Please visit english version of this site here: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je pátek, 21.2.2020
Svátek slaví Lenka, zítra Petr.

Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Zkušenosti s výkladem na e-mail

Praktické věštění
Pokud máte zkušenosti s věštěním, nebo jste navštívili kartářku a rádi nám sdělíte vaše zážitky, máte příležitost to udělat právě zde.

« zpět \ Přidat komentář

Zkušenosti s výkladem na e-mail

dameca
(06.09.11 / 15:56)
Ahoj,

máte nějaké zkušenosti s věštci, co vykládají přes e-mail? Je jich spousta a já nevím, koho vybrat, ráda bych někoho ověřeného. Poraďte prosím. Děkuji

XENIE
(16.04.14 / 16:44)
Zdravím Vás.
Měla by jste zájem o věštbu pro rok 2014 ?
Napište mi na: mejly-ok@seznam.cz
Věštbu Vám vyložím z Vámi položené otázky a uvedení data narození, zpracuji a odešlu e-mailem do 1 týdne.
XENIE

Janica23
(16.04.14 / 19:45)
IP: 78.45.41.*
Ahoj, já mám zkušenosti se dvěma kartářkami přes e-mail. A byla jsem vždycky spokojená. Jedna je paní Sára na SaraVedma@email.cz, a pak Verena na astro@post. Tak a´t dobře pořídíte. Janka

Red
(16.04.14 / 21:05)
Zbyva doplnit, ze v pripade Janica23 se jedna o samotnou "kartarku", ktera si sama vymysli pozitivni recenze. Uz to asi mluvi za sebe a podle toho bych s kontaktem nalozil.

(podle IP adresy tady ma 4 ruzna jmena, vsechna supr zkusenosti s astro@post)

Pozor na podvodniky...

Theodor
(16.04.14 / 21:49)
Rede na druhou stranu v tom konkrétním tématu, o kterém mluvíš, je to tak do očí bijící, že pokud na to někdo naletí, tak si to snad i zaslouží...

Seda Nikol
(17.04.14 / 23:11)
IP: 82.145.219.*
Klidně mi napište, jestli chcete, uvidíme, co pro vás můžu udělat. Email i nějaké to hodnocení na mě najdete níže. :)

« zpět \ Přidat komentář

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu.
Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)