English: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je sobota, 27.7.2024
Svátek slaví Věroslav, zítra Viktor.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 27.7.2024
Svátek slaví Věroslav, zítra Viktor.
Babka Doňa radí
Odpovědi z karet na nejčastější otázky Novinka!
více...
Představení zvěrokruhu
Hlavní vlastnosti jednotlivých znamení zvěrokruhu.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Kouzlo pro štěstí21.07.24 / Stanicka v Kouzla a magie
Hledám Mistra09.07.24 / Ori Tegmine v Kouzla a magie
Sny o mrtvém psovi07.07.24 / Janna v Sny
Hledám Mistra03.07.24 / Eddie Nunez v Kouzla a magie



Stačí věřit a dosáhnete velkých věcí!
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Budu spát zdravým spánkem a ráno se budu cítit svěží. ”


Myšlenky moudrých

Murphy

Meskimenův zákon: Nikdy není dost času na to, aby se to udělalo dobře. Ale vždycky je dost času na to, aby se to udělalo znovu.
Další myšlenky

Yes or No Tarot Free Reading:
Yes or No Tarot

MeineMagie.de auf Deutsch:
MeineMagie.de



zpět

bojim se a moc

Starosti
Lidské osudy se mnohdy nekonečně proplétají a někdy nevidíme možnosti, které by nás vyvedly ze složitých situací. Pokud vás neuspokojila věštba, můžete se svěřit ostatním čtenářům, protože, jak se často říkává : sdělená bolest - poloviční bolest.

« zpět \ Přidat komentář

bojim se a moc

beny
30.07.10
13:14
Reg.27.1.17

ahoj mám takový problém, minulý týden jsem byla na koupališti skoro každý den a bojím se jestli bych nemohla ve vodě otěhotnět? Měla jsem to 1.7. a mám to pravidelné asi takových 25 dní... ..do dneška nic... ..menstruace se ještě neozvala. Mám velký strach ať nejsem těhotná... ..Na koupališti jsem byla si pouze zaplavat a poblbnout... ... .Nebyla jsem tam s žádným klukem... ... .Ani nic takového... ...

Je mi 14 jsem panna nepoužívám antikoncepci... ... Prosím za odpověď... .Děkuji
 
silbarein
30.07.10
13:58
Nereg.

IP: .*
nie som v tom odborník, ale podľa mňa teda určite nie ;)
nič sa neboj, na tieto veci vplýva veľa aj veľa iných vecí, stres, strava a mnoho iného... :)
 
Maty
30.07.10
15:33
Nereg.

IP: .*
beny, hlavně se uklidni, otěhotnět bys mohla jen tehdy, kdybys měla pohlavní styk s chlapcem (kdy je penis zasunut do pochvy-laicky řečeno), i kdyby ses s ním líbala, hladila, dráždila, nic takového, co se Ti rodí v hlavince, se stát nemohlo. Takže klídek.. Menstruace by se měla opakovat každých 28 dní (plus mínus - každá jsme jinak) a na změnu může působit mnoho faktorů, např. vlhké plavky (prochladnutí pohl.orgánů), nezvyklé změny teplot, nervozita, fyzická zátěž. Mně stačilo, když jsem jela kdysi poprvé k moři, taky jsem pak byla vyšachovaná, že se menstruace nedostavila, i když jsem tutově s nikým nic.. ale po asi 2 měsících jsem šla k lékaři a ten konstatoval jakousi hormonální poruchu, která se do roka srovnala. Počkej ještě tak 14 dní a pak to začni řešit, svěř se mamince, starší sestře (máš-li) nebo kámošce, zjišťuj si info o nejbližší gynekoložce.. ale na to máš ještě čas, hlavně si v hlavě nevymýšlej nějaké bludy, ty se můžou nafouknout do nevídaných rozměrů, který pak nezvládáš. Ahoj..
 
Siera
30.07.10
16:44
Nereg.

IP: .*
Ve tvém věku je naprosto normální i ojedinělý výkyv.
Jinak - spermie ve vodním prostředí okamžitě zahynou. Pokud jsi neměla pohlavní styk, ani nic podobného, žádná pravděpodobnost není.
Neboj se
 
beny
31.07.10
15:15
Reg.27.1.17

děkuji za uklidnění... .Moc děkuji snad bude vše dobré:D nezbývá než v to věřit moc děkuji
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Andělská pošta
Napište dopis andělům.
Novinka!
více...
Biorytmus
Online výpočet vašeho osobního biorytmu.
více...
Koláček štěstí
Nechte se inspirovat tajemnou věštbou z koláčku.
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...

Yes or No Tarot Free Reading:
Yes or No Tarot

MeineMagie.de auf Deutsch:
MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)