English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Roviny vztahu
Praktický výklad, který prozradí budoucnost vztahu a jak ve vztahu ideálně pokračovat.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

co to je???,

Kouzla a magie
I ten, kdo věří na čáry a kouzla dostal od nás místo se "rozepsat". Proto neváhejte a svěřte se se vším, co vás tíží v oblastech magie, ať už černé nebo bílé.

« zpět \ Přidat komentář

co to je???,

Petradfds
15.06.11
20:49
Nereg.

IP: 89.203.143.*
dobře poslední dobou mi drbe, mám pocit, že si rozumím s věcma na elektriku, bude to znít divně, ale jako by se to odvíjelo od emocí. Např. něco mě rozhodí a např. zničehonic vypadne signál, pvně v klidu, ale stalo dse mi to víckrát a někdy je to i naopak. A poslední dobou mám divné sny. Zdá se mi nějaká blbost a na druý den je prostě něco co se s tím propojuje, např. zdálo se mi, že si kupuje v zlatnictví řetízek a druhý den slyším jak mamča říká, jak si byla koupit přívěsek c otji pad do oka, nebo zdá se mi že jsem na pláži a najednou tam potkám ludia o kterých vůbec nepřemýšlím a druhý den se stane neco co s něma souvisí (např. supl). A nevíte jak zjistit minulý život. Mám pocit, že jsem asi nějak bloklá co se týče hledání lásky a celkově zamilovanosti, jako kdybych se něčeho bála a na něco čekala (jsem dost naivní co )
 
dračizena
16.06.11
02:56
Nereg.

IP: 88.208.100.*
Ahoj, napiš meil... vím co na Tebe čeká za branou Tebou nepoznanou a je třeba se s tím seznámit, aby ses nebála toho neviditelna... páá
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Numerologický výpočet aury
Aura je energie, která obklopuje každého z nás. Novinka!
více...
Koláček štěstí
Nechte se inspirovat tajemnou věštbou z koláčku.
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)