English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Karta dne
Na každý den jiná karta a jiná věštba.
více...
Roviny vztahu
Praktický výklad, který prozradí budoucnost vztahu a jak ve vztahu ideálně pokračovat.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Démon, vrah a růžové stromy

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

Démon, vrah a růžové stromy

Pugginka
21.05.17
00:37
Nereg.

IP: 90.176.81.*
zdálo se mi pár snů, vůbec nevím co znamenají, ale je tam jakási spojitost, nevíte co se mi ty sny snaží říct? nebo co znamenají? co bych měla dělat? Omlouvám se za pravopis
1)zdálo se mi že jsem potkala svého strážneho anděla (ze začátku jsem si to myslela), ale začal mi ubližovat, byla jsem od krve, a byla tam spousta krve, říkal at ho poslouchám, a ad se nehýbu, snažila jsem se bránit, i když jsem nevěděla jak utéct, chtěla jsem mu toho tolik říct, svěřit se, povídat si, ale pak jsem potichu začala přemýšlet proč to dělá, potom jsem se sebe zeptala kdo je to, byla jsem smutná, ale pořád mluvil to samé, že jsem se nemohla zeptat kdo to je, a proč mi to všechno dělá, Moc si toho nepamatuju, ale vím že to bylo v bílé obří místnosti.Poté jsem se spocená a vystrašená zbudila.

2) Byla jsem někde ve snu, viděla jsem vraha s nadlidskýmí dlouhými a mohutnými rukami, které připomínali chapadla, jak stál vedle mrtvoly, bylo mi jasné co udělal,všiml si mě, a začal mě pronásledovat, chtěl mě zabít, ale já se nedala a chtěla jsem utéct, a hledat místo kde mě nenajde, utíkala jsem kam jsem mohla, byla jsem nervozní, a neklidná z toho že se za mnou objeví a zabije mě.Při hledání místa, ve kterém mě nenajde, jsem měla potřebu "prohlížet" si různé místa, a obdivovat místní krásu. Kdykoli kdy byl blízko mě, najela jsem na "nastavení" a dala křížek v rohu, abych se mohla objevit na jiném místě,ale vždy mě našel, a vražedným pohledem s pomalými kroky si pro mě přicházel. povedlo se objevit na jiném místě ale 2x, objevila jsem se na jiném místě, tam byl "portál", vlezla jsem tam,a objevila svoje místo které jsem hledala, obdivovala jsem krásu květin, a celého kouzelného prostředí, myslela jsem že jsem v bezpečí, ale objevil se, a šel si pro mě, byla jsem ještě více nervozní a neklidná, najela na nastavení, chtěla dát křížek ale nešlo to. zbudila jsem se spocená a vystrašená, určitě mě zabil.

3)jelikož jsem poslední dobou více smutnější, a nevěděla jak usnout, tak jsem si vytvořila místo svých představ, byly tam takové rovné cestičky, s višnovými a růžovýmí stromi na stranách s lavičkami, šla jsem si tam sednout, seděla jsem tam smutná, a začala tam brečet, což mě rozbrečelo i v posteli, přicházelo tam 5 neznámých lidí, byli to přátelé, sedli si na lavičku, objali mě, a já jím něco málo řekla, ale nestihla jsem všechno, potom odešli, i když jsem nechtěla. bylo to moc živé, a taky jsem tam byla asi něco málo kolem minuty

4) bylo to stejné jako u 3) , seděla jsem na lavičce, byla tam kamarádka připomínající kamarádku ze školy, ale kratší. Působila klidně jako u 3) , ale méně, bylo to taky kratší.
 
Dracizena
05.06.17
17:10
Nereg.

IP: 92.62.225.*
UGINKA... sen 1. ano, potkala jsi svého Strážného Anděla... ale ON tě stráží celý Tvůj život, takže nejde o potkání, jen se Ti přišel už konečně ukázat a dnes zatím skrze sen... ale za určitou dobu ho uvidíš i vnitřním viděním a uslyšíš v hlavě... ON Ti neubližoval, jen Ti pouštěl žilou, aby z těla odtekla toxicky nemocná krev... Andělé nás i takto léčí, že se třeba řízneš a myslíš si, že je to Tvou nešikovností... ale ne, to Tvůj Anděl si i takto čistí Tvé tělo... Ano, řekni mu o sobě vše, ale jdi ven a mluv do nebe a také do hvězdiček... ON Tě bude lépe slyšet... sama časem poznáš, o čem Ti právě píši... držím palce... na další sny nemám čas... ahojky...
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Cikánská Magická sedmička
Výklad budoucnosti pomocí cikánských karet. Novinka!
více...
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)