Please visit english version of this site here: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je středa, 26.2.2020
Svátek slaví Dorota, zítra Alexandr.Metoda zvaná "Osudová"
Blízká budoucnost z hracích karet.
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Andělská pošta

zpět Vložte svůj dopis


1 | ... | 2797 | 2798 | 2799 | 2800 | 2801 | 2802 | 2803 | 2804 | 2805 | ... | 3407


Kveta / 5478
Hledam životni lasku
Dagmar / 5477
Dobrý den,moc děkuji za vše,co jste pro mě udělali. Ještě Vás chci poprosit o zdravé a šťastné mé děti do jejich stáří, pomoc všem,co postuhují pohromy a pokud zbyde možnost,tak finančně nám pomoci s dluhy a novým domem. Prosím o dar,výhru na tyto věci,moc děkuji,klaním se Vám. Oddpuste,pokud toho chci příliš.
Eva / 5476
Děkuji,andělé za veškerou pomoc,vím,že mi pomáháte,prosím za rodinu-zdraví,klid a toleranci,opravu okolí domku a peníze,zdraví Šárky,Petry,štěstí Ady.
Zuzana / 5475
Milí andělé, přicházím k Vám s prosbou, aby ty špatné pocity zmizely z mého života. Aby do mého života vstoupila opětovaná láska a já jsem mohla opět prožívat pocit, kdy miluji toho, kdo miluje mne. Moc Vás žádám o splnění tohoto přání, jsem připravená na lásku od muže a jsem připravená ji opětovat.
Alenka / 5474
Andílci moc vás prosím o pomoc moc si přeji ať do mého života, pokud možno ještě tento měsíc, vstoupí muž který bude podle mých představ a s kterým se budeme vzájemně moc milovat a nic nám nebude bránit abychom spolu mohli žít, děkuji
Marcela / 5473
Potrebujem lásku muža
l / 5472
Prosím,at´se dcera uzdraví a zbaví se těch každodenívh úporných bolestí.Vroucně si preji,aby do jejího života vstoupil muž,který bude volný a podle jejího přání a měla s ním zdravé miminko,po které tak touží.Moc děkuji andělé.
Mariana / 5471
Anjeli prosím ,aby sa mi moja láska Laco ozval a prisiel ku mne a ostal už so mnou navždy,aby som bola opäť jeho blondínka, ktorú ľúbi a nemôže bez nej žiť,nech odíde od matky,veľmi ho ľúbim,prosím aby prišiel, dakujem
KM / 5470
Andělé,prosím,at mé rozhodnutí je správné.At jsou moji blízcí zdraví.At na cestách,které mne čekají,se nestane nic zlého a vztah,který prožívám,vydrží a naplní se .Děkuji moc,děkuji.

1 | ... | 2797 | 2798 | 2799 | 2800 | 2801 | 2802 | 2803 | 2804 | 2805 | ... | 3407


Články s tématem andělů:
Poznáte andělská znamení?Terapie s pomocí andělůPřivolejte k sobě svého anděla
Na křídlech andělůDuchovní průvodce - náš ochránce i rádce při cestě životemKterý anděl dokáže usměrnit naše špatné vlastnosti?


Diskutujte na téma :
Dajda
(23.02.20 / 16:36)
Milá Renatko, opravdu věřím, že vše překonáte a čeká Vás určitě nějaký pěkný vztah. Jen je potřeba to udělat s odstupem, aby člověk neporovnával, což se stalo mě. Máte velkou výhodu, že Vám je o 20 let méně a k tomu máte svoje lidi, kteří Vás drží. Prostě si pomalu a jistě krok po kroku řešte nejpalčivější problémy a až to vyřešíte, tak se věnujte sama sobě. Budete pak připravena na nový vztah a určitě si ho vychutnáte a nenecháte sebou manipulivat, protože budete hrdá sama na sebe a budete si sebe Vážit. Moc Vám to přeji a držím Vám pěsti.
Anonym Renáta
(23.02.20 / 15:21)
Milá Dajdi. Mám podobný scénář. Můj muž o mě usiloval 2 roky, nechtěla jsem ho, protože byl mladší. Pak jsem svolila. Měli jsme krásný vztah, všichni kolem nechápali, že se máme tak rádi a že se k sobě tak hezky chováme. Měli jsme všechno, krásný vztah, zdravé děti, peníze, krásný byt. Pak se najednou začal měnit. Ptala jsem se co se děje, říkal, že nic. Bylo to pořád horší a pak prostě odešel. Zbyly mi mé milované děti a velká hypotéka. V prvních měsících jsem myslela, že to nezvládnu, ale nic jiného mi nezbylo a kvůli dětem jsem prostě musela fungovat. Naštěstí se kolem mě začali objevovat moc hodní lidé a já jsem stále tady a funguju. Nejsem úplně šťastná, ale třeba se to jednou zase spraví. Ve 44 začínám zase od začátku, je to těžké..
Jsem ale vděčná za svou rodinu a své děti, s kterými mám krásný vztah a moc mi pomáhají.
Mějte se moc krásně, přeji vám vše dobré a spokojený život ve zdraví a lásce.
Dajda
(19.02.20 / 20:30)
Renatko, karma pracuje zdarma, to si pamatujte. Ten přítel, co mě opustil se ke mě choval předtím tak krásně, pomáhal mi, jezdili jsme na výlety, byl něžný, kupoval mi dárečky. Udělal mi hodně věcí v bytě. Když jsem měla narozeniny, nebo byl nějaký svátek, vymýšlel pro mne originální dárek. V posteli jsme si rozuměli, jako nikdo na světě. Nejdříve jsem ho nechtěla, protože byl o dost mladší a ani se mi nelíbil, ale on se nevzdal a po 9 měsících jsem to nevydržela. 4,5 roku jsem po těch životních útrapách byla jako v ráji a i s maminkou, když mi umírala mi výrazně pomáhal. Rok po její smrti se začal pomalu měnit a já si toho ani nevšimla, když jsem si všimla, tak už bylo pozdě a já jsem se z ráje dostala rovnou do pekla. Nedávno jsem ho poprvé potkala, v autě měl úplně jinou ženskou. Byl pohublý a dost vystresovaný. Já byla v pohodě a veselá. Jsem ráda, že jsem neskončila v bohnicích a že mě zase baví žít. Tady s tím přítelem jsme si vlastně zbyli, jemu se stalo něco podobného. Vůbec nám nepasovalo k sobě nic a začali jsme spíš jako kamarádi. Všechno se postupně začalo zlepšovat a dnes nám říkají lidé, že jsme pěkný pár. Nikdy bych tomu nevěřila, ale beru to jako dar, že to takhle dopadlo i když s tím dřívějším vztahem se to nedá srovnat u tohohle vím, že už je životem dostatečně poučený, že by mohla přijít jakákoliv ženská a on by jí odbyl a přitom mi poskytuje osobní svobodu. S tou hypotékou to určitě nějak vyřešíte, moje známá jí platí, protože ten její přítel po tom, co jí dostal na dno spáchal sebevraždu. Váš manžel si to už v tuto chvíli uvědomuje, co ztratil, ale zatím si to nechce přiznat. Až Vám to přijde říci, tak už Vám to bude jedno, protože Vy už budete dávno někde jinde. Jen to musíte vydržet a být silná. Máte okolo sebe hodné lidi, kteří Vás podporují, to je výhra. Tak se držte.
Anonym Renáta
(19.02.20 / 17:28)
Jste obdivuhodná Dajdi, zvládla jste toho hodně. Moc Vám přeji už jen všechno krásné. Já už jsem se taky dost posunula. Manžela už zpátky nechci, přestala jsem se kvůli něj trápit a jsem šťastná se svými dětmi. Mám obavu jen s financemi. Máme hypotéku a tu já sama s třemi dětmi nezaplatím, ale ono se vyřeší i toto. Nějak to dopadne a já věřím, že dobře. Vždy existuje nějaké řešení. Jsem šťastná, že teď už máte život hezký a já si ten svůj dám taky brzy do pořádku a třeba se stanou ty zázraky :) :) Mějte se moc hezky
Dajda
(18.02.20 / 21:12)
Milá Renatko, mám Vás taky moc ráda. Vše co jsem napsala jsem jen shrnula do bodů, skutečnost byla daleko horší. Z těžkých depresí jsem se léčila sama, pomocí vizualizací, přírodních doplňků, cvičením ve fitku atd. Ke všemu jsem skončila v zaměstnání, odchod do důchodu a to člověk ztratí další kontakty. Doma bylo hrozné dusno a beznaděj a to pěkně dlouho. Dost mi pomáhal tento web a každodenní přání, která se mi krok po kroku plnila. Když mi bylo 35 rozváděla jsem se se dvěma dětmi po 8 letech s despotickým psychopatem, který mě pronásledoval ještě 10 let po rozvodu. Z toho jsem se nakonec vyhrabala taky i když to bylo po revoluci a byla strašná inflace. Přesto jsem měla štěstí na dobré lidi, kteří mě mají rádi, ale také spoustu nepřátel, teď se aspoň nemusím s takovými vůbec stýkat. S přítelem se vidíme o víkendu a je nám spolu dobře, občas někam jdeme, divadlo, koncert, výlet, procházka s posezením, dovolená u moře. Pomáháme si a podporujeme se navzájem a vy budete taky v pohodě. Až si vyřešíte ty nejhorší problémy a dáte se dohromady, tak uvidíte ty zázraky.
Anonym Renáta
(17.02.20 / 20:58)
Milá Dajdi, moc Vám děkuji za tu podporu. Moc si toho vážím. Hezky se to čte, když vám někdo napíše, že na vás myslí. Vím, že to asi časem bude lepší a možná na mě ještě čeká něco krásného. Jsem vděčná za to, že mám milující rodiče a své úžasné tři děti. Všichni jsou mou velkou oporou. Obdivuji, jak jste to všechno zvládla a vím, že to musím zvládnout taky. Přeji vám už jen všechno krásné, ať vás už nikdy nepotká nic špatného, protože si zasloužíte jen dobro a lásku. Jste úžasný člověk. Mám vás ráda :)
Anonym Marie
(17.02.20 / 12:13)
Jesiko, neřešte to , chlapi jsou prostě takoví.Co mají, toho si neváží, přijdou na to až je pozdě
Tohle se přesně mě ptala moje dcera. Do hlavy nevidíte.
Přestaňte se trápit, nezaslouží si Vás, čeká na Vás jiný, který si bude vážit toho, jaká jste.
Hlavně nepřemýšlejte nad tím, jestli jste neudělala něco špatně. Nic jste neudělala, chyba ve vás není, on se tak rozhodl, tak ho nechte jít.
Zase bude dobře, to je život.
Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu.
Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)