English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je úterý, 19.3.2024
Svátek slaví Josef, zítra Světlana.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je úterý, 19.3.2024
Svátek slaví Josef, zítra Světlana.
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Cyklický horoskop
Vliv přírody na osobnost podle cyklického horoskopu.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska
Sny22.02.24 / Renesmee-Jacob v Láska



Přátelství je jako zlatá niť, která když se přetrhne, jde sice ještě spojit, ale uzel už navždy zůstane
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Podaří se mi zapomenout a minulost mě nedostihne. ”


Myšlenky moudrých

Bass

Nejlepší obchod, jejž může mladý člověk provésti, jest dobře se oženit.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Ako zistím či som urieknutá

Kouzla a magie
I ten, kdo věří na čáry a kouzla dostal od nás místo se "rozepsat". Proto neváhejte a svěřte se se vším, co vás tíží v oblastech magie, ať už černé nebo bílé.

« zpět \ Přidat komentář

Ako zistím či som urieknutá

wupi
18.11.10
23:26
Reg. před 2016

Dobrý deň,
prešla som diskusiu a nenašla som čo hľadám, tak mi hádam niekto odpovie.
Už druhý rok sa mi nedarí tak akoby som si želala. Robím všetko preto, aby sa to zmenilo, ale žiadna zmena k lepšiemu nie je.
Mám pocit, že v bývalej práci mi niekto neprial a dodnes sa to so mnou vlečie. Môže mi niekto povedať či som urieknutá, ako to zistím prípadne ako sa toho môžem zbaviť? Nerada by som bola, aby to prešlo z pracovného života na existenčné problémy, lebo speje to k tomu a to si nemôžem dovoliť.Mám zodpovednosť za viac ľudí, tak musím ostať v pohode, ale už sa mi to tak nedarí, ako to bolo pre 18 mesiacmi.
ďakujem za všetky odpovede
 
Teoretik
19.11.10
16:52
Nereg.

IP: .*
wupi - o této problematice toho asi na stránkách mnoho nenajdeš. Mnoho lidí tomu nevěří a mnoho se tváří jakoby to neexistovalo. Pak je i dost lidí, kteří vědí o co jde a raději o tom pomlčí . Opravdu to není nic příjemného. Píšeš, že máš zodpovědnost za více lídí. Černou magií se v dnšní době řeší často konkurenční boj. Jsi unavená, zbouzíš se zpocená? Nemůžeš spát? Dějí se v tvé přítomnosti divné věci? Zkus se zeptat nějakého kartáře či psychotronika. Dávej ale pozor, abys nenarazila na někoho, kdo ti tento stav ještě navíc vsugeruje a pomoc ti pak nabídne za mnohatisícové částky. Možná, že máš ale jen špatné období, což by bylo to nejlepší co bytě mohlo potkat, protože by se zase po nějakém čase vše obrátilo do normálu. Zdravím.
 
monnio
19.11.10
18:32
Nereg.

IP: .*
kdyz sem napises email mohla bych Ti poslat kontakt na jednu pani, ktera se timhle zabyva
 
wupi
21.11.10
21:25
Reg. před 2016

Ďakujem za odpovede.
Nie, nebudím sa prepotená. Skôr sa budím s pocitom, že mi tŕpnu ruky i nohy. A unavená som asi rovnako ako som bývala. Iba ide o to, že som si vždy vedela veci udržať pod kontrolou a teraz sa všetko prudko obracia. Všetko o 180 stupňov, ak to takto pôjde ďalej tak skončíme pod mostom. A stále mi chodia po rozume 4 ľudia, ktorí za to "môžu" a jeden z týchto ľudí sa venuje "čarovaniu a vešteniu". Potrebovala by som vedieť či to tak je, alebo či som si to vytvorila ako predstavu, aby som toto obdobie ľahšie zniesla. Verím na urieknutie, bola som svedkom ako odchádzalo niečo z urieknutého miminka, odvtedy tomu verím. Totiž mám pocit, že všetko je v pohode, iba realita je presne opačná, a trochu sa obávam, aby som niečo nezanedbala, a nerutili sme sa do záhuby
Môj mail je : wupi@rande.sk
 
wupi
26.11.10
12:06
Reg. před 2016

ďakujem za všetky odpovede do mailu
 
hj
10.12.10
21:14
Nereg.

IP: .*
joo pjekna kravins
 
Mirabelka
17.12.10
12:28
Nereg.

IP: .*
Dobrý den,
Wupi, na toto téma vyšla výborná kniha od slovenského psychiatra a velikého znalce těchto věcí Dr. Rosinského. Kniha se jmenuje: Energoinformační systém člověka/Choroby z nenávisti (uřknutí, prokletí) od Mudr. Theodora Rosinského, v ČR vyšlo v nakladatelství CAD Press. To by Vás mohlo nasměrovat. Hodně sil a odvahy.
 

tuzba
04.03.11
13:23
Reg. před 2016

dobry den mam problem pretoze verim tomu ze ja a moja rodina sme urieknuti .starosti ,dlzoby, nam prerastaju cez hlavu, a tak tiez choroby ktore su tazko liecitelne. bola by som rada keby sa nasiel clovek ktorz by nam dokazal pomoct . dakujem radu alebo pomoc mi mozte zaslat na mail karchnakovaklara@zoznam.sk dakujem
 
lenja
09.11.19
23:32
Nereg.

IP: 185.25.248.*
Dobrý večer prosím vás ako sa môžem zabaviť urieknutia, všetko sa mi kefri už neviem čo si myslieť..Ďakujem
 
lenja
09.11.19
23:33
Nereg.

IP: 185.25.248.*
Dobrý večer prosím vás ako sa môžem zabaviť urieknutia, všetko sa mi kefri už neviem čo si myslieť..Ďakujem
 
petr54
12.11.19
14:10
Reg. před 2016

Lenjo - Nejdříve se snažte zbavit strachu, ten má vždycky velké oči. A nevěřte tomu, "co jedna paní povídala". A pokud se něco nedaří, jdete "proti proudu života". A toje ta pravá chvíle kdy je načase zastavit se a přehodnotit vše...
Zdravím
Petr
 
Sokol
25.11.19
05:13
Reg.25.12.20

Zastavit někoho v šíření nenávisti jde velmi těžko. Ale obrana je možná. Někdy ale člověk musí úplně ,,překopat" bytí.
 
Kacenka 12
29.03.21
23:40
Nereg.

IP: 82.132.213.*
Jak si mam pomoc kdis sem uriknuta
 
hns
30.03.21
09:52
Nereg.

IP: 37.48.19.*
To, že jsou ve hře temné síly často poznáte podle toho, že když se rozhodnete problém řešit, "něco" vám hází klacky pod nohy - jde o sebeobranný mechanismus toho kouzla.

Jistotu získáte potvrzením od kvalifikovaného věštce či vícero.

Co proti tomu: možností je hodně, ale mohou být různě účinné. Velmi mocný je každodenní poslech/recitace Lalita sahasra nama (1000 jmen Lality/Durgy, najdete např. na YT), dokud problém neodezní.
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Kariéra podle zvěrokruhu
Jaké je ideální zaměstnání pro jednotlivá znamení?
více...
Ruka Fatimy
Ruka Fatimy ukáže vaši schopnosti a povahu na základě jména či přezdívky.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)