Please visit english version of this site here: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je neděle, 20.1.2019
Svátek slaví Ilona, zítra Běla.Duch doby
Dotyk ducha doby - emoční síly, inspirace a posilovače dovedností.
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Vaše indiánská karta - Krocan

zpět

Krocan - Dávání

Ukážu ti, jaký umím být a ty mi ukaž, kým opravdu jsem.

Krocan na první pohled nevypadá jako nejkrásnější zvíře na světě, plné ctnosti a dobrých vlastností, ale opak je pravdou. Už od nepaměti naši předci uznávali krocana jako zvíře, díky jehož obětí mohli dále žít. Krocan sám se nikdy nijak nebránil v tom, aby pomáhal životu lidem. Jakoby věděl, kde je jeho místo a jaké je jeho poslání.

Výklad významu:

Karta krocana je v podstatě jednou z nejšťastnějších karet vůbec. Její význam je velký a to nejen ve vašem osobním životě, ale i ve vašem vlivu na ostatní. Máte jedinečnou možnost chytit se šance, a udělat velký krok ve vašem rozvoji, ať už duchovním, nebo v pracovním. Potká vás také velké štěstí. Možná už jste něco malého vyhráli, možná na vás výhra čeká, ať už v podobě hmotné, finanční nebo emociální. Ať už je to jakkoliv, karta krocana je zárukou, že se něco velkého blíží. Jedinou věcí, která se od vás za to všechno dobré, co vás potká, očekává, je síření dobroty mezi lidi. Pocítíte nutkáni udělat něco dobrého i pro ostatní. Nebraňte se tomu. Dobré skutky budou zase a pouze v dobrém odměněny.


« Vytáhněte si jinou indiánskou kartu »Diskutujte na téma :
Anonym
(11.01.19 / 22:55)
děkuji,
Anonym
(08.01.19 / 18:13)
Děkuji moc
Anonym Stana
(08.01.19 / 14:00)
moc děkuji
Anonym
(08.01.19 / 07:21)
děkuji, děkuji, děkuji
Anonym
(07.01.19 / 19:12)
Ďakujem
Anonym Drak Mrak
(03.01.19 / 23:01)
Dekuji za vyklad, temer vsechny vyklady, co jsem zkusil mi rikaji ze to na cem mi záleží získám. Ale ani jeden mi nerekl jak
Anonym
(03.01.19 / 12:19)
Děkuji

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu.
 Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)