English: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 21.6.2024
Svátek slaví Alois, zítra Pavla.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 21.6.2024
Svátek slaví Alois, zítra Pavla.
Trojka na otázku ANO/NE
Odpověď na jednoduchou otázku pomocí cikánských karet
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
magické oleje anna riva08.06.24 / Lasiodora v Kouzla a magie
Osudový partner15.05.24 / Lada v Láska
Má cenu o vztah bojovat07.05.24 / Irena dubetzova v Praktické věštění
Osudový partner06.05.24 / Vlastimil v LáskaVidím tisíc kluků. Znám jich sto. Bavím se s deseti. Miluju jednoho.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Dělám vše pro to, aby se můj zdravotní stav zlepšil. ”


Myšlenky moudrých

Dietrichová

Manželstvím bývají nejvíce zklamány ty ženy, které se vdaly proto, aby nemusely pracovat.
Další myšlenky

Tarot reading and fortune telling in English:
Tarot Yes or NoObjímání stromů

zpět

Tak máme konečně jaro… . Taky cítíte, jak všechno krásně ožilo po té nekonečné zimě? Jak se všechno probouzí a snaží se co nejrychleji dohnat, co se dá? Taky se o to snažíte?  Já teda rozhodně ano!  Přijde mi ale, že jsem z té dlouhé zimy strašně unavená… nějak se nedokážu pořádně nastartovat, a tak jsem využila pěkného počasí a "vyběhla" do přírody zkusit, co je pravdy na energii proudící skrz stromy. Už jste taky letos zkusili obejmout nějaký ten strom?

Není tajemstvím, že tuhle činnost dělá pořád víc a víc lidí. Nikdy jsem to nezkusila, a tak to bylo pro mě tentokrát poprvé.  Vybrala jsem si strom, který vypadal, že je silný a zdravý, což je hlavní podmínkou správného toku energie, a objala ho…

Podle hesla „kdo nezkusí, ten neuvěří“ jsem se k němu pevně přitiskla a nestačila se divit! S trochou nadsázky by se to dalo přirovnat k objímání mezi dvěma k sobě přátelsky naladěnými lidmi… až mě to i trošku vyděsilo. Byl to neskutečně zajímavý zážitek, plný překvapení ale taky skutečného přenosu energie…

A jak by taky ne! Věděli jste, že lidé a stromy byli energeticky svázaní odjakživa? Keltský zvyk zasadit strom na počest narození člověka se dodržoval po staletí. V Indii pořád existuje náboženství Chipko (v překladu znamená „objímejme stromy“). Když se mladí lidé z Bengálského kmene Munda chtějí vzít, musí jednu noc přespat přivázaní ke stromu manga. V Číně dokonce existují speciální cvičení, která se zaměřují na objímání stromů a absorbování jejich energie a síly.

Jestli jste ještě nezkusili objímat stromy, nebojte se. Může to dělat kdokoliv. Není potřeba žádná průprava!  Ze začátku ucítíte jen malou, nebo žádnou energii, ale čím častěji budete stromy objímat, tím dříve poznáte jejich sílu…

Řiďte se svou intuicí, vyberte si strom, který vás něčím zaujme, osloví. Právě ten, u kterého se budete cítit dobře, vám bude rád předávat svou energii!!!

 

Vaše čarodějka Eva


Online výklady ZDARMA:
Cikánská Magická sedmička
Výklad budoucnosti pomocí cikánských karet. Novinka!
více...
Keltský horoskop
Keltové připodobnili podstatou člověka k vlastnostem stromům.
více...
Minulý život
Výpočetní metoda pro zjištění vašeho minulého života.
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...Další z blogu:9 znamení, které ukazují, jestli máte magii v dušiSymboly západní astrologieCo je to zvířecí průvodce?Jak vykládat Tarotové kartyMáte nadpřirozené schopnosti?Který anděl dokáže usměrnit naše špatné vlastnosti?
Diskutujte o - Objímání stromů:

Anonym Maja / (18.04.13)
Je to skutocne silny zázitok, strom by mal byt zeleny ,a treba mu za energiu podakovat. Nepoznam formulku ,dakovat len tak od srdca. Stromy dokonca liecia aj rôzne typy bolesti , prikladame miesto ,ktoré nás trápi....


Tarot reading and fortune telling in English:
Tarot Yes or No

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)