English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je úterý, 5.12.2023
Svátek slaví Jitka, zítra Mikuláš.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je úterý, 5.12.2023
Svátek slaví Jitka, zítra Mikuláš.
Magická koule
Pokud potřebujete okamžitou ANO/NE odpověď, zeptejte se magické koule.
více...
Cikánská Magická sedmička
Výklad budoucnosti pomocí cikánských karet. Novinka!
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Tajemství kyvadla

zpět

Poslední dobou se hodně zajímám o práci s kyvadlem. Zaujala mě rozmanitost jeho využití. Věděli jste třeba, že při práci s kyvadlem jde o velice citlivé propojení těla s duchem skrz proud energie? Že jde vlastně o komunikaci mezi vědomím a podvědomím?

Už od nepaměti se používalo kyvadlo k odhalování různých tajemství. Reaguje na energii všech živých tvorů, nejen člověka, ale i rostlin a zvířat. Díky tomu pomohlo najít správnou odpověď napříč časem v různých oblastech života, ať už to byly geopatogenní zóny, podzemní voda, špatné energie, drahé kovy, minerální vody, anebo schopnosti člověka. Jeho síly se využívají i v zemědělství, vztazích, a v neposlední řadě i v otázkách zdraví. Používání kyvadla, je jedinečnou esoterickou technikou .

Kyvadlo odpovídá pohybem na naše otázky. Často nám pomůže zorientovat se ve složitých a těžkých životních situacích. Já používám krystalové kyvadélko, které se mi zdá být nejcitlivější. Používají se ale i mosazné, jantarové, stříbrné, skleněné, kamenné, anebo polodrahokamové.

Pro určování nemocí se doporučuje používat kyvadlo ve tvaru pyramidy, které znázorňuje energetický tok. Pro práci s kyvadlem je důležitá nejenom vrozená schopnost, ale i citlivost člověka při reagování na přírodní síly. Hodně záleží na intuici. Jako ve všem je i s kyvadlem potřeba pořád jít dopředu a zdokonalovat se. Pohyby kyvadélka jsou výsledkem propojení mozkové a svalové činnosti, přenosem bioenergie do prstů. Stačí se jen naladit, tyto informace přijmout a dobře s nimi naložit .

Návod a další informace o kyvadle najdete také v našem starším článku.

Vaše čarodějka Eva


Online výklady ZDARMA:
Magická koule
Pokud potřebujete okamžitou ANO/NE odpověď, zeptejte se magické koule.
více...
Čerstvá láska
Výklad pro začínající vztahy. Například, zda pokračovat ve vztahu s osobou, které jste ublížili.
více...
Osobnost podle zvěrokruhu
Vliv znamení na rysy naší osobnosti.
více...
Minulý život
Výpočetní metoda pro zjištění vašeho minulého života.
více...Další z blogu:Jak nám znamení předurčují, čím se nejvíce urazíme?Řešení problémů skrze snyMagické jablíčkoRituály s voodoo svícemi ve skleDeset úžasných důvodů, proč promlouvat s andělyCo je to zvířecí průvodce?Diskutujte o - Tajemství kyvadla:

e-tarot.cz / (21.09.13)
Naše podvědomí je jen jedna z mnoha možností, s kým na druhé straně kyvadla můžeme komunikovat. Osobně jsem si taky myslela, že mluvím jen sama se sebou, ale postupně jsem se dozvěděla, že to není tak jednoduché. Můžeme mluvit se svým podvědomím, ale také s jinými bytostmi a entitami. Může se jednat o naše Vyšší Já, andělskou bytost, našeho průvodce, jinou vesmírnou bytost apod. Bohužel můžeme komunikovat i s tzv. diskarnátem, což je duše člověka, která po jeho smrti zůstala v meziprostoru. Problém s diskarnáty je, že mají doposud lidské vlastnosti a motivace chování. Potom nám mohou v dobré víře špatně radit, nebo vysloveně záměrně podávat špatné informace. Je důležité to vědět a nebrat slovo kyvadla za absolutní pravdu, nikdy nevíme, kdo si s námi přes kyvadlo povídá :-)

Anonym / (21.09.13)
Cetla jsem o tom knihu..a zalezi take nac se ptate a dle toho take je potreba delka na cemz je kyvadlo zaveseno? Pak to funguje..Pokus se ptate na zlato ci zdravi ? je dobre vedet miru privesku.English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)