English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je sobota, 27.4.2024
Svátek slaví Jaroslav, zítra Vlastislav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 27.4.2024
Svátek slaví Jaroslav, zítra Vlastislav.
Roviny vztahu
Praktický výklad, který prozradí budoucnost vztahu a jak ve vztahu ideálně pokračovat.
více...
Andělská pošta
Napište dopis andělům.
Novinka!
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

ČÍSLO 666 !!!

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

ČÍSLO 666 !!!

Eva K.
03.11.17
15:21
Nereg.

IP: 185.52.172.*
Dobrý den, dnes se mi stalo taková podivná věc - při placení v hypermarketu vyšla na kase částka "666, 66" tedy Ďáblovo číslo a já nemám ponětí co to pro mě znamená. Mám strach, že mě teď bude Ďábel pronásledovat a proádět mi krutosti. Už mám podbně krutou zkušenost s rozbitým srcadlem - rozbila jsem jsem ho v práci na WC a za nedlouho se mi v práci začaly dít děsivé věci, málem se o práci přišla a to jsem se se zoufale pokoušela provádět různé rituály a tak - trochu to zmírnilo následky, takže mé urpení trvalo pouze 7 měsíců nikoliv let i tak mám z podobného prokletí strach a chtěla bych vědět co to znamená, když se člověku takto nečekat zjeví číslo 666, které ještě je všemmu "musí zaplatit". Skutečně jsem na tu částku zírala v šoku a nechybělo málo a bylo tam 666,666
Děkuji předem za odpověď
Eva K.
 
Dracizena
10.11.17
19:57
Nereg.

IP: 185.64.40.*
Co zmatkuješ Evičko... lidský svět je zhmotněn z čísel a v obchodech čísla skáčou, JAK NAKOUPÍŠ... Máš strach ze šestek? Ty jsi pobožná, že této hlouposti věříš? A když věříš, neměj strach z čísel, ale sama ze sebe... ze svého strachu, ano, ten člověka umí dostat i na kolena, do úrazu a pod... Máš strach z Ďábla? Víš proč? protože je tato energie v Tobě... je to živá energie v barvě RUDÉ a to je KREV... a kdo pění svou krev, je vzteklý a proto se mu říká, že je v něm Ďábel... Když máš strach z Ďábla, nech si vyšetřit svou krev, její obraz... Lidé za věk pojmenovali mnoho energií, které jsou pohonem pro lidská těla... Tobě kasa ukázala 5x 6 =30 a třicítka je číslice andělská... Vede člověka do změny ve všech životních směrech... Já mám životní číslo 30 a trojka s nulou mi přinesla štěstí... Jaké máš Ty číslo životní? To je důležité... A Tvých pět šestek, je jako výhra v loterii... Šestkové energie člověka i čistí... každá číselná energie je živá a živější, jak sám člověk... Ano, je to informace, blíží se k Tobě Anděl zemitých energií... nauč se modlit, ale světelně, ne pobožně... držím palce v Tvém duchovním růstu... a ničeho se neboj, jen sebe, pokud jsi zlá a nebo jiných zlých lidí... to v nich je ten pohádkový Ďábel inkviziční...
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Andělská pošta
Napište dopis andělům.
Novinka!
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Cyklický horoskop
Vliv přírody na osobnost podle cyklického horoskopu.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)