Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je středa, 3.6.2020
Svátek slaví Tamara, zítra Dalibor.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je středa, 3.6.2020
Svátek slaví Tamara, zítra Dalibor.
Fórum:

Duch doby
Dotyk ducha doby - emoční síly, inspirace a posilovače dovedností.
více...
Metoda zvaná "Osudová"
Blízká budoucnost z hracích karet.
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Zářivý Had

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

Zářivý Had

Eru
22.05.20
21:19

Krásný večer, včera večer se mi zdál sen a tentokrát byl o krásném zářícím hadovy, byl barevný a nádherny.Ve snu jsem z něho byla naprosto unešená.A měla jsem z něho dobrý pocit.Znamená to pro mě něco pozitivního... ?
Děkuji

Konstantin
25.05.20
04:51

IP: 176.98.110.*
Dostanete nabidnuto vynosneho mista ale pozor na itrykany co muzou vam uskodit.

Konstantin
26.05.20
15:46

IP: 176.98.110.*
Chtel jsem jen dodat ze oba sny budou nejspise myt souvislost a to ze tady to je zmyje ta zmije rodu zenckeho tak ten zli clovek bude asi zena a ten palouk je vase bespecne prostredi.Tak ze zli clovek asi zena bude na vasem domacim pisecku delat intryky.pedle snare je lezouci hosenka nestesti v rodine.Housenka je ten clovek co se vetrel do vasi blizksti.Pak se zakukli a to uz vznika velky problem.az se stane moty a odleti tak zbydou oci pro plac.

Eru
26.05.20
23:52

Opět vám děkuji za odpověď..
O jednom člověku bych věděla, který intrikujie a bohužel bydlí se mnou v domě.Ale proč jsem měla v tom snu o hadovy, tak pěkné pocity.?Ten had byl naprosto fascinující, zářil na vsechny strany.Spíš bych řekla, že pocity budou špatné.Jinak co mi píšete mi dává smysl.

Eru
27.05.20
00:24

Mohl by jste mi prosím ještě říct, zdal se mi včera zase sen, který

Eru
27.05.20
00:41

Omlouvám se, nechtene jsem odeslala komentář.Zdalo se mi o konich.Prochazeli se v ohradě.Prisla za nimi majitelka a davala jim pit.Kone byli bílý a jeden byl černý a ten mě porad dokola otravoval, jakoby me postuchoval byl neodbytny.V tom do ohrady prisla pani a valela z hliny kouly, ta koule měla cerveno oranzovou barvu.V tom sen skoncil.Nicmene co me v tom snu zaujalo, byla voda, bily, cerny neodbytny kůň a ta koule z hliny.Tyto věci jsem citila jako symbol.Muze to mit taky spojitost spredeslymi sny, nebo to nic neznamena?

« zpět \ Přidat komentář

Nebo pokračujte třeba na:
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Cyklický horoskop
Vliv přírody na osobnost podle cyklického horoskopu.
více...
Milování podle znamení
Krátké postřehy o znamení zvěrokruhu.
více...
Numerologický výpočet aury
Aura je energie, která obklopuje každého z nás. Novinka!
více...

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu.
Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)