English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 28.3.2024
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 28.3.2024
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána.
Babka Doňa radí
Odpovědi z karet na nejčastější otázky Novinka!
více...
Láska podle zvěrokruhu
Vlastnosti znamení v záležitostech lásky.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska



Láska přichází po špičkách, ale při odchodu bouchá dveřmi.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Na cestě mě nepotkají žádné potíže a přijedu včas. ”


Myšlenky moudrých

Rochefoucauld

Spory by netrvaly tak dlouho, kdyby chyba byla jen na jedné straně.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Vztah k cizinci - setkáme se ještě?

Láska
Znáte nějaká kouzla, pomocí nichž lze očarovat milovanou osobu? Pak právě na vaše zkušenosti a rady všichni čekáme.

« zpět \ Přidat komentář

Vztah k cizinci - setkáme se ještě?

Macetka
24.10.14
17:01
Reg. před 2016

Můj příspěvek je delší, abych situaci dobře popsala, ale potřebuji vědět jen dvě věci.

Již několik let (od r. 2007) jezdím na letní stáže do Řecka, většinou na 4 měsíce. Někoho jsem tam potkala a zamilovala se - vzhledem k tomu, že dotyčný to dle mého bral jako románek a zpestření jsem mu nikdy nedala najevo, jaký o něj mám zájem a že ho mám ráda, protože si připadám trapně. Možná tomu přikládám důležitost, protože to byl druhý muž v mém životě, ale já si nemohu pomoci a myslím stále na něj a nikdo jiný mě nezajímá. Je to Ital a poprvé jsem ho poznala v létě 2012, minulé léto jsem letěla do Řecka opět a on tam byl.

Letos mě začátkem března sám od sebe kontaktoval a ptal se jestli pojedu zpět, odepsala jsem že pojedu a on odpověděl, že má nabídku jet opět, ale ještě neví jestli vlastně chce. Za týden na to mi napsal, že jede a setkáme se (nemám iluze, že kvůli mě). Setkali jsme se a samozřejmě netrvalo dlouho a opět to mezi námi zajiskřilo

Právě jsem se vrátila z Rhodosu. Opět jsme spolu strávili nějaký čas, ale nebyl to vztah. Jednak myslím, že on o vztah nestojí a já se mu se svými city nesvěřila - nechtěla jsem aby se zalekl. Moc bych potřebovala vědět co ke mě cítí - jestli něco cítí. Nějak nedokážu uvěřit, že bych mu byla lhostejná, ale velmi mě zklamal v den mého odletu, kdy kolem mě jen chodil a ani se mi nepodíval do očí natož aby se se mnou rozloučil. Nečekala jsem srdceryvné loučení, ale něco říct mohl. Dále mě zajímá, zda se my dva ještě někdy setkáme. Proto bych Vás ráda poprosila jestli byste se podívala co na to říkají karty. Předem moc děkuji, Markéta

Markéta 21.3.1989 v Mostě ve 23:10
Francesco 1.4.1990
 
Macetka
10.02.15
11:31
Reg. před 2016

Leni psala jsem Vam od dubna minuleho roku asi 4x a bez odpovedi.
 
Macetka
10.02.15
11:31
Reg. před 2016

Leni psala jsem Vam od dubna minuleho roku asi 4x a bez odpovedi.
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Keltský kříž
Oblíbený způsob, kdy tarot odpovídá deset otázek.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Numerologický výpočet aury
Aura je energie, která obklopuje každého z nás. Novinka!
více...
Čtení z ruky
Kompletní popis a metody čtení z ruky.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)