English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Tarot na 6 karet
Klasický výklad tarotu na jednoduchou otázku.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Budoucnost ve snu a divné jevy

Kouzla a magie
I ten, kdo věří na čáry a kouzla dostal od nás místo se "rozepsat". Proto neváhejte a svěřte se se vším, co vás tíží v oblastech magie, ať už černé nebo bílé.

« zpět \ Přidat komentář

Budoucnost ve snu a divné jevy

katicek1
09.07.12
11:52
Reg. před 2016

Dobrý den,

SNY

je možné, že bych mohla vidět budoucnost ve snu? Dělo se to mému bývalému příteli, který ve svém snu viděl svojí smrt a do půl roku, také zemřel. Je možné, že mi pak tuto schopnost předal?

Mě se nyní zdají sny, ve kterých mi nechává například má mrtvá babička vzkaz s přesným datem, že si uvědomí, že nás miluje a vrátí se k nám, pak dále mi radí cizí osoby ať dám svému bývalému partnerovi čas, aby si vše uvědomil a vrátil se k nám (mě a našemu nenarozenému miminku) a poslední sen kdy mi má kamarádka a jeho kolegyně říká, že to je jinak, než si přál, ale že v únoru nám, začne hledat dům.

Pár lidí mi radilo, ať počkám do toho data, co jsem měla ve vzkazu od babičky, ale bojím se toho, že to je jen má touha, aby se to stalo, ale pokud by to zase byly mé touhy, tak by si to přála teď hned a ne až od jistého data, dále netoužím po žít v domě, ale můj sen byl vždy mezonet.

ZÁHADNÉ JEVY

Po přítelově smrti se mi začali dít divné věci. Zemřel při autonehodě. Jeho křížek je u silnice, kde rostou jabloně. Záhadné věci.
1. Strom pod kterým je křížek byl obsypaný jablky, ale jablka padala ze stromu na druhé straně až do té doby, dokud jsme se nešli podívat na tu stranu do pole a zjistili jsme, že se hluboko v poli nacházejí kusy auta a vyjeté koleje od osobního automobilu.
2. 2 jablka ze stromu, kde stojí křížem, mi proletěly okolo hlavy, cca 5cm, když projížděl spolujezdec.
3. Nesmyslný odraz jako od odrazky na stromě u křížku.
4. Nahrané video, u kterého se mi postupně objevovali výstřely a zase postupně mizeli - pouze na mém notebooku, na který chodil i on. Od poslední otázky, kdy jsem se zeptala, zda byl sražený a ne že vyletěl z automobilu zadním oknem mi neodpovídá (všechny výstřely zmizel - trefa do černého) - toto viděli i jeho bratr, moje mamka, teta, ...
5. Zvonek u nás doma se rozezvonil v čas jeho smrti přibližně 14 dní po (upozorňuji, že to bylo ve 3:30)
6. Stále mě někdo hladí po nohách - a to jsem dělala já jemu, protože mu to bylo velmi příjemné... .

Je vše toto možné?

 
sny-odpoved
22.10.12
15:41
Nereg.

IP: 78.108.101.*
ano je to mozne...
 
sny-odpoved
22.10.12
15:41
Nereg.

IP: 78.108.101.*
ano je to mozne...
 
sny-odpoved
22.10.12
15:41
Nereg.

IP: 78.108.101.*
ano je to mozne...
 
meel
23.10.12
10:33
Reg. před 2016

katicek: Většiny ty záhadné jevy se dají vysvětlit posttraumatickým stresem.. Myslím, že to není právě to co chceš slyšet.. Já nejsem člověk, který tyto schopnosti popírá.. ale podle toho co vím, to funguje trochu jinak..
Pokud jde o vidění budoucnosti ve snech.. ber to spíš jako předtuchy.. Vidění toho co se opravdu stane je velmi jedinečná schopnost a rozhodně mi nepřijde dědičná, ani přenosná..
V tvém zájmu bych se pro jistotu nechal vyšetřit psychologem..
A asi je odvážné to po tobě žádat.. ale byl bych poctěn vědět více podrobností o těch snech a o tom, co se pak vyplnilo.. pokud to nechceš uveřejňovat, můžeš mi to poslat na mail.. jsem diskrétní člověk..

s pozdravem meel
meell@centrum.cz
 
janajjch
27.10.12
22:06
Nereg.

IP: 78.136.156.*
Je potřeba odvést a očistit duši... poradím ti. Písni na meilík a přidej seznam.cz
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Čerstvá láska
Výklad pro začínající vztahy. Například, zda pokračovat ve vztahu s osobou, které jste ublížili.
více...
Polibky podle znamení
Jakou vášnivou povahu skrývají rty znamení zvěrokruhu?
více...
Ruka Fatimy
Ruka Fatimy ukáže vaši schopnosti a povahu na základě jména či přezdívky.
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)