English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 28.3.2024
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 28.3.2024
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána.
Tarotový výklad vztahu
Pokud máte podezření, že se ve vztahu věci mají jinak, než navenek vypadají. Novinka!
více...
Indický horoskop
Základem indické astrologie staré téměř pět tisíc let je učení o nás samých.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska



Láska přichází po špičkách, ale při odchodu bouchá dveřmi.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Na cestě mě nepotkají žádné potíže a přijedu včas. ”


Myšlenky moudrých

Sinclair

Jsou dvě období, ve kterých ženy provádějí své nájezdy: když jsou mladé klisničky a poprvé cítí oves, a pak, když už mají po závodění a jsou zralé pro odpočinek na louce.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Biele lalie - rovnake zive sny

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

Biele lalie - rovnake zive sny

ANARTS
22.12.12
23:19
Nereg.

IP: 92.52.37.*
Mozno mi niekto bude vediet poradit co znamenal tento sen snival sa mi uz dva krat a priblizne bol o tom istom.
V mojom sne ludia mizli, domy mizli a to postupne a nezostaval po nich ani len prach.
Citila som ze je hore nejaka sila ktora sa postupne zbavuje "nevhodnych ludi" nerozumela som preco, bez vysvetlenia a snazila som sa to nejakou formou zastavit a zistit preco sa to deje?!
Kupala som sa v bazene ked som na vlastne oci videla vypadok energie a ako zmizol dalsi panelak s obyvatelmi. Vysla som z bazena a na ceste som videla muza nepoznala som ho no vedela som ze je iny a ze vie co sa to deje i ked som voci nemu citila respekt. On sam podisiel ku mne a ja som sa nezmohla na slovo, bol mi sympaticky vedela som ze mi ublizit nechce. Podal mi krasne biele lalie a povedal ze to bude dobre nech nemam strach a odisiel lebo na neho cakal druhy zahaleny muz. Ja som za nim kricala preco to nezastavi nech s tym nieco robi ale odpovede som sa nedockala. Utekala som ku svojim rodicom a v kutiku duse dufala ze su v poriadku a barak tam este stoji. Citila som ako ma ostatny sleduju no vedela som ze ten chlap ma ochrani a ani som netusila kto to je. Prisla som k baraku rodicov ktory tam este stal a videla som ako prave zmizol hned vedla neho stojaci. Bolo mi z toho smutno a prisla som do bytu mojich rodicov, ze ked maju zmiznut nech zmiznem s nimi - nechcela som prezit bez nich.
Vosla som do bytu kde boli a citila som ze postupne ten panelak zmizne a ja s nim. Ani neviem preco vosla som na balkon, vsade bola panika ludia utekali a ja som ich sledovala ked som zazrela muza ktory mi dal lalie ako ma sleduje.. A viac si nepamatam.

Myslite ze je to varovanie niecoho zleho?
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Keltský kříž
Oblíbený způsob, kdy tarot odpovídá deset otázek.
více...
Karty Archandělů
Kam směřujete a jaký je celkový pohled na váš osud?
více...
Metoda zvaná "Osudová"
Blízká budoucnost z hracích karet.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)