English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Zvířecí horoskop
Znalost astrologického znamení vašeho mazlíčka vám pomůže porozumět jeho osobnosti.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska



Lépe než nenávidět a mstít se, je zapomenout a milovat znovu.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Zvládnu své povinnosti s klidem a včas. ”


Myšlenky moudrých

La Bruyere

Jakkoli je člověk v lásce citlivý, odpouští v ní více poklesků než v přátelství.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Cviceni vule a soustredenosti

Kouzla a magie
I ten, kdo věří na čáry a kouzla dostal od nás místo se "rozepsat". Proto neváhejte a svěřte se se vším, co vás tíží v oblastech magie, ať už černé nebo bílé.

« zpět \ Přidat komentář

Cviceni vule a soustredenosti

Ten jehož jméno nesmíte vyslovit
30.07.11
16:37
Nereg.

IP: 90.179.18.*
Zdravim potreboval bych poradit jak muze clovek zvysit vuli a soustredenost no a take by se mi hodila rozhodnost. Takze neznate nejake cviceni. Zjistil jsem totiz ze mi mysl utika z reality je to spatne no vposledni dobe uz to nejak ovladam ale chtel bych to zdokonalit ;) . Moje vule je take nic moc a rozhodnost taky spatna a zrovna jsou to takove dulezite vlastnosti. Takze predem dekuji za rady doufamm ze jich bude dost
 
meel
01.08.11
11:10
Reg. před 2016

V první řadě je potřeba zbavit se věcí na kterých jsi závislí. To můžou být cigarety, alkohol, ae také televize nebo hry.. To jsou věci, které hodně vůli snižují, dále je třeba aby jsi si šel zatím co chceš, k tomu je dobrý vědět co chceš.

Pokud jde o soustředění, jde o to zůstat zde a nebýt zbytečně v mysli. Na rozjímání není nic špatného, ae pokud k ní důvod není, snižuje zbytečně pozornost. Čím více má tvůj mozek pocit, že je pro Tebe pozornost důležitá, tím déle vydržíš být soustředěný..
 
Ten jehož jméno nesmíte vyslovit
01.08.11
21:23
Nereg.

IP: 90.179.18.*
Aha takze soustredenost jsem podobne zesiloval a asi je to fakt uciny protoze se mi po roce zlepsila celkem o hodne ale jeste naky vypadky mam a to me znepokojuje ;) . Takze tu soustredenost nak dopiluju jeste :P jo ale treba zastavit myslenky mi zas velkej problem moc nedela. No ted kte vuli zavislej na nicem vposledni dobe nejsu (naposled pred pul rokem na jedne hre, ale ne zas uplne :D ) takze by vtomto nemel byt problem ale nejspis je vtom ze si nedokazu urcit cil nejspise prave kvuli te nerozhodnosti takze bych byl rad kdyby nekdo napsal jak na to. Jak si mam rychle dobre urcit cil :/ jinak dekuji za rady ;)
 
meel
02.08.11
09:38
Reg. před 2016

cíl si nemůžeš určit ihned.. a když, tak nikoliv dobře.. nikdo rozhodný nemá v životě jeden cíl a ani víc částečných cílů za sebou.. Je to spíše otázka filozofie nebo víry.. Jde spíš o to najít důvod, proč věci dělat; dostatečný důvod, aby Ti dodal dostatečnou sílu.. možnosti chovat se podle dané filozofie pak přicházejí sami.. cíl totiž není dobré určit.. ideální je ho zkrátka přijmout, když je Ti osudem nabízen.. Je to jednoduší a jednoduché věci jsou nejsilnější..

Rozjímej o tom v co vlastně věříš.. Je to snad věda? bůh? milosrdenství? láska? síla hudby nebo cokoliv jiného co by Tě naplňovalo.. Všechno vede do stejného města.. a proto si zvol podle sebe.. Není to otázka volby jako takové, už jsi si dávno vybral.. jen si to neuvědomuješ, proto že se podle toho nechováš..
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Magická koule
Pokud potřebujete okamžitou ANO/NE odpověď, zeptejte se magické koule.
více...
Horoskopy na 2024
Jak si na tom budou stát všechna znamení v roce 2024?
více...
Kalkulačka lásky
Výpočet vztahu podle jmen dvou zamilovaných osob. Novinka!
více...
Kalkulačka lásky
Výpočet vztahu podle jmen dvou zamilovaných osob. Novinka!
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)