English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Archandělé
Podrobný přehled dvanácti Archandělů a jejich duchovních paprsků.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner17.04.24 / ALENA v Láska
Má cenu o vztah bojovat02.04.24 / Luzius v Praktické věštění
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny



Lidé touží po nesmrtelnosti, a přitom mnohdy nevědí, co mají dělat, když v neděli odpoledne prší.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Získat peníze mi půjde snadněji. ”


Myšlenky moudrých

Sartre

Být člověkem znamená snažit se být bohem.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Co je po životě

Kouzla a magie
I ten, kdo věří na čáry a kouzla dostal od nás místo se "rozepsat". Proto neváhejte a svěřte se se vším, co vás tíží v oblastech magie, ať už černé nebo bílé.

« zpět \ Přidat komentář

Co je po životě

kapin
23.06.14
21:42
Reg. před 2016

Zdravím napsal jsem sem jen kvůli tomu co si myslíte že je po životě.
přestavte si jak se pomalu probouzíte za příjemné hudby jen se posadíte a vidíte rozkvetlou louku krásných pozoruhodných květin a zvířat která jste doposud neviděli a jen uvidíte na nebi velký vznášejicí hrad který jste neviděli. a jak zahleděně na ten hrad budete koukat objeví se u vás osoba kterou jste nikdy neviděli ale bude se vám zdát že jí znáte celý život ANO jeto váš Anděl který vás seznámí z nebem kde potkáte své předki (lidi nebojte se smrti všichni příjdeme do Nebe) Napište co si otom myslíte
 
KILLMAN
24.06.14
14:53
Reg. před 2016

Jen dakší život, aznova a znova.

Nebe nečekej, jediné nebe kterého se můžeš dočkat je to, které si uděláš.
 
Dracizena
24.06.14
22:36
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Ano, lidstvo se sune z budoucna do historie a historie se sune v podobě duchovního hadu do budoucna... Kdo v sobě nese zájem o duchovno, v budoucnu už žil a jdeme hezky žít do historie a opravovat ji...
A proto dnes mnozí zrají do vědění a to proto, aby v té historii obstál a vyciťoval, co na něj číhá za rohem a nepřišel o hlavu, jako v předešlém toku zrcadleného...
 
Dracizena
24.06.14
22:40
Nereg.

IP: 213.151.77.*
ale mnozí budou tento svůj život ještě opakovat v jiném zrcadlení. Záleží, kdo a jak splnil svou životní úlohu...
 
kapin
25.06.14
19:40
Reg. před 2016

Ano stim souhlasím ale stejně si myslím že něco jako Nebe je. abych se vám pčiznal jemi 16 let duchovný žívot spíž vyvin sem dá se říct opravdu zdatní je možne že díki mé nemoci co sem prodělal sem tak praktický znám velký kus duchovna ale strašně se těším co mně čeká dál a prosím dracizena pověz mi prosim víc
 
Dracizena
25.06.14
21:26
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Zdravím Kapine... je dobře, že v tomto choulostivém období/pubert./ máš zájem, co je na té druhé straně... O to lépe se Ti bude vnímání otvírat, a až jednou budeš slyšet v hlavě odpovědi, na které se dnes ptáš... říká se tomu, vnitřní slyšení...
Já na tom byla podobně a dnes jsem zásobárna všech možných informací...

Ještě k tomu Tvému tématu, co je po životě...
Kdo si myslí, že život má jen jeden a pak už není nic, je třeba aby si uvědomil, že každá rostlinka vyvrhne semínka a jen proto, aby v dalším roce se opět narodila...
A to samé s naší energií dělá lidská Duše a Duch... jaký život vedeme, taková semínka se v nás vypěstují a do této zóny/časoprostoru/ se v dalším životě rodíme...
A kdo dnes nadává, že má špatný život, to znamená, že se v minulém životě nestaral o své vnitřní tělo a tělesné ográny si nechal pokazit...
Proto se dnes máme starat o své nitro tak, jako se staráme
o zevnějšek...
 
mion
25.06.14
21:28
Nereg.

IP: 94.230.150.*
Jak já bych si přála,aby NEBE s hudbou a loukou opravdu bylo... ,ale moc se bojím,že nás čeká jen tma a NICOTA... brrrr-něco jako narkoza(nic si nepamatuju-prostě nic a kdybych se z ní neprobrala,tak jsem nic nevěděla... )nějak tak si představuju smrt,ale bylo by krásný se jednou sejít s babičkama,dědečkama,láskama, atd.
 
Dracizena
26.06.14
17:39
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Až se Ti otevře vnímání, pak budeš vnímat i tu druhou stranu a neboj, budeš jednou slyšet a vidět, co jsi nikdy neslyšela a vnitřním viděním neviděla...
Mně do vnitřního vidění přicházejí zemřelí a s krásnými děkovnými úsměvy...
Andělé zemřelých umí srdečně poděkovat tomu, kdo zdravě odvádí lidské dušičky.

Dnes se otáčí s lidstvem časoprostor, podobně, jako přesýpací hodiny.
Přichází čas vědění, nejenom znání...
Mion, držím palce... aby Tě vědění dobře obstoupilo... ♥♥♥
 
kapin
26.06.14
19:53
Reg. před 2016

Dracizena sem velmi rád že mi odepisuješ ale kdiš sem nad tom dloumal a pak jsem si spomněl na klinickou smrt tam přece popisují mnozí nebe schvalně se na to koukněte a jo Dracizena prosimte takze je mozní že se narodim dejme tomu ve středověku ?

 

Dracizena
26.06.14
21:53
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Kapin... každý se rodíme všude a hlavně, podle potřeby své Duše.
Každý odžitý život vyrobí své Duši určitou energii a v určité aurické barvě a Tvá Duše si ty energie skládá, jako schůdky, po kterých bude stoupat zase nový druh člověčích bytostí, ale až za dlouhý věk...
I my takto vznikli, že jiné bytosti vyhmotnili svým žitím energie, které se staly úrodnou půdou pro vznik dnešního lidského druhu... a toto je nekonečná vývojová cesta... mi shůry diktují, nevymýšlím si...
Ale promlouvej do hvězd a žádej, aby Ti shůry odpověděli třeba skrze sny a dočkáš se. Mnozí mají sny z prostředí historie a lidé netuší, že sen jim ukazuje, kde žili, nebo s jakým zvířetem přišli do kontaktu a do Duše se vsadilo trauma a proto dnes si lidé musí čistit, hlavně strach atd.
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Andělská pošta
Napište dopis andělům.
Novinka!
více...
Cikánský výklad Kříž
Klasická věštba pomocí cikánských karet.
více...
Vrba přání
Vyřčené přání je napůl uskutečněné přání... Novinka!
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)