English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je úterý, 19.3.2024
Svátek slaví Josef, zítra Světlana.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je úterý, 19.3.2024
Svátek slaví Josef, zítra Světlana.
Andělská pošta
Napište dopis andělům.
Novinka!
více...
Testy lásky
Klasické testy prozradí skutečnost.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska
Sny22.02.24 / Renesmee-Jacob v Láska



Přátelství je jako zlatá niť, která když se přetrhne, jde sice ještě spojit, ale uzel už navždy zůstane
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Podaří se mi zapomenout a minulost mě nedostihne. ”


Myšlenky moudrých

Pitigrilli

Domnívat se, že ten, kdo měl mnoho žen, je hlubokým znalcem ženské duše, je stejný omyl jako kdybychom se domnívali, že muzejní dozorce může psát umělecké kritiky.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Znám jedno kouzlo...

Láska
Znáte nějaká kouzla, pomocí nichž lze očarovat milovanou osobu? Pak právě na vaše zkušenosti a rady všichni čekáme.

« zpět \ Přidat komentář

Znám jedno kouzlo...

cestačlověka
11.08.12
01:32
Reg. před 2016

Zkoušela jsem toho hodně, abych si přivolala osudovou lásku. Karty, numerologii, astrologický rozbor, kyvadlo. Našla jsem tu odkaz na svíčku, která mi tu lásku přivolala. Nevím, možná je to jen "věř a víra tvá tě uzdraví". Buď je to náhoda nebo to funguje. Doufám, že to funguje. Všem dobrou noc
 
Nike
15.08.12
15:18
Reg. před 2016

Doufám, že to reiki studio platí aspoň provizi.

Přes tohle fórum se prodá cokoliv...
 
pro Nike
26.08.12
12:05
Nereg.

IP: 195.241.201.*
Jen fascinujici,jak nekteri lide dokazi byt negativni.Kdyz se nedari Tobe,tak to preci neznamena,ze se nebude darit i ostatnim.
 
Nike
26.08.12
14:59
Reg. před 2016

Jó, milá zlatá, která ses ani nedokázala podepsat,
být negativistou a rebelem v takové vybrané společnosti je vyloženě prestižní záležitost.
Jsem na to hrdá, že netvrdím dospělým lidem, že jim kus vosku za pětistovku obstará osudovou lásku. Není nic těžkého vypozorovat to komerční tažení tady ve fóru i v internetové inzerci.

Komu tak může záležet na tom, aby se mezi lidma šířila a udržovala nevědomost a hloupost na úrovni středověku? Pro co je to živná půda? A kéž by zůstalo jen u prachů… Hraje se o víc, jde o vývoj a jsou síly, kterým právě teď hodně záleží na tom, aby se lidi neprobouzeli buď vůbec, anebo záhy podlehli volání sirén.


"Novéna (z latinského novem – devět) je modlitba modlená devět po sobě následujících dní, obvykle za konkrétním účelem a často podle modlitební knížky nebo s růžencem.
Někdy je (v mimokřesťanském prostředí) devět dní odpočítáváno zvláštní svíčkou zapálenou na jejich počátku - je to tzv. novénská svíce, která v sobě údajně nosí magickou moc. V současnosti jde spíše o dobrý "obchod s tajemnem". Wiki
 
liliana
27.08.12
16:41
Reg. před 2016

Kouzla pro přivolání lásky,či udržení stávající existují.Používali je už od toho středověku, třeba cikáni,kteří ještě takové tradice udržují.Jsou to kouzla, která používají lidské výměšky,vlasy,nehty atd. a jiní by řekli, že jsou černomagická.Podobně pracuje i woodoo a nemusí všechno být hned ke škodě druhému a závrženíhodné, také jsou mocnější.Svíce se používají hojně v různých rituálech.Ovšem pokud koupíte svíci která je již "údajně"k tomu určená,pak je jasné, že za ni hodně zaplatíte.A to už je opravdu obchodování s tajemnem.Na netu si jde najít spoustu rituálů,kde netřeba nějaké drahé ingredience.
 
Nike
28.08.12
14:06
Reg. před 2016

Milá zlatá bez kouska odvahy, nedokážeš překrýt to, co je zde faktem...
 
Nike
28.08.12
14:29
Reg. před 2016

Liliano,

asi si docela nerozumíne, já jsem nikdy nezahlásila, že by magie nefungovala. Loni jsem dávala dokupy děvčicu, které někdo přišpendlil "parádu" na svatební šaty, málem ji to stálo život.

Ale je magie a údajná magie, údajné schopnosti a prachsprostý kšeft využívající lidské hlouposti. Neúčinné hovadiny pro laiky.
A už vidím, jak ženská, která se údajně dozví o Novenské svíci poprvé tady, údajně se něco stane, a její "přirozená" reakce jest vedle deseti vláken, kde se valí šruby do hlavy "potřebuješ Novenskou svíci" založí vlákno jedenácté s názvem "Znám jedno kouzlo... ", než by prostě odepsala "dík za radu, funguje mi to". Zajímavé duševní pochody. A to není konec, že...

A možná se na mě budeš zlobit, ale i kdyby... čarodějnictví v 21. století podporovat prostě nebudu, je to pár kroků zpátky.
Kdyby si ty baby raději pořešily svoji vnitřní ženu, což by je ovšem stálo práci, tak by se děly zázraky.

 
pro Nike
28.08.12
16:52
Nereg.

IP: 84.80.225.*
-- -- -- --
Uživatel byl zablokován pro opakované porušení pravidel či zneužívání diskuze.
-- -- -- --
 
Nike
28.08.12
17:12
Reg. před 2016

Ať si to každý chápe, jak je mu ctěná libost. Každý má na to právo a nikomu v tom není bráněno.
Kdybych se měla bát útoků hlupaň, kterým nezbývá nic jiného, než si kupovat vosk, nebo bezcharakterních anonymek, tak bych to asi nedělala. Jinak díky za doporučení, ale jsem vdaná žena, vosk nepotřebuju.
To já Ti zatraceně věřím, že moje odhalování je pro většinu z tohoto fóra nepříjemné. Aby taky ne. Ale jak se píše v Bibli: "Když se najde aspoň deset spravedlivých, tak ta námaha stála za to.
 

pro Nike
28.08.12
20:45
Nereg.

IP: 84.80.225.*
-- -- -- --
Uživatel byl zablokován pro opakované porušení pravidel či zneužívání diskuze.
-- -- -- --
 
Nike
28.08.12
22:36
Reg. před 2016

Poslyš, Ty "Bílá" čarodějko, nebo oklo, či jak se Ti to hodí.
Na vystudování psychiatrie nemáš dostatečné IQ, jinak by ses nemohla zabývat takovými hlupotami a anonymita Ti byla k ničemu, jedna chyba za druhou.

Beru zpátky, co jsem napsala, myslím, že si křivdím, když píšu, že seru většinu místních. Většinu to totiž ani nezajímá, většina si přijde vytáhnout elektronické karty, nebo chtějí výklad. A těch pár upírů a čarodějek nemusí tvořit většinu. Ukazuje se totiž, že ti inteligentnější a vědomější nechtějí do něčeho takového moc psát a já se jim nedivím.
O tom, že spousta věcí ani není myšlena vážně a je to trochu drsnější humor, ani nemluvě.
 
liliana
02.09.12
16:19
Reg. před 2016

Nike,
máš pravdu ohledně té Novénské svíce.Že nebudeš podporovat čarodějnictví v 21.století... Jak, ale sama píšeš, tak jsi musela dávat dokupy nějakou očarovanou dívku.Čárymáry se opět po revoluci probudily a vzmáhají se, bohužel i v rámci škodící magie.Čerpá se ze starověkých ověřených pramenů a fungujících.Je 21.století a pronikají stále nové systémy. Reiki už bylo,tak je zase Shambala atd.a také zkomerční.Kdo je kapánek sečtělý v magii, tak si opatří staré osvědčené prostředky a svíce za pár korun,nemusí to být hned nějaká drahá svíce určená k danému kouzlu.Já znám kouzel k přivolání lásky hodně... jednu dotyčnou svíci bych si nekoupila,protože věřím spíše jiným rituálům.Ale jak říkám,záleží na lidech,čemu uvěří, proto bych jim doporučila asi si nejdříve něco přečíst o magii a ingrediencích a rituálech vůbec.
 
pro Lilianu
03.09.12
09:51
Nereg.

IP: 84.80.225.*
-- -- -- --
Uživatel byl zablokován pro opakované porušení pravidel či zneužívání diskuze.
-- -- -- --
 
nejaga
18.09.12
14:25
Reg. před 2016

PRO LILIANU
Dobrý den,na základě toho co jsem si přečetla měla bych spoustu otázek mimo toto téma na Vás.. Bylo by možné aby jste mě kontaktovala na mail nejaga@seznam.cz Chtěla bych se Vás zeptat "soukromě" na některé věci ohledně magie.. Děkuji
 
Merit
18.09.12
15:36
Reg. před 2016

cus liliano ..
ani jsem nechtela nak reagovat.. ale nak se tu rozjizdi veci, ktery jsou o manipulaci.. a tim myslim carovani s laskou..

jsem stara cigna, jako vysita, koluje ve mne ta krev a to kouzleni moc dobre znam, pac se to v nasi rodine holt delo :-), mnou to skoncilo.. ale videla jsem to jeste u jinych..kde to "pachaji"..
vis, neberu to jako fer hru.. druha bytost ma svobodnou vuli, ma se rozhodnout sama, jestli s nekym chce/nechce bejt:-)..
kazdej, kdo na toto mysli, zvazuje toto, by se mel vzit do kuze toho, kdo ma bejt "pripoutan".. chapes me? :-)
neni to fer!! :-)
a ja neznam pripad, kdy by toto skoncilo dobre.. trva to treba nakou dobu, pak to skonci a ty dusledky jsou horsi..
s prominutim "kálet na to" :-) ..
doba je jaka je, snad uz jsme taky nekam pokrocili, ne? :-)
kdyz se mi nekdo libi, jsem zamilovana a on se k nicemu nema?
tak se proste zeptam, vyznam se a necham ho v klidu at to stravi :-D

jinak.. kouzleni s vymesky je fakt atak jako svina.. jedno takovy kouzleni jedny divciny dopadlo fakt blbe.. a kdyby mohla, kdyby to vedela "co se muze stat".. urcite by do toho tenkrat nesla..

navic.. jestlize nekdo nema nekoho v Bozim Planu, muzou byt spolu jenom fakt nakej cas.. nebo vubec! .. je tu zapotrebi toto respektovat.. mit rad toho cloveka znamena, dat mu prostor, pro jeho svobodnou vuli.. aby se rozhodl sam.. nedrzet ho u sebe nasilim, citovym vydiranim apod :-) .. at je s tim, koho chce :-))
kdyz opravdu milujeme, tak mu to "prejeme" :-) ..

chapu, ze te tim muzu doslova nastvat, muzu nastvat mnoho lidi,kteri na nekom lpi.. :-) a je mi to sumak..:-)
chapu i to, ze duse nekterych nepokrocily v poznani tak daleko, aby tem druhym tu svobodnou vuli doprali a chteji cloveka za kazdnou cenu.. jenom varuju pred sklizni .. :-)
a muzete me poslat k sipku :-) ..

my cigani jsme horka krev.. kdyz s nekym jsme, je to beh na dlouhou trat, pokud byla vychova tradicni..my zensky vydrzime fakt dost :-)
ozraly chlapy, bitky, gamblerstvi :-).. deti na drogach.. a casto se stava, ze do toho pak samy spadneme.. pac to "neustojime" a jestli jsme teda carovaly, to je ta sklizen.. kdy te neco k nekomu pouta a nevis co s tim dal :-) .. za cignu teda muzu rict "ne", bolo toho dost!! :-D
dej se Vule Bozi :-)

a jestli si tu nekdo mysli, ze ho spasi vselijaky mozny svice? :-)
muze bejt treba kostelni, macata.. leda tak ... .. (doplnte si to)
prd z toho.. mohu "prosit", ale nema-li to tak bejt.. proste nepomuze ani svecena voda :-)!

mejte se fajn :-)
 
liliana
19.09.12
20:40
Reg. před 2016

Já jsem psala o těch kouzlech spíše jako existujících a fungujících.Stejně záleží na svědomí každého,zda se do nich pustí či ne.Každý ví,jaké riziko nesou, když zasahují do vůle druhého, myslím úplně ty nejsilnější rituály.
Ale chtěla bych teď popsat svůj příběh trochu k pochopení,že je někdy i to nechávání svobodné vůle na nevědomém špatné.
V dospělosti jsem měla ohromnou vizi.Patřilo do ní menší letadlo se sportovci, kteří stáli na zemi a já jsem nějak sama sebe vnímala, jak se je snažím zachránit, aby neodletěli, protože jsem věděla, že ten odlet bude katastrofa.Byla jsem v transu a zároveň v šoku.Viděla jsem jednoho kluka, který měl být pro tu záchranu pro mě klíčovou osobou, kterou potkám, pak mě ovšem zachvátila ohromná bolest.Moje vyšší já chtělo, abych si vše pamatovala.Přešel čas a já měla jiné známosti a tak jsem pomalu zapomněla na svůj zážitek.Pak jsem toho kluka opravdu potkala, ale nemohla jsem si vzpomenout.Byl mi něčím povědomý, až když jsem se dozvěděla, že je hokejista a z hokejové rodiny,tak mě to trklo.Začali jsme spolu chodit, ale byl z daleka, také mladší a nějak nám to rodiče na obou stranách nepřáli.Měla jsem náročnou práci,nebyly mobily a ani doma nebyl telefón,čili kontakt minimální.O těch hokejistech jsem něco zmiňovala.Také jsem řekla, že když bude mít jinou, tak je jasné,že budeme bez kontaktu a nebudu mít kontakt od něj na hokejisty, kteří budou potřebovat mou pomoc později,datum jsem neřekla,ze zřejmých důvodů zneužití.Vůbec nechápal, že někdo může mít vize a spíše si pomyslel své.Našel si jinou(pro mě to byla bolest), to jsem mu ještě připomněla, že tím pádem ať se nediví,když se katastrofa stane, že neručím za to, že si pak vzpomenu sama včas.Tenkrát jsem také přemýšlela nad kouzly lásky, ale nic jsem neudělala, protože už bylo zřejmě pozdě a moc jsem se nevyznala jako dnes.Také musím říct, že to nebylo fér, když mi "blondýna" vlezla do vztahu úskokem,protože byla poblíž.Také si pamatuji, že jako by mi vysála v jeden moment životní sílu,veškerou radost, veškerý osud, který najednou nabral směr ke katastrofám i v mém životě.Začla jsem být nemocná.Veškerou jasnovidnost jsem držela v sobě.Měla jsem noční můry.Štvalo mě, že já se svými nejlepšími záměry jsem neuspěla a kluk se sám rozhodnul pro jinou.Vždyť už jim tenkrát podepsal ortel.Neříkám,že jen kvůli tomu měl být se mnou.Nějaké božské síly nás dohromady daly snad právě kvůli tomu a my jsme si rozuměli,až na jeho racionalitu.Možná to měl být náš úkol.Uběhlo spoustu let bez kontaktu.Najednou mě sen vyburcoval k tomu, že jsem složitě našla na něj kontakt.Mluvili jsme spolu jen pár vět.Nevěděla jsem odpovědět proč jsem ho kontaktovala.Měla jsem okno na náš rozchod.Pak jsem si začala vzpomínat.Více lidem se začalo zdát o letadle a tak mi to připomněli.Jenže datum a lokalita se mi mlžila, protože jsem pracovala.Co jsem věděla jsem najednou zapomínala.Mobilem jsem jej sice inkognito upozornila,ale zdráhala jsem se kvůli výsměchu nebo falešnému hlášení říct více.Přes telefón se prostě vše vysvětlit nedá ani zachránit na takovou dálku.A tak se stalo, co už víme všichni.
A teď mi řekněte,mělo se tak stát, aby byla zachována svobodná vůle mého kluka?Měla mi vlézt do mé svobodné vůle jiná, aby byla zkáza završena?On by jistě ten kontakt na hokejisty sehnal a já už bych řekla další.Zapadalo by to do sebe jako puzzle.Ale nebylo by to jen tohle.Spolu tvoříme numerologickou 21, velmi vzácnou,spolu by jsme dokázali vše.Dodnes mě mrzí, že jsem byla tenkrát tak bezmocná a nějaké kouzlo k upevnění vztahu neznala.
 
Merit
20.09.12
01:19
Reg. před 2016

Liliano.. s tim souhlasit fakt nemuzu.. to pisu za sebe..
jo, kazdej si ma zvazit sam.. co si vybere a myslis si, ze v ty chvili, kdyz se chyta stebla mysli na to, co bude dal?
neni lepsi mu ukazat jiny smer? treba o delsim case, delsi ceste..
ale cistej.. aspon ja bych to tak udelala ..

k tematu tveho pribehu.. nemyslim si, ze by to Buh zaridil takhle..
kdyby jsi je MELA zachranit.. nebylo by to vazany na nej.. a ty vize jsem uz taky naky mela a mivam..
vzdy je to o mne, zadnej meziclanek, mezikus.. a je to "jedna z variant".. videli to i jini? neslo to zvratit? jak je to mozne?
mozna to tak melo i bejt i kdyz je to kruta zkusenost..
nesoudim.. uz nesoudim ani Hitlera.. nema to vyznam, vidim jenom cast pribehu.. a nebejt toho vseho, asi si nedokazeme vubec vazit obycejnyho zivota.. takovi jsme pasaci :-)
pises to jako uplnou tragedii, ano, byla to tragedie, spoustu lidi to boli.. ale preci taky vime, ze se energie nikam nevytrati, jenom se ztransformuje, oni se vratili domu, kde jim nechybi NIC ..
a mozna to pred Inkarnaci nejspis vedeli.. pac nejvic to vyskoli ty pozustale.. ti truchli a trapi se..
denne umira spousta lidi po svete, spousta deti mezi nima.. v obdobi zimy umrzne spousta bezdomovcu.. nad temi mavneme rukama "nevzbudi to v nas skoro nic, v nekom dokonce ulevu, ze je zase o dalsiho zebraka min" .. neni preci rozdil, jestli umre hokejista, herec, lekar nebo tulak..
vzdy je to "Svetlo".. bytost :-)
a zahrat v Matrixu roli zebraka, to je sakra tezky.. aby nas to poucilo, nas ostatni..
tim nesnizuji to "nestesti".. ani v nejmensim a vim, ze to boli..

nevin sebe, uz vubec nevin jeho.. nemas proc..
mozna se jednou nejak potkate a vse si vysvetlita.. mozna si pri dalsi inkarnaci date novy kolo, vsak to tak bejva :-), ne? :-)
a bude lepsi, bude lepsi :-)..
neopustil te preci tak, ze by jste meli deti, chapu, ze i tak to bolelo, ale je to opet zkusenost pro oba ..
co holek za totace cekalo na kluky a co kluku ci tech devcat v te dobe cekani naslo nekoho jineho? :-).. malokdo to ustal:-)
a preci zijou, zijou s nekym jinym a zivot jde dal :-)
jako cloveka ho preci muzes milovat dal i tak, v tom ti nic nebrani, leda tak ego..
najit sebe sama.. byt celistvou bytosti.. je fakt uleva :-)
pac to prazdne misto v nas nezaplni druha bytost.. ani zadna vec :-)
to misto je o lasce k sobe, lidem, vsem bytostem.. k prirode..
a vetsinou, kdyz se staneme celistvymi sami, pak teprve prijde ten spravnej vztah :-).. zdravej, nedrtici, nesvazujici :-)
a k tomu clovek taky jednou dojde :-)

nepomuzou teda zadny kouzla.. jenom "zmeny v nas samych" :-)
jak vnimame sebe, jak si sami sebe vazime.. jakou mame cenu (pro sebe).. :-)

mej se krasne :-) cus :-)

jeste dovetek.. pokud prijde aspon v mem pripade vize.. a je to neco, co me desi, beru to jako velice pravdepodobnou variantu.. mam na vyber.. jako kazdej..
modlim se.. prosim za ty lidi.. prosim, aby jim byla seslana Bozi Milost.. at se Matrix pohne smerem, aby se to neprihodilo, pokud to Buh schvali..
poprosim i blizke o motlitbu, modlime se spolecne.. v cemz nejsem vyjimecna, ani mi blizci, toto mohou udelat vsichni..
jestli jsi videla film o kvantove fyzice i tam to zkoumali.. ohledne kriminality (napr.), do mesta (v usa) prijelo na 4tis lidi z celeho sveta a oni se modlili.. aby ta kriminalita klesla :-), neveril tomu nikdo z tech policejnich kruhu, zadarilo se, kleslo to o 25%, tech pokusu po svete probiha daleko vic.. a funguje to..
je to nenasilny.. je to cisty.. takhle muzes zvratit mnohe, projevis soucit s tema lidma .. nebo treba se zviraty, s Matkou Zemi :-), s celym Vesmirem :-) ..
a jeste to pojimam tak, ze Buh ma to posledni slovo.. on rozhodne, jak to bude.. :-)

cus :-)
 
lála
18.10.12
22:59
Reg. před 2016

liliano,prozraď mi nějaké to kouzlo :)
 
psusenka
03.12.12
13:29
Reg. před 2016

PRO LILIANU, dobrý den mohla bych také poprosit o pomoc při nějakých rituálech?? byla mi nabídnuta Novenská svíčka, ale myslím, že několik stovek za ní je docela dost a pokud by to šlo i jinak byla bych Vám velice vděčná..děkuji Pavla
 
Pitrsan
03.02.18
02:30
Nereg.

IP: 78.45.2.*
Ahoj ,, chtěl bych Vám říci svůj názor ohledně magie .. mám s tím určitou zkušenost a né zrovna dobrou ohledně mého případu, Můj případ byl ten, že jsem se pomoci kouzel snažil ovlivňovat něčí mysl proti její vůlí pro své dobro .. snažil jsem se získat spět ženu do které jsem byl zamilovaný pomocí kouzel když už se odmilovala . bylo to zoufalství a nevím co mně to napadlo, ale bylo to spatně , protože se mi to pak vrátilo a hodně jsem za to trpěl. chci říct že když se s někým rozcházíte , respektive když se někdo rozchází s Vámi, nesnažte se ho získat zpátky pomoci kouzel.. je to nesmysl .. když už se ten protějšek odmiluje a dá Vám to razně najevo tak bych řekl , že by člověk neměl prosit vesmír a boha a KOUZLIT a všechny ty zaklínadla) o to aby někomu ovlivnil mysl, příměla někoho Vás znovu miloval. Proste, děkujte a kouzlete spíš proto aby jste získali novou lásku a pokud vás někdo už nechce nebo Vám to neklape nesnažte se to zachránit kouzli.. já jsem to takto řešil a nevrátilo se mi to v dobrém a dost jsem pak za to trpěl .. vymstilo se mi to a nevrátilo v dobrém at už to byla karma nebo něco jiného.. Přičarujte si novou lásku , štěstí zdraví a né lásku někoho kdo Vás nechce nebo už nemiluje.. o lásku se dá bojovat ale jiným způsobem a v jiné době.. Prostě nemám s tím dobré zkušenosti s kouzlením typu vrat se ke mně.. a odstupem času bych to určitě řešil jinak a biju se do hlavy že jsem takto jednal.. vím bolí to v tu dobu , je to těžké .. ale trocha času a pár panáku to spraví :-)..a hlavně někdo noví.. chci říct , nemyslím si že přičarovat si lásku proti něčí vůli je správná věc .. Petr
 
Colli
16.08.19
21:50
Nereg.

IP: 78.80.27.*
Ahoj ..je tu ještě někdo kdo mi poradi a ma nějaké zkušenosti ?
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Karta dne
Na každý den jiná karta a jiná věštba.
více...
Zvířecí horoskop
Znalost astrologického znamení vašeho mazlíčka vám pomůže porozumět jeho osobnosti.
více...
Magická koule lásky
Pokud potřebujete nakopnout správným směrem :) Novinka!
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)