English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je úterý, 16.4.2024
Svátek slaví Irena, zítra Rudolf.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je úterý, 16.4.2024
Svátek slaví Irena, zítra Rudolf.
Keltský kříž
Oblíbený způsob, kdy tarot odpovídá deset otázek.
více...
Představení zvěrokruhu
Hlavní vlastnosti jednotlivých znamení zvěrokruhu.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner11.04.24 / Sabina Pikhartová v Láska
magický rituál na vrácení partnera11.04.24 / pepča v Láska
Má cenu o vztah bojovat02.04.24 / Luzius v Praktické věštění
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska



Nejhorší je, když ti chybí někdo, komu ty už nechybíš.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Mí blízcí budou v pořádku. ”


Myšlenky moudrých

Alexandr Veliký

Za všechna svá vítězství vděčím bohům, kteří postihli mé nepřátele zbabělostí a hloupostí!
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

ako si "pričarovať " peniaze

Kouzla a magie
I ten, kdo věří na čáry a kouzla dostal od nás místo se "rozepsat". Proto neváhejte a svěřte se se vším, co vás tíží v oblastech magie, ať už černé nebo bílé.

« zpět \ Přidat komentář

ako si "pričarovať " peniaze

janulka331
11.08.11
23:42
Nereg.

IP: 88.212.36.*
Vie mi niekto poradiť ako "presmerovať" to k peňazí ku mne a nie odo mňa


 
oppity
15.08.11
00:27
Reg. před 2016

To bych taky ráda věděla... A klidně by to mohlo být i jako dobrá mzda za dobrou práci jenomže kde takovou najít...
 
meel
15.08.11
10:09
Reg. před 2016

Peníze jsou energie.. pokud Ti energie utíká pod rukama, budou Ti utíkat i peníze.. Pokud budeš velmi energická a stihneš toho za den mnoho.. Budeš mít i hodně peněz..
 
oppity
20.08.11
23:52
Reg. před 2016

Meel: ale ji ty, znám babičky, které se celý den otáčely jako čamrda a žily chudě, a boháče, co si jen vozí zadky v autech.
 
meel
23.08.11
11:48
Reg. před 2016

oppity: člověk, který peníze nechce, nebude mít peníze.. babičky, které znáš jsou spokojení s tím co mají, nebo vynakládají energii na špatných místech.. samozřejmě neříkám, že to co jsem napsal je pravidlo, spíš poučka..
 
janulka331
26.08.11
22:53
Nereg.

IP: 88.212.36.*
oppity:ak by som si vizila zadok v aute, tak by som tu nepísala o peniazoch,ale aj tak vďaka za radu. Pracujem, usilujem sa, ale výsledok je opačný, prepáč, že ťa otravujú, asi pre teba, také nepodstatné veci, ako peniaze
 
Mercedes
28.08.11
22:13
Reg. před 2016

Znám kouzlo, ale je to černá magie... .
 
janulka331
30.08.11
21:14
Nereg.

IP: 88.212.36.*
ach jaj, Mercedes, a máš to vyskúšané?
 
Vilma
30.09.11
19:58
Reg. před 2016

Taky bych potřebovala přičarovat peníze, Mercedes. Pokud to máš vyzkoušené. Mám dluhy a nevím jak z nich ven A taky jsem dělala spoustu marné práce, při které jsem si nic nevydělala a dluhy mi jen rostly. A nikdy jsem si nepůjčila na dovolenou, vánoční dárky nebo zbytečnosti. Stačila jedna tuhá zima a nedoplatek elektřiny a od té doby v tom lítám. Teď se klepu strachy a bojím se,že mě skolí infarkt.
 
konik098
30.09.11
20:14
Nereg.

IP: 188.95.60.*
Vilma: To je mi líto, přeju ti hodně štěstí a ať se z toho dostaneš.
 
Vilma
06.10.11
20:39
Reg. před 2016

Dále bych se chtěla zeptat, zda existuje nějaký rituál na to, aby mi jeden mladý kolega, který mi dluží 50tisíc už 2roky a stále tvrdí, že peníze nemá? Dovede být i agresivní, může si pozvat na pomoc i kamarády a bratra, který mi taky dluží 5tisíc. A kdybych jim pokaždé vyhověla, tak by pohledávka činila zhruba 100tisíc. A teď bych ty peníze velmi nutně potřebovala. Kolega mě požádal o diskrétnost a začalo to půjčkou 2000 na zavedení internetu. Kartářka mi radí podat na něj žalobu až budu odstěhovaná co nejdál. A ani teď by se nestyděl ze mě tahat peníze. Žije s družkou a má malou Elišku
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Andělská pošta
Napište dopis andělům.
Novinka!
více...
Cyklický horoskop
Vliv přírody na osobnost podle cyklického horoskopu.
více...
Minulý život
Výpočetní metoda pro zjištění vašeho minulého života.
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)