English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 28.3.2024
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 28.3.2024
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána.
Pyramida Venuše
Předpovědi lásky a přátelství na základě náhody.
více...
Minulý život
Výpočetní metoda pro zjištění vašeho minulého života.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska



Láska přichází po špičkách, ale při odchodu bouchá dveřmi.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Na cestě mě nepotkají žádné potíže a přijedu včas. ”


Myšlenky moudrých

Neznámý autor

Celý Řím nebyl postaven za jeden den.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "Biele lalie - rovnake zive sny".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

Biele lalie - rovnake zive sny

ANARTS
22.12.12
23:19
Nereg.

IP: 92.52.37.*
Mozno mi niekto bude vediet poradit co znamenal tento sen snival sa mi uz dva krat a priblizne bol o tom istom.
V mojom sne ludia mizli, domy mizli a to postupne a nezostaval po nich ani len prach.
Citila som ze je hore nejaka sila ktora sa postupne zbavuje "nevhodnych ludi" nerozumela som preco, bez vysvetlenia a snazila som sa to nejakou formou zastavit a zistit preco sa to deje?!
Kupala som sa v bazene ked som na vlastne oci videla vypadok energie a ako zmizol dalsi panelak s obyvatelmi. Vysla som z bazena a na ceste som videla muza nepoznala som ho no vedela som ze je iny a ze vie co sa to deje i ked som voci nemu citila respekt. On sam podisiel ku mne a ja som sa nezmohla na slovo, bol mi sympaticky vedela som ze mi ublizit nechce. Podal mi krasne biele lalie a povedal ze to bude dobre nech nemam strach a odisiel lebo na neho cakal druhy zahaleny muz. Ja som za nim kricala preco to nezastavi nech s tym nieco robi ale odpovede som sa nedockala. Utekala som ku svojim rodicom a v kutiku duse dufala ze su v poriadku a barak tam este stoji. Citila som ako ma ostatny sleduju no vedela som ze ten chlap ma ochrani a ani som netusila kto to je. Prisla som k baraku rodicov ktory tam este stal a videla som ako prave zmizol hned vedla neho stojaci. Bolo mi z toho smutno a prisla som do bytu mojich rodicov, ze ked maju zmiznut nech zmiznem s nimi - nechcela som prezit bez nich.
Vosla som do bytu kde boli a citila som ze postupne ten panelak zmizne a ja s nim. Ani neviem preco vosla som na balkon, vsade bola panika ludia utekali a ja som ich sledovala ked som zazrela muza ktory mi dal lalie ako ma sleduje.. A viac si nepamatam.

Myslite ze je to varovanie niecoho zleho?
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)