Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je pátek, 5.6.2020
Svátek slaví Dobroslav, zítra Norbert.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 5.6.2020
Svátek slaví Dobroslav, zítra Norbert.
Fórum:Karty Archandělů
Kam směřujete a jaký je celkový pohled na váš osud?
více...
Představení zvěrokruhu
Hlavní vlastnosti jednotlivých znamení zvěrokruhu.
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Tornádo04.06.20 / eli.horynova@gmail.com v Sny
Vlci03.06.20 / slunicko334 v Sny
Mluvení ve snu cizím jazykem03.06.20 / Gama v Sny
Fakt hodně divnej sen03.06.20 / Gama v SnyVětšina lidí se dostane kupředu v době, kdy ostatní mrhají svým časem.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Mé tajné přání se splní. ”


Myšlenky moudrých

Murphy

Sandilanův zákon: Volný čas, který nám nečekaně vznikne, obvykle beze zbytku promarníme.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Magizzle.com!!

Odwiedź tę stronę w języku polskim: Mojeczary.pl!

zpět

2 sny - Boj proti zlu, Autonehoda

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

2 sny - Boj proti zlu, Autonehoda

ja.0s0bne
13.11.12
01:11

Ahoj, měl jsem v poslední době mj. dva velice podivné (působivé) sny, tak bych se chtěl zeptat, co asi tak mohly znamenat - předem mockrát díky za výklad :-)!


První sen: Nevím, co tomu předcházelo, ale babička mi zmínila, že jestli si opravdu troufám (nebojím se), tak že mi dá (nebo si mám prostě vzít a prostudovat) nějaké papíry z takové menší skříňky, ale že opravdu jenom jestli se nebojím, že je to "o tom úplně nejhorším" (myslela tím jakousi bytost nebo entitu) a že když zkusila jeden z těch papírů dát psovi, tak ho úplně rozcupoval (myšleno "mezi řádky" – cítil z něj extrémní zlo).

Vytušil jsem intuitivně, že ty papíry pojednávají o satanovi a že se mě to asi bude dost týkat, asi to bude nějaký úkol nebo tak, že tady asi mám nějaké poslání možná bojovat se zlem a postavit se mu, aspoň tak to na mě působilo, no a taky (aspoň se mě zmocnil takový pocit), že to zlo "jde po mě", asi proto že si toho je vědomé.

Zkusil jsem otevřít tu skříňku. Něco v ní bylo a mj. tam byla PET lahev, která mě okamžitě vyděsila, protože na ní byl nějaký symbol (nějaké asi ovoce ze 3 podobných dílů, nebo nějaký takový květ), ve kterém jsem okamžitě spatřil hlavu bafometa. Byla v ní ještě část nápoje (nějaká ochucená minerálka) měla myslím (i ta flaška) nějakou barvu, asi oranžovou?, pak v dolní části skříňky byla ještě jiná flaška, sice myslím bez takové symboliky, ale s tou první ji cosi spojovalo (měla stejný design)... pak jsem, myslím, ty flašky vylil do umyvadla (a přitom jsem pustil vodu – nějak jsem si řekl, že když to má nějakou souvislost s ďáblem – ohněm, tak to zlikviduju tak, že k tomu přidám opak – vodu). Byl jsem docela vyděšený, že bych s tím měl nějak bojovat, atd. Ten prožitek možné hrozby a strachu z možného čelení zla byl velice intenzivní a reálný, ale zároveň jsem vnitřně věděl, že ten úkol musím přijmout, byť jsem neměl sebemenší ponětí, co mám do budoucna s tím dělat a jak se to bude vyvíjet.


Druhý sen: Jel jsem autem, nejspíš do Brna do školy (jezdíme se sestrou cca 1x za 14 dní, je to asi 200 km), nevím, jestli jel někdo se mnou... přede mnou jel kamion, za mnou taky nějaký kamion nebo možná jen větší náklaďák. Náklaďák za mnou nejel nijak rychle a měl dosta velký odstup, jeli jsme do kopce. Kamion přede mnou prudce zpomalil (nebo dokonce zastavil) a náklaďák za mnou, který jel poměrně pomalu, najednou neskutečným způsobem zrychlil (do kopce!) a než jsem stačil cokoliv udělat, narazil do mě a přimáčkl mě na kamion přede mnou tak, že bylo celé auto slisované.

V tom okamžiku jsem si řekl, že jsem umřel, necítil jsem žádnou bolest, ale divný pocit, byl jsem v tom autě úplně smačkaný. Pak jsem si řekl, že možná jsem přecejen neumřel, pořád mě ale nic nebolelo nebo tak. Proběhlo mi hlavou, že jsem vedle sebe měl pravý pruh, který byl volný a kdybych byl zareagoval (pokud by se to teda dalo stihnout vzhledem k tomu, že jsem stál, nebo jel velice pomalu), tak jsem se mohl do pravého pruhu uhnout a nic by se mi nebylo stalo, řekl jsem si (snad ještě v tom snu, než jsem se probudil a uvědomil si vážnost toho snu; navzdory tomu, že jsem možná byl mrtvý), že pokud se mi příště něco podobného stane, musím se uhnout doprava!

Bylo to velice živé, až jsem z toho měl dost špatný pocit, protože ten den jsme jeli do Brna. Naštěstí se nic nestalo, jenom mi připadalo, že bylo po cestě docela dost řidičů, kteří ten den celkem riskovali, a to ani nebyl nějak moc hustý provoz.
 
« zpět \ Přidat komentář

Nebo pokračujte třeba na:
Horoskopy na 2019
Jak si na tom budou stát všechna zmamení v roce 2019?
více...
Sedmikráska
Miluje Vás... Ano či ne?
Zeptejte se sedmikrásek...
více...
Kalkulačka lásky
Výpočet vztahu podle jmen dvou zamilovaných osob. Novinka!
více...
Magická osmisměrka
Rychlá věštba s postřehem.
více...

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu.
Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)