English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Cikánský výklad Kříž
Klasická věštba pomocí cikánských karet.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner17.04.24 / ALENA v Láska
Má cenu o vztah bojovat02.04.24 / Luzius v Praktické věštění
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny



Lidé touží po nesmrtelnosti, a přitom mnohdy nevědí, co mají dělat, když v neděli odpoledne prší.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Získat peníze mi půjde snadněji. ”


Myšlenky moudrých

Deschamps

Přátelé jsou příbuzní, které si člověk vybírá sám.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "Co to má být? :) Je toho trochu víc....... prosím ".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

Co to má být? :) Je toho trochu víc....... prosím

trdulka
25.03.19
12:54
Reg.25.1.17

Dobrý den, prosím někoho s výkladem snů...

1sen: Měla jsem narozeniny (slavila jsem je venku, a chystala s nějakou kamarádkou) ale nikdo na ně nedošel, asi tak 10kamarádek, co bylo pozvaných, protože prej proto jak se chovám... (cítila jsem z toho spiknutí proti mé osobě) , pak ale došla jedna jiná kamarádka, a řekla mi, že to říkají proto, protože jde vidět, že to jsou povrchní vztahy, celej sen, jsem měla v ruce krabicu s dortem, pak jsem ji otevřela, že dám dort té kamarádce, dort byl nakrájený, modro žlutý uvnitř, a kousky byly různě rozloženy po krabici (ale byly hezké).

2sen: Zdálo se mi, že jsem mlátila svojí mámu (ona mě taky, ale ne tak moc)... ... . to nebylo opravdu moc příjemné. A potom se mi zdál podobný sen, kde mlátím jednu bývalou kamarádku, u toho seděl můj bývalý přítel, a koukal se na to (přítel a ta kamarádka se spolu hojně baví) kamarádka na sobě měla plavky.

3sen: Zdálo se mi, že jsem zažívala úžasné spojení s jedním mužem (toho muže jsem v životě viděla asi 3x) ale ten vztah, co jsme spolu v tom snu měli, byl nádherný, takový čistý, a jako by jsme měli spojené duše, v tom snu jsme vedle sebe leželi... Potom z ničeho nic, mě začala honit parta mužů, oblečených v černém, a já se jim schovala, potom mi někdo řekl, že jestli se neukážu, bude za to potrestaný ten muž. Nakonec jsem místo lustru viděla viset tasemnici. (celý sen byl v divadle, krásném zlato červeném divadle).

4sen: A poslední sen se mi zdál, že jsme s kamarádkou jely v autě, ona řídila, a já najednou vyskočila, protože jsem si musela vyfotit nádherné červánky, fotka se mi boužel nepovedla, ale červánky byly opravdu krásné, ještě jsem v tom snu vyděla vysoký topol, potom jsem nasedla do toho auta já sama, a jela pryč...

Prosím kohokoliv o pomoc s výkladem snu, budu moc ráda za každou odpověď, děkuji, a přeji krásný den...
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)