English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Magická koule
Pokud potřebujete okamžitou ANO/NE odpověď, zeptejte se magické koule.
více...
Andělská inspirace
Hledejte novou inspiraci ve vzkazech andělů.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska



Lépe než nenávidět a mstít se, je zapomenout a milovat znovu.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Zvládnu své povinnosti s klidem a včas. ”


Myšlenky moudrých

J. F. Kennedy

Neptejte se, co vlast může udělat pro vás, ptejte se, co vy můžete udělat pro vlast.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Astrální útok?

Kouzla a magie
I ten, kdo věří na čáry a kouzla dostal od nás místo se "rozepsat". Proto neváhejte a svěřte se se vším, co vás tíží v oblastech magie, ať už černé nebo bílé.

« zpět \ Přidat komentář

Astrální útok?

Omi
09.07.11
12:23
Reg. před 2016

Dneska v noci se mi stalo něco divnýho. Vzbudila sem se ze snu v leže na zádech a nade mnou se skláněla vysoká mužská postava. Stála za mojí hlavou takže jsem jí neviděla do tváře a rukama mi šahala na krk, jako by mě chtěla škrtit. Byla sem ochromená, nemohla sem se pohnout ani promluvit (snažila sem se volat o pomoc ale měla sem přiškrcenej hlas takže ze mě stejně nic nevyšlo). Až po chvíli jsem v sobě sebrala dostatek síly a vzbudila sem se úplně. Pak už bylo vše v pořádku. Vím že to nebyl sen. Nějaké nápady co by to mohlo být? a když by to přišlo znovu jak se mam proti tomu bránit? Jen pro upřesnění, po probuzení sem se dívala na čas a bylo něco po dvanácté. Než sem znova usla snažila sem se kolem sebe vytvořit ochranou bariéru kdyby to třeba zas přišlo, ale skoro mi to nešlo, byla sem uplně bez energie..
 
Theodor
10.07.11
14:50
Reg. před 2016

Zdravím,

a jak víš, že to nebyl sen? Co když ano? Na hranici mezi bděním a sněním je někdy velmi obtížné rozlišit co je co. Sama říkáš: sebrala jsem dostatek síly a vzbudila jsem se úplně.

Jinak abych nebyl za skeptika: měl jsem před lety naprosto identický sen... s tím rozdílem, že mě se to nesápalo po krku, jen to u mě stálo.
 
meel
11.07.11
14:31
Reg. před 2016

Také jsem to zažil, dokonce několikrát.. Plně chápu tvůj pocit, že to sen nebyl.. Několik měsíců jsem byl o tom také přesvědčen.. Časem Ti ale dojde, že to sen byl.. V mém snu se mě něco snažilo odtáhnout za nohu.. Několik týdnů jsem pak na ni kulhal.. To už je hodně podezřelé že? Přesto jsem přesvědčen o tom že to byl sen na základě nabytých psychologických znalostí a ostatních zkušeností..

Bránit se proti tomu můžeš tak, že zavřeš oči a snažíš se !!jakoby!! tlačit do hlavy krev.. celá se pak rozvibruješ a sen buď začne znovu nebo se probudíš.. Nestalo se mi, že by sen opakoval víc jak pětkrát.. většinou se to povede asi tak na podruhé.. Potom je dobré se jít projít, nebo podívat na film.. aby jsi zaměstnala mozek na jinou frekvenci.. Jinak se sen totiž může opakovat a když se Ti to děje několik hodin tak je to k zešílení.. Poprvé jsem už po dvou hodinách byl tak zoufalý, že jsem musel do něčeho mlátit..

Každopádně jsou to pěkně hnusný sny.. Vycházejí totiž z nejhlubšího podvědomí..

Pokud jde o ochranu kterou si poté vytvářela.. To bych nedoporučoval, proto že z hlediska psychologie jakákoliv taková víra tyto sny jen podporuje.. Léčitelé to odůvodňují tak, že ono co si, co se ti stane je přitahováno energií..
 
Theodor
11.07.11
17:00
Reg. před 2016

Včera jsem si ještě vybavil jednu zvláštnost a zároveň důvod, proč jsem nakonec došel k závěru, že to sen nebyl. Sice stále nevím, co to bylo, ale jsem přesvědčen, že o sen se nejednalo. Ani tak nešlo o to, že jsem se nemohl hýbat (to je ve snech obvyklé), nebo o to, že tam něco stálo (to je ještě obvyklejší). Dokonce ani intenzita strachu není nic neobvyklého pro sen.

Co mě zaujalo byl ale způsob vnímání. Za prvé moje ohnisko vidění nebylo v očích, ale asi tak 10 cm nad kořenem nosu (myšleno vleže, tedy mimo tělo) a viděl jsem jakoby skrze všechno. Sice jsem věděl, že je tam zeď, ale zároveň jsem viděl i to co je za ní, a pak venku atd... Jako by vše bylo průhledné, ale zároveň viditelné... jako by to vlastně ani nebyl zrak, co to vnímá (protože pak bych to měl asi vidět navrstvené, ale ani navrstvené to nebylo). Nikdy předtím jsem si nedokázal tento způsob vnímání představit. A myslim, že sen by to nevygeneroval. A taky jsem pak našel svůj index (studijní průkaz), který byl zapadlý za stolkem a při téhle události jsem ho viděl.
 
Kata-rína
11.07.11
19:06
Nereg.

IP: 94.199.199.*
Kluci nechci Vám do ničeho kecat - nemám k této věci hlubší poznatky, jen mě něco napadlo.
Asi 15 let mám doma knížku o Silvově metodě kontroly mysli - kdysi jsme si to s dcerou prolezly, ale nějak to pak zapadlo "mimo používání". Znova jsem knížku vzala do ruky před pár dny, "pro srandu králíkům". Jak Theo popisuje pohled z výšky u kořene nosu - připomenulo mi to popis Silvy, kterak se dostat do hladiny Alfa. Mj. píše: "Zavřete oči a za zavřenými víčky se podívejte nahoru v úhlu 20°. Z důvodu, které zatím neznáme, jedině tato pozice očí podnítí mozek k tvorbě vln Alfa." Dále popisuje, že v tomto stavu je člověk schopen /po náležitém výcviku a soustředění/ nalézt např. ztracené věci, což v "bdělém" stavu možné není - sestup do podvědomí atd.
Třeba je to ono.
Co se týká snů, prožitých jakoby v reálu, vzpomněla jsem si na pár svých létacích snů /málokdy mívám sny, resp. si na ně ráno nevzpomenu/, ale např. na ty létací mám vzpomínky jako z reality - fakt jsem prožívala fyzické létání, plula jsem vzduchem, vznášela se, aniž bych musela čímkoliv pádlovat, vše bylo jako skutečnost, viděla jsem pod sebou vše tak, jak to bývá z letadla. Ve skutečnosti jsem letěla letadlem pouze 2x, z čehož 1 let byl převoz po úraze vleže a pohled z letadla z druhého letu si vůbec nevybavuji, zaměřila jsem se hlavně na své spoluletící děti - jedno z nich jsem ještě nosila v břiše. Tak nevím, kde jsem takový zážitek mohla dostat do podvědomí, které mi to promítlo do snu - na rozdíl od tady zmiňovaných paralyzujících snů ten létací byl fantastický. Kdyby se dalo sehnat ježibabský koště na létání, brala bych ho hned.
 
Theodor
11.07.11
19:52
Reg. před 2016

Tu knihu jsem četl, když mi bylo jedenáct, docela hezky jsem si dovedl na plátně představit hrníček, jak se točí, leje se do něj káva atd. Nikdy jsem jí nepoužil na vyhledávání věcí, mám na to rychlejší metody. Silvova metoda používá přístup do podvědomí, tedy najdete věci, o kterých jste zapomněli, kam jste je dali, ale podvědomí to ví. Věci, které zapadnou se tak těžko hledají, protože je tam cíleně nehodíte a mnohdy se tak stane i ve vaší nepřítomnosti... Nicméně to nemá se silvovou metodou nic společného, obojí jsem prožil a srovnat se to nedá. Spíš astrální projekce...
 
Omi
11.07.11
20:38
Reg. před 2016

Z čeho sem usoudila že to nebyl sen? Uvědomovala sem si celé svoje tělo, to se mi ve snu ještě nikdy nestalo. Též se mi párkrát zdálo že sem letěla, ležela nebo běžela, ale mysl se zaměří jen na ten děj a pohyb, už se nestará o to co se děje s tělem samotným. Právě to sebeuvědomění mě zarazilo. Možná ještě to že jsem byla jakoby trochu vysunutá pár cm nad sebou. Zní to asi divně ale neumim to líp popsat >.< Ležela sem na zádech a hlavu sem měla otočenou vzhůru ale i přes to jsem viděla ruce jak mi objímají krk. Normálně nemožný. Proto mě napadlo jestli to nemá něco společného s astrálním tělem.

Ale asi to moc řeším, je to jenom sen co měl na mě hlubší vliv nic víc. Občas zkoumám věci až moc do hloubky, nutno podoktnout že od té doby se u mě v životě pár věcí zásadně změnilo, i když uplynulo jen pár dní.

Děkuju za názory, pomohly mi trochu se v tom vyznat a lépe nad tím popřemýšlet :)
 
anelie
11.07.11
20:41
Reg. před 2016

Priklanim se k tomu, ze se jedna o astralni projekci. Ale urcite si nemyslim, ze by na tebe utocila nejaka atsralni bytost. Tento "sen" je dost casty, a casto to byva i dedicne - aspon u nas se to stavalo babicce, tatkovi i me

Znam to moc dobre - probudim se a zjistim, ze se nemuzu hybat, chci kricet, a nejde to, obcas zvlastni vibrace v celem tele, a taky pocit, ze blizko me nekdo stoji a diva se na me. Nekdy je to jakoby soucast snu a jindy je to realne. To znamena, ze obcas se jen nemohu hybat, a jindy, kdyz se do toho zamicha sen, tak me nekdo skrti, snazi se mi rozdrtit lebku apod. Tak asi nas mozek reaguje na ten pocit vibraci a nehybnosti. Totez je podle me, kdyz se snazime ve snu utikat a bud se nemuzeme pohnout z mista nebo to jde jen tezko.

Proc si myslim, ze jde o astralni cestovani? Jednou si mi stalo opet, ale v tom stavu nehybnosti a brneni celeho tela jsem videla, jak moje astralni telo sestupuje do fyzickeho - vznaselo se nad nim, uplne ve stejne poloze jako to fyzicke a pomalu klesalo, jeste si pamatuju, jak se ty astralni ruce ponorily do fyzickych. Byl to muj prvni zazitek tohoto druhu. A bylo to prilis skutecne na to, aby to byl sen. Pak jsem se o to zacala pokouset vedome, vzdy pred spanim, a zacala jsem vnimat tyto stavy pred usnutim, a vsimla jsem si, ze sny nam kolikrat jenom maskuji tuto skutecnost.
 
anelie
11.07.11
20:46
Reg. před 2016

Omi: tak u me to bylo tehdy podobne, taky jsem si videla ruce, kdyz byly jeste nad moji hlavou (a hlavu jsem mela otocenou na bok takze normalne by to taky neslo). Asi to bude ta astralni projekce - je hezke mit svuj osobni dukaz, ze mame astralni telo:-)
 
Kata-rína
11.07.11
21:20
Nereg.

IP: 94.199.199.*
Theo: je to mimo téma, vyplývá mi ze Tvé zmínky o hledání věcí dotaz - jaké máš metody na vyhledávání věcí?
 

Theodor
11.07.11
21:52
Reg. před 2016

Kata-rína: představim si, kde bych byl, kdybych byl daná věc :-DD Jdu po vlákně. :-)
 
meel
11.07.11
22:13
Reg. před 2016

Jinak ještě bych dodal, že tyto sny má zhruba 1% populace a to schizofrenici(paranoidní schizofrenie), vzhledem k tomu, že tato "choroba" je zpravidla dědičná a pokud ji mají oba může dítě mít mnohem silnější schyzofrenii..

než budu pokračovat pro představu prozradím, že schizofrenie v podstatě znamená, že jedna konkrétní část mozku je výrazně aktivnější než zbytek.. a to zadní část mozku, která nemá nic společného s žádným smyslem, ale naopak představivostí a logikou..

Jedině schizofrení člověk totiž dokáže kombinovat vlohy pro logiku a kreativitu zároveň.. a proto že tato kombinace udělá z člověka často velmi úspěšného jedince ve společnosti, takovým lidem se vede dobře a jejich rody nevyhynou.. lidé si vybudovali schopnost jak se udržet při rozumu.. na základě klasické darwinovi teorie evoluce..

Jednoduše řečeno.. člověk se silným vědomím dokáže obstát schizofrenii jako nemoci a využít jí jako výhodu pro schopnost lépe vytvářet předpoklady o budoucnosti, což mu dává velkou výhodu a tedy je nás stále víc..

vedlejší účinky však zůstávají.. tyto sny, pocit jedinečnosti, nutkání dělat dobré věci pro společnost(dobré z pohledu onoho jedince, čiže né nutně dobré z pohledu společnosti), tvrdohlavost, a hlavně žádný schizofrenik nepřizná, že je schizofrenik dokud o tom není sám přesvědčen..
 
Kata-rína
11.07.11
22:47
Nereg.

IP: 94.199.199.*
Theo: amerika :-)))
 
anelie
12.07.11
21:59
Reg. před 2016

meel: ja si myslim, ze to bude vic nez jedno procento. Jen se podivej, jak casto se tato otazka vyskytuje tady na vestirne. Ja bych spis rekla, ze takove sny se zdaji tak kazdemu patemu cloveku.

Ja schizofrenik nejsem, anebo o tom nevim, specialni pocit vyjimecnosti taky nemam. Ani u moji babicky a tatky se to neda rict.

Ale vis co, mela jsem jednoho znameho, a ten nebyl schizofrenik,ale epileptik. Ten jednou moji kamaradku dovedl na pokraj vstupu do astralniho sveta, jen tak, pomoci predstavivosti, a pak ji rikal, ze tento stav prechodu z jednoho sveta do druheho moc dobre zna, ze jak to zacne citit, tak vi, ze prijde epilepticky zachvat.

Toto se deje lidem odjakziva, a s tou schizofrenii se mi to moc nezda. Spis nekteri se v tom hloubaji a jini nad tim mavnou rukou.

Podivej se na wikipedii na link "sleep paralysis".
 
meel
13.07.11
12:42
Reg. před 2016

anelie: 1% je zhruba počet schizofreniků ve světě.. ovšem to jsou ti co jsou tím pohlceny a mají s tím takové problémy, že už jim je líp, když se utlumí prášky, u těchto lidí jsou tyto sny bez prášků časté několikrát do týdne.. existuje spousta testů na zjištění zda má člověk potenciál ke schizofrenii.. což znamená v podstatě to, že mozek je v podstatě nehomogenně aktivní.. u těchto lidí se tyto sny objevují a však né tak četně.. co je důležité, že testy na schyzofrenii, jim vyjdou pozitivní v 90% případů.. krom toho není to z mé hlavy.. Říkal mi to jeden profesor z FF UK, který to má jako grant.. narazili jsme na to úplnou náhodou u pivka..
 
Theodor
13.07.11
19:12
Reg. před 2016

Meel: zroj tvých informací?

mluvíš tu o schizofrenii jako o výhodě? nebo to jen špatně chápu?
 
meel
13.07.11
21:11
Reg. před 2016

Theodor: Nevzpomínám si, jak se představil.. ae zkusím Ti to zjistil.. jedna kámoška z koleje co FF studuje ho měla jako oponenta u bakalářky.. přes ní jsem se s ním seznámil.. ae ta tu teď přes léto není.. možná to ae bude vědět její spolubydlící..

schizofrenie se dá chápat jako těžké psychické onemocnění a nebo jako porucha mozku.. nehomogenost jeho aktivity.. odborně vzato je člověk označen za schizofrenního, až když se z této nehomogenity zblázní.. To sevmůže stát když je Ti pět měsíců.. a nebo když je Ti třicet.. Existuje způsob jak odhalit potenciálního schizofrenika.. a práce tohoto psychologa (nikoliv psychiatra) je najít psychologické metody jak oddálit to, že se onen pacient z toho zblázní.. Většinou se jedná o prohloubení kontaktu s realitou.. Mě v podstatě řekl, že jsem potenciální schyzofrenik.. a že by se to u mě projevilo kolem 25ti.. ae to, že jsem se dal na studium teoretické fyziky to oddálilo.. A strašně ho zajímalo co mě k tomu přimělo.. proto že v tom hledal jakousi reakci, obranu mojí vlastní psychiky..
 
anelie
13.07.11
21:32
Reg. před 2016

meel: tak jestli jsem potencialni schizofrenik, to nevim; aspon k te paranoidni se mi nezda, ze bych mela sklony. Ale jedna vec je zajimava, ze od te doby, co jsem potkala sveho manzela, tak se mi to uz skoro vubec nestava, takze zivotni okolnosti na to fakt nejaky vliv maji.

Ja jsem to u sebe trochu zkoumala a vypada to, ze to je opravdu porucha, a me se to kolikrat prolinalo i se syndromem drazdivych nohou a tak. Proste, v nervove soustave je neco spatne. Pomaha na to zdrava stava, bezstresovy zivot a joga:-)
 
meel
14.07.11
15:15
Reg. před 2016

anelie: jojo zdravá strava ovlivňuje psychiku mnohem viditelněji než fyzický tělo.. na tom se to projeví až po dlouhodobým požívání zdravý stravy.. A to že si někoho najdeš, tak tě to uzemní.. kdež to tyhle sny jsou problém nedostatečného vnímání reality.. nebo jak to říct.. :)
 
danula
14.07.11
18:45
Reg. před 2016

Mám občas divné sny, zdá se mi o dáblovi - bud ho cítím, nebo ze mne tahá peřinu něco zlého. na nový rok se mi zdálo, že mně objímal dábel, přesně si pamatuju jak vypadal a jak jsem cítila strach, a řekl mi, že jsem ho celý rok podváděla. Co to znamená?
Zdává se mi právě někdy a někdy o zlých silách, které musím zahnat nebo poslat zpět, ve snu je zaháním modlitbou, je to divné?
 
anelie
14.07.11
21:04
Reg. před 2016

Ahoj meel, tim uzemnenim, asi to tak ma byt,myslim si, ze jsme se tu nenarodili proto, abychom si litali ve vyssich sferach, ale asi se mame soustredit na to, co je tady "dole". Na vyssi sfery prijde cas jindy...

Akorat nevim, jak tebe "uzemnuje" teoreticka fyzika:)
 
anelie
14.07.11
21:08
Reg. před 2016

anula: nevim, zda to byl opravdu dabel, kdo te objimal ve snu. To bybylo snad trochu moc. Snad ti tu bude nekdo moct poradit, ja moc nevim, ale vis co, treba se ti to jednou zdalo a prilis to na tebe pusobilo, tak si to tvuj mozek zapamatoval a ted proste jenom pouziva stejny scenar... me se to jednu dobu stavalo s jednou spoluzackou. Kdykoliv se mi o ni zdalo, vedela jsem, ze se neco duleziteho stane. Pritom ta spoluzacka s tim nemela nic spolecneho, chapes co tim chci rict, proste ten "dabel" se ti ve snech nejak zafixoval...
 
anelie
14.07.11
21:08
Reg. před 2016

promin, melo tam byt danula
 
Nike
15.07.11
04:47
Reg. před 2016

Ahoj Omi,
není důvod rozlišovat astrální útok a snění. Mezi to se dá dát rovnítko. V bdělém stavu se k Tobě nedostanou. Aby Tě ovlivnili, musí se Ti dostat do hlavy, do podvědomí. A na to potřebují minimálně alfa rovinu, to už je snové bdění.
Já budu asi zatím jediná, která Ti dá se škrtícím astrálkem za pravdu. Bez fyzického těla doopravdy škrtit nemůže, ale ví, co na Tebe platí a čím Tě vyprovokuje k tomu, abys uvolnila energii, kterou chce. Platí-li na Tebe strach, tak postraší. Víc neumí.
S tím, že tihle astrálové jsou zenergetizované představy. A největší dramata se odehrávají v představách. Lidi většinou nepobírají, že mají takovou tvůrčí moc, že dokážou tvořit nejen ve hmotě, ale i v energii a že ono to žije. Včetně inteligence, kterou tomu tvoru přisuzují (většinou nic moc). Já prostě tvrdím, že ano. Naštěstí neumí stvořit nic, co by se podobalo duši. Jak dlouho to žije, záleží nejdříve na tvůrci, je-li to dost nakrmeno, může se to vydat do světa obtěžovat i ostatní. Ale zákonitě se každý rozpadne, nejdéle žijí modly a démoni přes náboženství.

Stav, který popisuješ, to je vyloženě změněný stav vědomí. Je oslabena vůle, proto nemůžeš pohnout tělem, nemáš nic pod kontrolou a nikdy bezpěčně nerozesnáš realitu od iluzí, to ani to nezkoušej, nejde to. Je to jako po drogách. V takovém stavu se někdy astrální tělo tlačí ven. Dělá to nejčastěji z velké únavy, přičemž dotyčný sám si únavu nemusí uvědomovat. Ono by si totiž mimo fyzické tělo orazilo, kdyby se mu to povedlo, má to ozdravný účinek. Vlastně i fyzické. Taky vážně nemocným se tohle děje. Může nastat až bezděčné opuštění těla a k opětovnému vrácení. Dojde potom ke zlepšení zdravotního stavu.
Tak, jako náš astrální dvojník může skrze zdi procházet, tak přes ně může i v pohodě vidět. Platí pro něj jiné fyzikální zákony. To, jako když se vezme led a zvyšováním vibrací se změní na vodu, pak na páru a nakonec na plazmu. Pro každou úroveň platí jiné fyzikální zákony, ale stále to bude H2O. Tak je na 4 úrovních bytí tvořen vesmír. I člověk. Čtyři těla, čtyři stavy mysli. Astrální dvojník hmotu sice vidí, ale takovou neohraničenou, těžko se to vysvětluje, jeden už zažil :).

Takže když to shrnu, sešly se Ti dvě věci, astrální tělo se Ti tlačilo ven a v tom stavu Tě obtěžovala astrální bytost. Trochu pech. Ale nic mimořádného. V žádném případě nesouhlasím s nějakými procenty.
 
Nike
15.07.11
04:57
Reg. před 2016

Danulo,
v podstatě totéž. Divné to není a o ďábla se nejedná. Vrací se Ti tak Tvoje myšlenky.
 
danula
15.07.11
08:03
Reg. před 2016

Díky za komentář a vysvětlení, je to zajímavé, budu psát dál, hezký den D
 
tajnevedy
25.09.11
11:49
Nereg.

IP: 213.192.8.*
Vážená paní Markéto Borůvková z Prahy, která pracujete na ambasádě, už nám došla s vámi trpělivost, jak se neustále snažíte na nás házet špínu a těmahle útoky od nás odrazovat klienty! Měla by jste s tou vaší posedlostí zajít na psychiatrii - už zacházíte dost daleko!!! Jsme nuceni tyhle vaše útoky zastavit všemi dostupnými prostředky, které zákon umožňuje. Přijde vám normální vydávat se za různé lidi např. Alena Velecká (alena.velecka@email.cz), Jiřina Malá nebo Niki, hoihoicentrum.cz, pilsje@centrum.cz a mnoho dalších jmen jak mužské tak ženské? Pod těmito jmény lákáte na internetu - nejvíce v diskuzích - ostatní lidi, že se chcete podělit o zkušenost, že máte kouzlo na touhu a že se váš vztah pořádně utužil a přitom to vypadalo na rozchod, že teď chce být jen s vámi a že po vás touží, že stačí jen fotka přítele a že zbytek dostanou a že jste moc ráda za něco co funguje a že magie není výmysl - takže paní Borůvková, prozraďte nám odkdy vy si magií přivyděláváte, jak jste získala tak bohaté zkušenosti zasahovat lidem do jejich životů?!
 
tajnevedy
25.09.11
11:49
Nereg.

IP: 213.192.8.*
Můžeme upozornit na diskuze např. diskuse.dama.cz, diskuse doktorka, m kafe, tresen5 estranky, cicacoca blog, vestirna a další. Pokud by jste se totiž chtěla magii věnovat opravdu s čistým úmyslem, proč si nezaložíte také své stránky?
 
tajnevedy
25.09.11
11:50
Nereg.

IP: 213.192.8.*
A za další mi přijde dost ubohé - útočit na konkurenci, i když v tomhle případě pro nás žádnou konkurencí nejste, ale nás za ní považujete. Viděla jste snad, že by jsme útočili na jiné kolegy kartáře či mágy?! Klientů je snad pro každého dost ať si každý klient sám zvolí kdo mu nejlíp vyhovuje a ne aby jeden kartář na druhého házel pod jinými jmény špínu!
 
Red
26.09.11
01:12
Reg. před 2016

ad Tajnevedy: Prosim nespamujte, pokud bude problem a budete mit neco konkretniho, muzete mne kontaktovat (viz nize v paticce).
Je pravda, ze nejsem prilis pozorny ctenar, ale zadny utok na vas jsem nikde nenasel.
 
chymjaks
29.09.11
01:36
Nereg.

IP: 78.136.137.*
Určitě děláš dobře když si vytváříš ochranu jakékoliv pozitivní energie.Myšlenkou pošli ochranu do snu který se ti zdál a muži kterého jsi vnímala u sebe. Anděl strážný z hvězdného nebe si tě ochrání
 
Beno
15.11.11
18:05
Nereg.

IP: 90.180.205.*
Zde jsem komentáře všechny nečetl ale dost podobná odpověd...

Na youtube.com do vyhledavače si zkopíruj:
Mystikon (2) - Exorcista - POZOR ZMĚNA ČÍSLA! VOLEJTE KDYKOLI 906 700 900

Snad to pomůže... .
 
galeriab
01.01.12
23:32
Nereg.

IP: 178.40.187.*
to co opisujes je spankova paralyza, nieje to astralny utok. Clovek ma vtedy halucinacie a nemoze sa hybat, ma akoby ochrunte telo je to preto ze mozog sa zobudil ale telo nie. ja to zazivam velmi casto je to neprijemne
 
iksypsy
12.01.12
11:47
Nereg.

IP: 78.80.83.*
galeriab: jak bys vysvětlila spánkovou paralízou přítomnost škrtící postavy?
 
Samiel
02.06.12
18:26
Reg. před 2016

-- -- -- --
Uživatel byl zablokován pro opakované porušení pravidel či zneužívání diskuze.
-- -- -- --
 
Kasto
01.08.12
08:50
Nereg.

IP: 82.145.216.*
Možná energetický upír
 
Terry
15.03.13
01:14
Nereg.

IP: 77.237.156.*
Zdravím vás .. bloudím internet a nějak hledám co se děje mě .. Každý večer když jdu spát, zkrátka ležím v určité pozici .. Ve své posteli, než usnu dívám se většinou jedním směrem.. Když ale usnu, nevím zda se mi to zdá či ne, nebo-li zda mám otevřené oči .. Ale v tu chvíli mam okamžité probuzení ve snu, v tu chvíli přichází ten moment kdy si myslím že jsem stále vzhůru a to že spím zjištuji až v moment kdy se snažím hýbat jakoukoliv části těla, či mluvit a křičet. Nic nefunguje, pouze oči vidí, a tělo je naprosto nehybné a hlasivky neexistují. Jako když ležíte v posteli a koukáte ale nelze se jakkoliv pohnout a promluvit. Děje se mi to třeba až 4x po sobě.. a už se mi nechce ani chodit psát .. Nenapadá mě co by to mohlo být ...
 
toho tak víš
14.06.16
10:36
Nereg.

IP: 88.102.32.*
meel je hlupák!
 
Dracizena
03.07.16
15:21
Nereg.

IP: 86.49.183.*
Tery, dej o sobě vědět... reaguji sice po třech letech, ale... uvidíme...
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Andělská pošta
Napište dopis andělům.
Novinka!
více...
Měsíční horoskop
Jaký má vliv na náš osud fáze měsíce v době našeho narození a jaký každý den?
více...
Runy lásky
Runová věštba lásky a vztahů.
Novinka!
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)