Please visit english version of this site here: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je pondělí, 21.1.2019
Svátek slaví Běla, zítra Slavomír.Tarot na 6 karet
Klasický výklad tarotu na jednoduchou otázku.
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Vaše indiánská karta - Svišť

zpět

Svišť - Ústup

Svišti, staň se mým učitelem a ukaž mi, kdy je dobré útočit a kdy je dobré odpočívat.

Svišť je nevelké zvíře s obrovskou rodinou. Má mnoho přímých i trochu vzdálených rodových příbuzných. Ti se, podle míst kde žijí, naučili, stejně jako on, přizpůsobit místu i povaze dané oblasti. Svišť není doslova útočník v pravém slova smyslu, ale umí odhadnout svoje síly tak, aby věděl, kdy může na svoji obranu vyrazit vpřed a zaútočit a kdy je lepší schovat se v propleteném a rozsáhlém labyrintu tunelů a chodbiček. Krutou zimu pak přespává tichým, ale hlubokým zimním spánkem.

Výklad významu:

Pokud jste si vytáhli kartu sviště, pak je to pro vás jasným znamením, že je na čase začít něco dělat s rozložením vašich sil. Měli byste zvážit, co je na vás příliš a kde máte naopak ještě rezervy. Svišť vám pomůže přidat tam, kde se zbytečně držíte zpátky a trošku si oddechnout v oblastech, kde jste si toho na sebe naložili příliš. Zbytečně se pak dostáváte do věčně zamotaného kruhu plného stresu. Najděte pod patronátem sviště nejvhodnější způsob, jak využít vaše síly i potenciál. Naučte se efektivně ze sebe vydat všechno a naopak si ve správný okamžik umět dostatečně odpočinout. Celý svět se vám pak bude zdát příjemnějším a snadnějším místem pro život.


« Vytáhněte si jinou indiánskou kartu »
Diskutujte na téma :
Anonym
(11.01.19 / 22:55)
děkuji,
Anonym
(08.01.19 / 18:13)
Děkuji moc
Anonym Stana
(08.01.19 / 14:00)
moc děkuji
Anonym
(08.01.19 / 07:21)
děkuji, děkuji, děkuji
Anonym
(07.01.19 / 19:12)
Ďakujem
Anonym Drak Mrak
(03.01.19 / 23:01)
Dekuji za vyklad, temer vsechny vyklady, co jsem zkusil mi rikaji ze to na cem mi záleží získám. Ale ani jeden mi nerekl jak
Anonym
(03.01.19 / 12:19)
Děkuji
Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu.
 Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)