English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je středa, 24.4.2024
Svátek slaví Jiří, zítra Marek.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je středa, 24.4.2024
Svátek slaví Jiří, zítra Marek.
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Osobní roční vibrace
Zjistěte, jaký jedinečný účinek na vás má vaše aktuální osobní roční vibrace.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Zdání, nebo mne opravdu navštívila zbloudil...

Starosti
Lidské osudy se mnohdy nekonečně proplétají a někdy nevidíme možnosti, které by nás vyvedly ze složitých situací. Pokud vás neuspokojila věštba, můžete se svěřit ostatním čtenářům, protože, jak se často říkává : sdělená bolest - poloviční bolest.

« zpět \ Přidat komentář

Zdání, nebo mne opravdu navštívila zbloudilá duše?

Jájuš
02.01.15
14:31
Reg. před 2016

Krásný den, předem bych Vám chtěla popřát vše nejlepší do Nového roku.
Ale teď k věci. Již po dvakrát jsem měla pocit, že v mé přítomnosti někdo, nebo něco je.
Začalo to včera, když jsem si šla odpoledne lehnout. Asi okolo čtvrté, nebo páté hodiny jsem se s trhnutím probudila, a moje oči se automaticky zahleděly do pravého rohu u nohou postele. Viděla jsem tam jakoby černou páru, nebo stín.. Nevěnovala jsem tomu pozornost, ale když jsem ještě téhož dne pozdě v noci - nebo spíš ráno usínala, měla jsem ten samý pocit, že se na mě někdo ze shora z trámu dívá...

Je to jen zdání, a nebo mě mé smysly neklamou? Co bych měla udělat?
Díky za rady :)
 
Dracizena
02.01.15
17:34
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Jájuš... toto je práce pro mne... čistím paranormální jevy...
Co bys měla dělat? Ráno a večer si sedni do tureckého sedu, polož dlaně na popek a opakovaně ámenuj a třeba i dlouho. Ono tě to samo zastaví...
A to ONO, je Tvá vesmírná bytost, které říkám Anděl hvězdný...
ON je strážcem nad strážce...
To, co u Tebe bylo a bude, jsou to energie zbloudilé, které musíš poslat domůůůů... A tím ámenováním, se hmotní tunel a tím tunelem tyto temné bytosti se přesouvají do své dimenze...
Jsou to ufouni, kteří nemohou najít cestu na svou oběžnou dráhu a proto se Ti šly podívat do mozku, protože lidské mozky jsou mapou celého vesmíru...
Neboj se jich, pokud budeš ámenovat, ale je pravdou, že mnohým lidem škodí, až uškodí...
A kdyby Tě ty stíny nebo přímo, bytosti nějak obtěžovaly, pošly je za mnou a jen ámenuj a říkej mé jméno Alena-AKS-***a já je už nasměruji... oni si mě probudí třeba i v noci a já už vím, co mám vizualizovat...
Ale i pro Tebe, ty stíny jsou cestou do duchovna, ale jasného, ne nejasného... Držím palce a hlavně, žádný strach...
Ne vždy je strach dobrým rádcem... .
A také přeji, hodně úspěchů v tomto Novém Roce...
Dej si tento rok do barvy, do bronzové a dej té barvě tvar tunelu a že Ty se svými blízkými, i vzdálenými v něm jdeš a dobře projdeš. Na konci je vždy světlo a to si pamatuj...
 
Jájuš
02.01.15
18:36
Reg. před 2016

Aha :) . Dobře, zařídím se podle toho. Ale máme psa, který normálně léhává u mé postele a je v klidu, neštěká ani nevrčí. Psi by přeci měli tohle "vycítit"..
A ještě poslední otázka, proč vlastně šel ke mě? Proč si nevybral někoho jiného? (Jasně že v tom nebudu sama.. )
Když jste mluvila o tom duchovnu, jak jste to myslela? :)
 
Dracizena
02.01.15
20:50
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Vysvětlím Ti to takto... Spouští se shůry k Tobě Tvůj duchovní Dar a to je buď mnohem citlivější intuice a nebo rovnou jasnozřivost...
Říká se tomu cesta... A ještě jinak, všude se píše, že andělé se k nám přibližují a podávají pomocnou ruku... Ale nemohou podat ruce všem lidem najednou, protože lidé zrají, jako jablíčka na stromě... a ta jablíčka, která jsou nahoře v koruně, jsou zralejší jak ta uprostřed a nebo ty, která jsou až při zemi...
A Ty jsi jablíčkem uprostřed, takže jsi už narůžovělá a proto si Tě přišly bytosti prohlédnout, jestli jsi už schopna se s nimi domlouvat, o svém samouzdravování těla, i aurického těla...
Lidi, kteří jsou ještě zelenáči, ti se nám smějí, protože netuší, že je něco mezi nebem a Zemí a že to NĚCO s člověkem úplně normálně komunikuje... a radí a já např. předávám jejich rady vám... .
Ale Ty už to tušíš, že něco existuje a proto se Ti ukázaly zatím jen stíny...
 
Jájuš
02.01.15
21:00
Reg. před 2016

Nu, tak to je hodně zajímavé.. Řekla bych, že to možná bude citlivější intuice, ale nechci kecat. A jak teda poznám, kdy už jsem "zralé jablíčko"?
 
Dracizena
02.01.15
23:37
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Budeš komunikovat se svým druhým.-JÁ-... a jak já s ním komunikuji?
Dám si otázku a druhá polarita mi odpoví... .ale pro jiného to vypadá, že si odpovídám, já sama... ale já sama, nic nevím, ale mé druhé -JÁ- ví všechno... nepotřebuji se ptát karet, odpovídá mi energie z mozku, ale i z hvězdných dimenzí. Já ale nerozhoduji komu mohu odpovědět, k Tobě mi shůry odpověděli... A Tvé druhé-JÁ-, je Tvá Duše a Duch... a Ty jsi těchto polarit spojnicí... Ale ještě máš čas... sleduj své myšlenky, své sny, své vize...
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Archandělé
Podrobný přehled dvanácti Archandělů a jejich duchovních paprsků.
více...
Láska podle zvěrokruhu
Vlastnosti znamení v záležitostech lásky.
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)