Please visit english version of this site here: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je úterý, 25.6.2019
Svátek slaví Ivan, zítra Adriana.

Karty Archandělů
Kam směřujete a jaký je celkový pohled na váš osud?
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
kouzla lasky23.06.19 / Bystrina v Kouzla a magie
magický rituál na vrácení partnera22.06.19 / Martinadeva v Láska
magický rituál LÁSKA22.06.19 / Martinadeva v Kouzla a magie
kouzla lasky22.06.19 / Martinadeva v Kouzla a magie

Lidé, kteří na vás hází špínu a nemají vás rádi, jsou ve skutečnosti lidé, kteří si tajně přejí být vámi.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Získat peníze mi půjde snadněji. ”

Myšlenky moudrých

Seneca

Je podlé něco říkat a něco jiného si myslet - ale oč je horší něco napsat a něco jiné si myslet.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Magizzle.com!!
zpět

Administrátorům

Připomínky
Na tomto místě očekáváme seriózní připomínky, týkající se serveru. Na rozumné dotazy se pokusíme rozumně odpovědět.

« zpět \ Přidat komentář

Administrátorům

Leňa
(15.05.18 / 14:26)
IP: 213.155.32.*
Dobrý den, snažila jsem si objenat magický balíček karet s pírky a nedaří se mi to. Děkuji za Vaši pomoc

Red
(16.05.18 / 23:31)
Dobrý den,
klikněte dole na stránce na červené tlačítko "objednat", zobrazí se formulář, který stačí vyplnit. Pokyny k platbě Vám dorazí na email. Po přičtení částky na účet obratem zasíláme.

Leňa
(16.05.18 / 23:44)
IP: 46.13.96.*
Dobrý den, opět jsem to vyplnila a stiskla objednat, objednávka zmizela, jako posledně, dalo by se objednat přes e-mail?

Red
(17.05.18 / 14:43)
Dobrý den,
zkoušel jsem a vše funguje, tak nevím :(

Pošlete mi prosím do emailu na sebe adresu, pošlu Vám objednávku sám.
Připište mi i prosím, na jakém zařízení a případně prohlížeči se pokoušíte objednat (počítač, tablet, google chrome, apod., prostě cokoli co sama poznáte). Prověřím, co se děje.

Pište na e-mail: webmaster@r3d.cz

Děkuji.

Leňa
(17.05.18 / 21:13)
IP: 46.13.96.*
Super pomoc, děkuju

« zpět \ Přidat komentář

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu.
Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)