English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 18.4.2024
Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 18.4.2024
Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav.
Keltský kříž
Oblíbený způsob, kdy tarot odpovídá deset otázek.
více...
Karty Archandělů
Kam směřujete a jaký je celkový pohled na váš osud?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Nikoho nepotkáváme jen tak náhodou. Naše cesty se protínají z nějakého důvodu.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Má mysl je soustředěná a produktivní. ”


Myšlenky moudrých

Seneca

Šťastný není ten, kdo se druhým zdá, šťastný je ten, kdo se sám pokládá za šťastného.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Co mám dělat ?

Láska
Znáte nějaká kouzla, pomocí nichž lze očarovat milovanou osobu? Pak právě na vaše zkušenosti a rady všichni čekáme.

« zpět \ Přidat komentář

Co mám dělat ?

Liidynka
13.09.11
12:59
Reg. před 2016

Dobrý den, jsem tři roky ve vztahu, který mě přestává naplňovat, přítel je zahloubaný jen do práce, všem dává přednost, jen mě ignoruje, každému vyhoví a se mnou se pře, nezastane se mě, má náš vztah nějakou cenu dál udržovat ? Já - 10.12.1966, on 2.9.1971. Předem děkuji za radu
 
Viktoria24
13.09.11
13:46
Reg. před 2016

Zdravím,nejsem kartářka ani numerolog,ale můžu napsat,jak bych to řešila já. Ukončila bych vztah,protože to podle mě nemá budoucnost. Chlap,který miluje ženu,se přece má chovat jinak... neignorovat,nehádat se... atd. A život je moc krátký na to,aby se zůstávalo ve vztahu,který už nefunguje. Takže já bych šla o dům dál. Co když v tom dalším domě bydlí někdo,kdo by si vás zasloužil? A kdo by si vás vážil? A pro koho byste VY byla na prvním místě... Ale je to jen můj názor. Přeji hodně štěstí. Viktoria
 
Merit
13.09.11
21:29
Reg. před 2016

Liindynka, jestli chces vestit, nesmirovala jsem, ale presun si svuj prispevek do "online vesteni", mozna to tam uz je, nehledala jsem :-)

mej se tak, jak potrebujes :-)
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Čerstvá láska
Výklad pro začínající vztahy. Například, zda pokračovat ve vztahu s osobou, které jste ublížili.
více...
Andělská pošta
Napište dopis andělům.
Novinka!
více...
Milování podle znamení
Krátké postřehy o znamení zvěrokruhu.
více...
Minulý život
Výpočetní metoda pro zjištění vašeho minulého života.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)