English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Keltský kříž
Oblíbený způsob, kdy tarot odpovídá deset otázek.
více...
Čínský horoskop
Čínská astrologie rozeznává 5 živlů, každý s jeho vlastním významem.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Nevěřte všemu, co se říká, prověřte si vše vlastní zkušeností. Buďte sami sobě lucernou na cestě.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Podaří se mi zapomenout a minulost mě nedostihne. ”


Myšlenky moudrých

Carlyle

Staňte se čestným člověkem a můžete si být jisti, že na světě je o jednoho darebáka méně.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Co to má být? :) Je toho trochu víc....... ...

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

Co to má být? :) Je toho trochu víc....... prosím

trdulka
25.03.19
12:54
Reg.25.1.17

Dobrý den, prosím někoho s výkladem snů...

1sen: Měla jsem narozeniny (slavila jsem je venku, a chystala s nějakou kamarádkou) ale nikdo na ně nedošel, asi tak 10kamarádek, co bylo pozvaných, protože prej proto jak se chovám... (cítila jsem z toho spiknutí proti mé osobě) , pak ale došla jedna jiná kamarádka, a řekla mi, že to říkají proto, protože jde vidět, že to jsou povrchní vztahy, celej sen, jsem měla v ruce krabicu s dortem, pak jsem ji otevřela, že dám dort té kamarádce, dort byl nakrájený, modro žlutý uvnitř, a kousky byly různě rozloženy po krabici (ale byly hezké).

2sen: Zdálo se mi, že jsem mlátila svojí mámu (ona mě taky, ale ne tak moc)... ... . to nebylo opravdu moc příjemné. A potom se mi zdál podobný sen, kde mlátím jednu bývalou kamarádku, u toho seděl můj bývalý přítel, a koukal se na to (přítel a ta kamarádka se spolu hojně baví) kamarádka na sobě měla plavky.

3sen: Zdálo se mi, že jsem zažívala úžasné spojení s jedním mužem (toho muže jsem v životě viděla asi 3x) ale ten vztah, co jsme spolu v tom snu měli, byl nádherný, takový čistý, a jako by jsme měli spojené duše, v tom snu jsme vedle sebe leželi... Potom z ničeho nic, mě začala honit parta mužů, oblečených v černém, a já se jim schovala, potom mi někdo řekl, že jestli se neukážu, bude za to potrestaný ten muž. Nakonec jsem místo lustru viděla viset tasemnici. (celý sen byl v divadle, krásném zlato červeném divadle).

4sen: A poslední sen se mi zdál, že jsme s kamarádkou jely v autě, ona řídila, a já najednou vyskočila, protože jsem si musela vyfotit nádherné červánky, fotka se mi boužel nepovedla, ale červánky byly opravdu krásné, ještě jsem v tom snu vyděla vysoký topol, potom jsem nasedla do toho auta já sama, a jela pryč...

Prosím kohokoliv o pomoc s výkladem snu, budu moc ráda za každou odpověď, děkuji, a přeji krásný den...
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Tarotový výklad vztahu
Pokud máte podezření, že se ve vztahu věci mají jinak, než navenek vypadají. Novinka!
více...
Andělské karty
Toužíte o komunikaci s anděly? Vytáhněte si andělskou kartu!
více...
Metoda zvaná "7 dní"
Výklad na nejbližších 7 dní pomocí hracích karet.
více...
Sedmikráska
Miluje Vás... Ano či ne?
Zeptejte se sedmikrásek...
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)