi opravdu nedalo, tento sen mě velice zasáhnul a zdál se mi velmi živý. Po probuzení jsem měl stále takovej varovnej pocit, mohla by v tom sice spíš být psychika, ale každopádně na ten sen jen tak nezapomenu a určitě mě donutil mít teď oči otevřenější. Je to velmi čerstvý sen (zdál se mi před cca 20 minutami) a stál mi za to, abych zapnul PC a napsal ho sem(a proto jsem ještě trochu rozespalý, takže omluvte určitou nesmysluplnost mých myšlenek), což se mi nikdy dřív nestalo a doufám, že mi někdo s otevřeným srdcem pomůže.

Doplním informace z mého života, ať jsou Ti, co čtou, trochu v obraze. Je mi 20, mám 18ti letou přítelkyňi, pro oba je to první opravdový vztah, jsem spolu bez pár dní půl roku a ani jeden z nás nemá zatím žádnou větši zkušenost s milováním. Zatím to opatrně odkládáme, baví nás se na to těšit a rovněž čekám, až si bude mnou "Markéta" jista a bude připravena(už to ale začíná být jaksi "na spadnutí"). Je to upřímný, romantický vztah.

Procházel jsem se obrovskou vilou, nebo domem nebo co to bylo, všude kolem samý lidi, jakoby něco slavili, byly jich desítky, roztroušeny po celém domě, velká část byli děti. Šel jsem, až jsem došel do velké prosluněné zahrady, všude kopce, slunce hodinu před západem, teploučko, obrovská pole kolem a v obrovském altánku se rodina Markéty veselila a smála se společně s Markétou uprostřed a spousta lidmi kolem. Když jsem tam přišel, všichni měli radost a dál blbli a radovali se. Pak jsem jí obejmul a chtěl se veselit s nimi, když v tom mě zarazilo větší bříško Markéty. Zastavil jsem se. Markéta se mě pustila a začala se opět věnovat hostům. Zeptal jsem se, proč má takové bříško, copak se stalo. A pak se na mě velká část lidí mile podívala a mamča Markéty mi s radostí vysvětlila, jak ráda se o miminko bude starat. Malinkou chviličku jsem měl radost a díval jsem se na ní. A pak mi to došlo. Vždyť... .ona nemůže mít dítě. To nejde, já jsem panic a ona panna, technicky to nejde, přemýšlel jsem nahlas. Když jsem se jí na to chtěl zeptat, nebyla tam, lidé se veselili jakoby nic, začal jsem ji tedy hledat. Po celém domě sem běžel, míjel lidi, otevíral všechny místnosti a hledal ji. Nakonec jsem ji našel, vyskočila z nenadaní přede mnou, asi aby mě překvapila a to se jí podařilo, na hlavě měla nějakou rozcuchanou nevkusnou paruku, obličej pomalován, jakoby šla na maškarní. Najednou jsme byly sami. Díval jsem se na ní a ona na mě a zdálo se, že ví, co jí chci. Chtěl jsem se zeptat, jak může mít dítě?? Nejde to, doteď k ničemu nedošlo. Pak mi hlavou prolétla myšlenka, které jsem ihned chytl a která by to vysvětlovala. Dostával jsem vztek. Už už jsem se chtěl zeptat, čí je to dítě, ale nestihl jsem to. Přerušila mě a řekla mi, "Už dlouho jsi mě neobejmul" a natahovala se ke mě, aby mě objala. Bylo to upřímné gesto a v jejích očích jsem cítil vinu. Než jsem cokoliv stihnul udělat, začal jsem se probouzet. A dobrých 15 minut jsem nebyl schopnej odlišit realitu od snu. Tak věrohodný sen to byl.

Prosím o pomoc s tímto mimořádně živým snem. Zároveň prosím, aby jste se zdržely komentáře mého osobního života, napsal jsem vše jen pro zpřesnění a lepší pochopení snu. Děkuji.
 
Suzie
03.06.11
12:59
Reg. před 2016

ahoj Jupixi
odrážím se od vety "až si bude mnou Markéta jista" a také slovy - začíná to být jaksi na spadnutí.Musím te uklidnit,protože Markéta nebojuje s tím jak a kdy a kdy už konečne... si to ty ,kdo stále se sebou bojuje a proto tak hrozné sny .Máš ji moc rád a je to normální když máš strach,že nebudeš první.Je to všechno ukryto kdesi hluboko v trinácté komnate a vubec si to nemusíš uvedomovat v plném vedomí.Pak se to ve snech tlačí ven a dává ti na vedomí že to vubec nemáš lehké i když se moc snažíš.Tím obejmutím ti Markéta dáva najevo,že je na te má moc ráda ,ale cítí se previnile,protože "te týrá".tolik... zdravím te a budˇklidnej
 
Suzie
04.06.11
15:35
Reg. před 2016

ahoj Jupixi
včera jsem tak moc s tebou cítila a proto má odpoveď byla blesková a neúplná.Uvedomila sem si,že když napíšu více,muže ti to pomoctj ješte víc.Markétino briško jako symbol chápu tak,že všechno má svuj čas,musí dozrávat postupne,tak jak díte v matčinom lune má svuj čas.Když se preneseš spátky do snu a spomeneš si v kolikátém mesíci asi byla,máš odpoveď.Její paruka a pomalování symbolizuje jak moc by to taky chtela,ale ví se ovládat,čili maskovat.No a ta príroda kolem,zahrada,slunce,to jsou taky moc pozitivní symboly ,ale i tu platí že jak zaseješ,tak sežneš.Všude,kde je puda,zahrada,pole - tam je zapotrebí pracovat... a slunce ti ríka,že je nejvyšší čas,protože je hodinu pred západem. Hodne moc ti držím palce,nenech slunce zapadnout,zasej semínka a tam kde je láska bude slunce a taky úroda. verím,že budete oba šťastní papa
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Karta dne
Na každý den jiná karta a jiná věštba.
více...
Tarotový výklad vztahu
Pokud máte podezření, že se ve vztahu věci mají jinak, než navenek vypadají. Novinka!
více...
Rodina podle zvěrokruhu
Vlastnosti znamení ve vztahu k rodině i přátelům.
více...
Biorytmus
Online výpočet vašeho osobního biorytmu.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)