Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je pátek, 14.8.2020
Svátek slaví Alan, zítra Hana.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 14.8.2020
Svátek slaví Alan, zítra Hana.
Fórum:

Karta dne
Na každý den jiná karta a jiná věštba.
více...
Týdenní horoskop
Váš horoskop pro aktuální týden.
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

blazen?

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

blazen?

kathliin
04.05.20
01:18

dobry den, znam jednoho muze, mam ho moc rada... ale nekdy mi prijde psychicky nemocny... obvinuje me, ma skoro az nenavistne poznamky a velmi nemistne... na druhou stranu je mi pracovne velikou oporou... oba jsme zadani, ale jsme ( byli?) ve velmi uzkem hlavne psanem kontaktu... mohla bych mu nejak pomoci? stoji o to? nebo mam utect... zalezi mi na nem... co citi on? dusan, 17.9.1972, kveta, 24.5.1975,

Whichwitch
10.05.20
09:30

Milá paní Květo, píšete, že Vám ten muž někdy přijde jako psychicky nemocný. Já si vyložila karty, ale musím Vám sdělit, že mi vlastně psychicky nemocný nepřijde. Spíš mi přijde jako někdo,.kdo se cítí ohrožený. Cítil k Vám určité sympatie, ale ty záhy musel v sobě potlačit ve chvíli, kdy si uvědomil, že byste k němu mohla cítit velkou náklonnost, kterou opravdu cítíte. Máte ho ráda, a to je vidět i v kartách. Hodně o něm sníte a vidíte ho v růžových barvách. Proto Vás bolí, když se k Vám chová takto. Ale jeho chování má důvod. Chce Vás od sebe odehnat, proto se takto chová. Pokud Vám můžu radit, zkuste se od něj citově odpoutat, protože on už to udělal. Takhle byste se jen dále trápila. Zkuste tu lásku, kterou k němu cítíte, dát sobě, protože nikdo nás nedokáže mít rád tolik, jako to dokážeme my sami k sobě. :-)

« zpět \ Přidat komentář

Nebo pokračujte třeba na:
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Andělské čtení
Články s andělskou tématikou.
více...
Čínský horoskop
Čínská astrologie rozeznává 5 živlů, každý s jeho vlastním významem.
více...
Ruka Fatimy
Ruka Fatimy ukáže vaši schopnosti a povahu na základě jména či přezdívky.
více...

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu.
Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)