Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je čtvrtek, 2.7.2020
Svátek slaví Patricie, zítra Radomír.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 2.7.2020
Svátek slaví Patricie, zítra Radomír.
Blog:Karta dne
Na každý den jiná karta a jiná věštba.
více...
Láska podle zvěrokruhu
Vlastnosti znamení v záležitostech lásky.
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Opakovaně vidim ve snu mista, která neznam30.06.20 / Dracizena v Sny
Opakující se sny o pavoucích30.06.20 / Dracizena v Sny
Zvláštní sny.. 30.06.20 / Dracizena v Sny
jedna a ta samá osoba30.06.20 / Dracizena v SnyMějte vedle sebe někoho, kdo vám s láskou popřeje krásné ráno.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Lidé v tomto domě budou šťastní. ”


Myšlenky moudrých

Wilde

Žena je ochotná koketovat s kýmkoli na světě, pokud u toho budou jiní lidé.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Magizzle.com!!

Odwiedź tę stronę w języku polskim: Mojeczary.pl!

Tajemství kyvadla

zpět

Poslední dobou se hodně zajímám o práci s kyvadlem. Zaujala mě rozmanitost jeho využití. Věděli jste třeba, že při práci s kyvadlem jde o velice citlivé propojení těla s duchem skrz proud energie? Že jde vlastně o komunikaci mezi vědomím a podvědomím?

Už od nepaměti se používalo kyvadlo k odhalování různých tajemství. Reaguje na energii všech živých tvorů, nejen člověka, ale i rostlin a zvířat. Díky tomu pomohlo najít správnou odpověď napříč časem v různých oblastech života, ať už to byly geopatogenní zóny, podzemní voda, špatné energie, drahé kovy, minerální vody, anebo schopnosti člověka. Jeho síly se využívají i v zemědělství, vztazích, a v neposlední řadě i v otázkách zdraví. Používání kyvadla, je jedinečnou esoterickou technikou .

Kyvadlo odpovídá pohybem na naše otázky. Často nám pomůže zorientovat se ve složitých a těžkých životních situacích. Já používám krystalové kyvadélko, které se mi zdá být nejcitlivější. Používají se ale i mosazné, jantarové, stříbrné, skleněné, kamenné, anebo polodrahokamové.

Pro určování nemocí se doporučuje používat kyvadlo ve tvaru pyramidy, které znázorňuje energetický tok. Pro práci s kyvadlem je důležitá nejenom vrozená schopnost, ale i citlivost člověka při reagování na přírodní síly. Hodně záleží na intuici. Jako ve všem je i s kyvadlem potřeba pořád jít dopředu a zdokonalovat se. Pohyby kyvadélka jsou výsledkem propojení mozkové a svalové činnosti, přenosem bioenergie do prstů. Stačí se jen naladit, tyto informace přijmout a dobře s nimi naložit .

Návod a další informace o kyvadle najdete také v našem starším článku.

Vaše čarodějka Eva

Další z blogu:Astrologie jako pomoc na zlomené srdceSíla emocí: Jaký dopad můžou mít na naše zdraví?Poznáte andělská znamení?Pochopení sebe a okolí.Jak si správně přát partneraDuben - kompletní lidová pranostika


Co si o tom myslíte Vy?:

e-tarot.cz / (21.09.13)
Naše podvědomí je jen jedna z mnoha možností, s kým na druhé straně kyvadla můžeme komunikovat. Osobně jsem si taky myslela, že mluvím jen sama se sebou, ale postupně jsem se dozvěděla, že to není tak jednoduché. Můžeme mluvit se svým podvědomím, ale také s jinými bytostmi a entitami. Může se jednat o naše Vyšší Já, andělskou bytost, našeho průvodce, jinou vesmírnou bytost apod. Bohužel můžeme komunikovat i s tzv. diskarnátem, což je duše člověka, která po jeho smrti zůstala v meziprostoru. Problém s diskarnáty je, že mají doposud lidské vlastnosti a motivace chování. Potom nám mohou v dobré víře špatně radit, nebo vysloveně záměrně podávat špatné informace. Je důležité to vědět a nebrat slovo kyvadla za absolutní pravdu, nikdy nevíme, kdo si s námi přes kyvadlo povídá :-)

Anonym / (21.09.13)
Cetla jsem o tom knihu..a zalezi take nac se ptate a dle toho take je potreba delka na cemz je kyvadlo zaveseno? Pak to funguje..Pokus se ptate na zlato ci zdravi ? je dobre vedet miru privesku.Nebo pokračujte třeba na:
Roviny vztahu
Praktický výklad, který prozradí budoucnost vztahu a jak ve vztahu ideálně pokračovat.
více...
Týdenní horoskop
Váš horoskop pro aktuální týden.
více...
Numerologie data narození
Zajímá vás, co o vás prozradí vaše datum narození?
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu.
Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)