English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je středa, 24.4.2024
Svátek slaví Jiří, zítra Marek.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je středa, 24.4.2024
Svátek slaví Jiří, zítra Marek.
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Milování podle znamení
Krátké postřehy o znamení zvěrokruhu.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

čeká mě láska?

Láska
Znáte nějaká kouzla, pomocí nichž lze očarovat milovanou osobu? Pak právě na vaše zkušenosti a rady všichni čekáme.

« zpět \ Přidat komentář

čeká mě láska?

Jiři
03.03.14
08:55
Reg. před 2016

Prosím, můžete mi někdo vyložit, zda mě čeká láska? vztah, který mi chybí? Nechci uvěřit, že vztah je jen o ponižování, využívání, chladu a manipulaci?!? Nečekám zázrak, ale spravedlnost ano.
 
Jiři
03.03.14
09:05
Reg. před 2016

jsem nar.31.10.1966
 
Luis
03.03.14
15:36
Nereg.

IP: 199.119.232.*
Jiri, vzhledem ke dnu tveho narozeni bud velmi opatrny a vse peclive zvazuj. Mozna by pro tebe bylo lepsi zit nejaky cas sam a nepoustet se do zadnych rychlych vztahu. Co je tvoje to k tobe prijde a neboj ,nikdy neni na nic pozde, nic ti neutece.
 
Camie
03.03.14
20:29
Reg. před 2016

... Jiří, co si představuješ pod onou "spravedlností"?
 
Merit
04.03.14
12:39
Reg. před 2016

ahoj Jiri :-) ..
protoze je mi tema lasky blizke, vetsinou, kdyz me to oslovi, neco napisu, kdyz to tak necitim, nereaguju ..

da se poradit z vicero pohledu ..zalezi na tom, v cem se pohybujes, co a jak zijes..

hodila jsem si tvoje narozeni do numero na netu, tu stranku beru jako dost dobrou v tom, ze kdo na sobe chce zapracovat (sebe zmenis, druhe ne, leda tim, ze zmenis sam sebe-svou realitu, sve Nitro atd.)
a je tam uzasny i partnersky horoskop :-) ..
kazdy tam ma i sva negativa, na kterych by mel zapracovat..
tu je link:
(nejde sem vlozit s tim, ze by se na nej kliklo a otevrelo se to samo,musi se to oznacit a otevrit v novem panelu)

numerologie.najdise.c z/numerologicky-rozbor-fo rmular/?narozeni_den=31&narozeni_mesic=10&narozeni_rok=1966#numerologicky-rozbor

uz delsi dobu ziju tim, ze co v Nitru, to okolo me same ..
strach je taky jenom emoce, pokud jsi silna bytost, zhmotnis si sve obavy ..
vic bych ti asi rekla po skypu, ale malo lidi na nej chce..
to by jsi mi tu musel nechat "nickname" .. popovidat si muzeme par minut, nez to sypat tu a stavet na pismenkach .. vidim to jako rychle reseni ..
nekdo to ma tak, ze necha vse bezet, nekdo chce "neco zmenit" :-)
co clovek, to jinej pohled .. nazor :-)
necekas zazrak? Jiri, zazraky se deji :-)) ..

jako zena ti sdelim, ze partner/ka nas nenaplni, ze to stesti, klid a mir na dusi musime, meli bychom nalezt sami v sobe..
jinak nas to zklame, semele .. vztah je o vzajemne ucte ..
o podpore, pritom jsme tu kazdy preci sam za sebe..
prikladam ti jeste video od Eckharta Tolleho ...
hodne mi to dalo i mym blizkym .. toho cloveka mam rada, pro me je to krasna bytost, jemnocitna .. sdilici .. hebkej muzskej :-)
ten uz mnohe vi :-) .. a taky to nemel vubec jednoduchy ..
ale rosteme skrze "to co nas trapi" .. pak se najdeme, sebe sameho a i smysl zivota .. ucime se do posledniho vydechu :-))

youtube.com/watch?v=Gni-0IFuYT8

nic ti nevnucuju, budu rada, kdyz ty najdes tu/toho cloveka ..
co k tobe patri a budete stastni :-) ..
mej se krasne .. tak, jak potrebujes :-) .. pa

 
Luis
04.03.14
16:25
Nereg.

IP: 199.7.156.*
Vidis Merit, o tobe jsem psal, ze mas zdravy usudek. Ono bylo videt, ze ty veci v tom vlaknu jdou z tebe dost tezce a umele , to jen ona to prirozene proziva. Proto nepropadej davovym psychozam, znemoznujes si tim komunikaci se svym vlastnim ochrancem a ten je chytrejsi. Reptiliani jsou na usudku pomali a tezkopadni a jejich city jsou velmi studene. Nerikam ze nejsou schopni citu , jsou ale ty jsou postaveny prevazne na vycitkach svedomi.
Jenom bych chtel dodat ze lide narozeni okolo Haloween to maji generalne velmi tezke (to je i muj pripad) .
Jiri a ty jsi narozen primo na Haloween. Mel ti to nekdo vysvetlit hodne davno ,to ti mohlo pomoci vyvarovat se hodne prusvihu.
Postnuj jsem pro tebe par odkazu ale spletl jsem si vlakno, jsou v diskusi "chci byt upir... ." Jestli umis anglicky, zkus googlovat "born in haloween". Muj syn se mel narodit stejne jako ty a doktori to drzeli jak mohli do dalsiho dne. Cesti doktori, vychovani za bolsevika v ateismu. A spravedlnost fakt necekej, ani omylem.Vyznam pojmu spravedlivost je nutno chapat v daleko sirsim casovem rozmezi.
Pravdepodobne ti chodi na mysl divne sny, jakoby davne vzpominky a protoze jsou nektere neprijemne, potlacujes je. Zkus je rozebrat , jakoby to byly tvoje vlastni vzpominky a pak vyridit.
 
deep.
04.03.14
19:27
Nereg.

IP: 62.65.175.*
Veštiareň sledujem už pomerne dlho ( skôr ako čitateľ , než prispievateľ ) a v kútiku duše som dúfal , že sa tu dočkám aj reptiliánov... ..

Pre Jiřího : Nie som síce na slovo vzatý duchovný guru , ale môžem ti povedať , že poznám pár ľudí narodených okolo halloweenu a nemyslím si , že rad za radom by mali trpké životy... .a naopak poznám mnoho ľudí , ktorí sa cítia podobne , pričom ich dátum narodenia je rôzny.

... .no a taktiež neviem , či má vôbec zmysel hľadať východiská z vážnych problémov na podobných fórach. rady sú tu všelijaké a potom keď sa tým zúfalý človek riadi... .
 

Luis
04.03.14
20:18
Nereg.

IP: 199.119.232.*
A co to je teda ten zde hojne inzerovany drak zac ?
 
Camie
04.03.14
21:25
Reg. před 2016

... Jiří, vykašli se na nějaké věštění. Právě se nacházíš v situaci, kdy si musíš vybrat - buď rezignuješ na jakýkoli vztah, nebo mu půjdeš vstříc. Pokud chceš ještě někoho mít, tak jednej! Pozvi nějakou (nějakýho), po které se už dlouho otáčíš, na kafe. Nikdo Ti nedá jistotu, že je to bude výborný, ale život není o jistotách. Život je prostě pokus a omyl a pokud něco nezkusíš, můžeš si to pak vyčítat. A taky život není o výsledku, je to o tom, jak se k výsledku postavíš.
 
Camie
04.03.14
21:26
Reg. před 2016

... Luisi, fakt to chceš vědět
 
Luis
04.03.14
21:46
Nereg.

IP: 199.119.232.*
To radsi fakt ne. On me jen dojal protoze ja totiz uplne zapomel , jak jsou ti reptiliani zamotani do konspiracnich teorii.
 
Merit
04.03.14
22:05
Reg. před 2016

Luisi .. kratce .. nemusis me chvalit proboha :-D .. ja VIM jaka jsem..nejsem svata .. !:-)

to se tykalo Jiriho, ja mu napsala a tot vse ..
ON si vybere co s tim udela .. udela to, na co MA..
o NEJ mi slo ..

je to jeho zivot .. :-) .. ja ho za nej neziju a nebudu ..
i kdybych se za nekoho sla vymocit, JEMU to nepomuze:-), ale muzu se za nej pomodlit, to ano .. a muzu zmenit svou realitu a videt ho v te sve "s nekym, jak mu je/jim je dobre" :-)
vyslat to jako "vizi" .. zivou :-) .. apod ..


cus :-)


 
Jiři
04.03.14
22:57
Reg. před 2016

Děkuji Vám všem,moc jste mi pomohli, zejména Merit, (krásné video, lépe se to popsat nedá)
 
Merit
04.03.14
23:18
Reg. před 2016

to vis, ja a Laska :-D))))))
kdyby to slo, obejmu te jako "medvediceeeee" :-))) .. ;-)* (ma tvaricku) .. ZIJ :-) pa

 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Milování podle znamení
Krátké postřehy o znamení zvěrokruhu.
více...
Magická koule
Pokud potřebujete okamžitou ANO/NE odpověď, zeptejte se magické koule.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)