Please visit english version of this site here: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je pondělí, 21.1.2019
Svátek slaví Běla, zítra Slavomír.Andělská inspirace
Hledejte novou inspiraci ve vzkazech andělů.
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Vaše indiánská karta - Lasička

zpět

Lasička - Slídění

Lasičko, nauč mě svým proměnám, které mi pomůžou splynout s davem.

Lasička je malé zvířátko plné energie. Umí se skrýt tak, že proklouznou kamkoliv potřebují. Jejich srst se barevně dokonale přizpůsobuje ročnímu období a působí tak jako dokonalé maskovací zařízení. To jim pomáhá lépe se skrývat před vším a také před všemi, před kým se schovat chtějí, anebo potřebují.

Výklad významu:

Karta lasičky je kartou, která poukazuje na vaši uzavřenost. Jste samotářští, uzavření do sebe, anebo tak opatrní, že se potřebujete před ostatními skrývat? Možná vám to jen tak vyhovuje, a pak je pro vás symbol lasičky na kartě vysvobozením. Jste člověkem, který se umí dostat bez povšimnutí kamkoliv potřebuje. Nepotřebujete dělat kolem sebe ani kolem vašich blízkých žádný rozruch. A i přes vaši nenápadnost patříte k lidem, kteří většinou dosáhnou svého. Pro vašeho zaměstnavatele jste hotovým snem, protože dokážete samostatně a bez jakýchkoliv okolků odvést přesnou a dokonale provedenou práci. Pro vaše blízké jste tichou a vyrovnanou oporou a jako partner jste dokonalým protějškem. Lasička nad vámi drží ochranou ruku a pod jejím patronátem se vám podaří i to, co jste dlouho s obavou odkládali.


« Vytáhněte si jinou indiánskou kartu »
Diskutujte na téma :
Anonym
(11.01.19 / 22:55)
děkuji,
Anonym
(08.01.19 / 18:13)
Děkuji moc
Anonym Stana
(08.01.19 / 14:00)
moc děkuji
Anonym
(08.01.19 / 07:21)
děkuji, děkuji, děkuji
Anonym
(07.01.19 / 19:12)
Ďakujem
Anonym Drak Mrak
(03.01.19 / 23:01)
Dekuji za vyklad, temer vsechny vyklady, co jsem zkusil mi rikaji ze to na cem mi záleží získám. Ale ani jeden mi nerekl jak
Anonym
(03.01.19 / 12:19)
Děkuji
Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu.
 Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)