Please visit english version of this site here: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je středa, 26.6.2019
Svátek slaví Adriana, zítra Ladislav.Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Vaše indiánská karta - Pavouk

zpět

Pavouk - Tkaní

Pavouku, tak malý a tak talentovaný jsi. Nezastavíš se ve své snaze o vybudování lepšího místa. Buduj a tvoř, abych jako tvůj učedník mohl přihlížet tvému dílu.

Není malých stvoření a u pavouka toto tvrzení platí mnohonásobně. Pavouci se v přírodě vyskytují od nejmenších, které snadno přehlédnete, možná žijí i pod límcem vašeho kabátu, a nikdy se nesetkáte tváří v tvář, až po ty, které sotva zahlédnete koutkem oka, vzbudí ve vás strach a hrůzu. Přitom pavouk nechce útočit. Nejraději je v roli pasivního lovce, který do svých důmyslně utkaných sítí chytá svoje oběti.

Výklad významu:

Karta pavouka, ač se to na první pohled pro mnoho z nás nemusí zdát, je kartou velmi pozitivní. Pavouk, který pokládá svoji pavučinu kolem vás vám přišel naznačit, že je dost možné, že snaha, kterou jste za poslední dobu vyvinuli, už přinesla tolik toužené ovoce vaší práce. Pořádně se rozhlédněte kolem a zopakujte si cíle, kterých jste chtěli dosáhnout. Uvidíte, že najdete některé z nich, u kterých už si můžete napsat výrazným písmem "hotovo". Nepolevujte ve své snaze za lepším životem a splnění vašich snů, a jako pavouk dál spřádejte svoje sítě. Nikdy nevíte, co vám v nich může uvíznout.


« Vytáhněte si jinou indiánskou kartu »
Diskutujte na téma :
Anonym Marí Ka
(20.06.19 / 05:51)
Ďakujem
Anonym Martina kaplanova
(18.06.19 / 22:58)
Děkuji pěkně
Anonym lukas pecha
(18.06.19 / 20:40)
dekuji amen
Anonym anka Smatova
(18.06.19 / 18:06)
Ďakujem
Anonym Oldřiška
(18.06.19 / 15:09)
to je přesné
Anonym Stanislava
(18.06.19 / 14:44)
díky to sedí přesně
Anonym Anm
(17.06.19 / 18:03)
Dekuji!
Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu.
Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)