English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 18.4.2024
Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 18.4.2024
Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav.
Magická koule
Pokud potřebujete okamžitou ANO/NE odpověď, zeptejte se magické koule.
více...
Andělská inspirace
Hledejte novou inspiraci ve vzkazech andělů.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Nikoho nepotkáváme jen tak náhodou. Naše cesty se protínají z nějakého důvodu.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Má mysl je soustředěná a produktivní. ”


Myšlenky moudrých

Mauriac

Člověk se nesmí pokoušet vstoupit do života druhých proti jejich přání.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

černá magie

Kouzla a magie
I ten, kdo věří na čáry a kouzla dostal od nás místo se "rozepsat". Proto neváhejte a svěřte se se vším, co vás tíží v oblastech magie, ať už černé nebo bílé.

« zpět \ Přidat komentář

černá magie

Angelikamal
16.03.11
22:39
Nereg.

IP: .*
Dobrý den chtěla bych se zeptat co se může stát když si budu při půlnočním rituálu přát něco zlého nebo něco ve vlastní prospěch a jak by takovej rytuál měl správně proběhnout.
Děkuji
 
Merit
17.03.11
02:15
Reg. před 2016

ahoj :-)
nevim kolik ti je let, pac pitomosti clovek dela vetsinou, kdyz je mladouckej a taky jsem je delala.. ja blbla ohledne lasky :-)

kde je hranice mezi bilou a cernou magii?.. tezko rict, protoze to co pro tebe (ci nekoho jinyho) muze bejt bile, je pro nekoho cerne (neprinese mu to nic dobreho)..

muze se stat, ze se ti ty naky veci povedou, neco vysles, neco na nekoho privolas, zpatky dostanes odvetu.. vetsinou vysles k nekomu kopanec a ty dostanes nazpatek ranu sekyrou do zad..

jenom ti chci napsat, aby jsi vse zvazila.. jestli je to nutne? proc?

kdyz jsem si hrala s laskou :-).. holka zlata.. je to o tom treba, ze dotycneho na chvilku mas.. je tvym bozskym.. pak prijde naka darda, ktera ti vyrazi dech.. a prijde krutej rozchod..co na cloveku zanecha sramy..

na tvem miste bych si tyto veci rozmyslela.. neni radno si s tim hrat, ale pokud to tvoje duse ma zazit? nevim.. ja jsem si tim prosla, byla to pro me cesta k Bohu.. vybrala jsem si svetlo..
mela jsem kliku, pomohli mi z toho vseho znami, kteri se za me a za moji kamaradku pomodlili, protoze jsme na to nemely my dve silu..
to vis, bylo nam 15let :-), telata :-), u nohou nam lezel celej svet..
opatruj se :-)

ber moji radu s nadhledem, nenutim te.. jenom mam o lidi potom obavy, ale vybrat si musis jenom ty sama.. za tohle se draze plati. :-(

mej se krasne :-)
 
Angelikamal
17.03.11
10:51
Nereg.

IP: .*
Děkuji Meret za rady ale já potřebuji vědět jestly je bezpečné si při rituálu přát populariu a peníze nebo něco jiného pro vlasní prospěch. chci to vědět abych se vžditak mohla připravyt lépe na následky které tím ponesu sice dělám víc bílé magie než černé ale tynhle rituál chci provést lákámě ta ohromná síla a chci ji alepoň jednou ochutnat a na kopance a sekyry do zat jsemzvyklá.
 
Merit
17.03.11
16:36
Reg. před 2016

nevim jestli se to da nekde stahnout.. kazda mince ma dve strany, byl to dokument madonny.. ja cumela co ze sebe ta baba pustila (ja jsem jeji obdivovatelka).. jak ti to vezme kus tebe, tvoji identity..
neni lehky to unest.. ztratis soukromi.. cim vice humbuku kolem tech osob, tim vic desek se treba proda atp..

pa a mej se krasne :-)
 
Angelikamal
17.03.11
17:49
Nereg.

IP: .*
to mě nevadí víš chtěla byhch bej fotomodelka takže by sposta lidí znala mou tváž ale jméno ne
 
manon
16.04.11
18:45
Nereg.

IP: .*
ahoj sem manon a chci se zeptat jak bich mohl pomoc kamaradce hcces se zbavid pritele a nevijak jesli mi muzete pomoc tak se prosim vozvjete budu cekad navasi pomoc
 
Angelikamal
17.04.11
13:32
Nereg.

IP: .*
Na tohle je velice jednodochá pomoc.
A nemusí být vůbec spojena s černou magii stačí tomu přítely do očí říct že ho nechce že není štasná nic víc a že by to neklapalo.
Nebo jstly to chceš ty udělat tak je zapotřebíaby si myslel že spolu chodíte a potom mu řekla že ho nechce.
Samozřejmě tohle jenom tehdy pokut se umíš prád. A ona jestly se nebojí mu dát na jevo svoji nechuť k němu.
Jinak vám pomoc nemůžu a hlevně né černou magii samozřejmě tu jsou rituály který by vám pomohly ale to téhle svéfi já nědělám a ani černou magii zrovna neprovádím.
Protože i s magií jdou pravydla které se vám vrátí trojnásobně.je tu možnos po stánce bílé magie jaká by vám možná pomohla ale ta možnost je ta že vy samy musíte provést rituál a při něm usilovně myslet na svoje přání.
je to rituál půlnoční
Výc vám nepomohu .

Buť požehnán
 

alnixa
26.04.11
20:11
Reg. před 2016

s černou magyjí si nezahrávej mohla bys při tom zemřít a přivodit na svět černé mágy a ty bis se nemohla dostat do pokoje a přivodit všem blíským neštěstí
 
Angelikamal
27.04.11
12:39
Nereg.

IP: .*
Jen klid s černou magií si nezahrávám vím jaké je při tom nebezpečí a popravdě řečeno jsem chtěla vědět jaký mají na černou magii názor ostatní a co za ni ještě považujou.
 
JayCz
22.09.11
09:22
Nereg.

IP: 213.192.25.*
Pro Angelikamal : Ahoj prosim te napis mi na cipis.t@seznam.cz (email)...
potrebuju se te na neco zeptat.
 
Vilma
01.10.11
14:27
Reg. před 2016

Mám vážné finanční problémy a hledám pomoc,kde to jen jde. Díky těžké situaci se i klepu strachy a když to takhle půjde dál, může mě i skolit infarkt. Vím ale, že magie je v podstatě jen jedna a mezi černou a bílou je jen nepatrná hranice. Dluhy mi už přerůstají hlavu, zkusila jsem různé možnosti přivýdělku nemagickými způsoby, ale vše vyšlo naprázdno a ještě víc jsem se zadlužila. Prosím, poraďte mi.
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Karta dne
Na každý den jiná karta a jiná věštba.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Měsíční horoskop
Jaký má vliv na náš osud fáze měsíce v době našeho narození a jaký každý den?
více...
Minulý život
Výpočetní metoda pro zjištění vašeho minulého života.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)